متاورس در ایران اخبار متاورس

آینده متاورس در ایران چگونه خواهد بود؟

  • توسط mahtab
  • 7 دقیقه

بهتر است تا در خصوص متاورس در ایران نیز اندکی صحبت کنیم. همان طور که می دانید پروژه متاورس یک پروژه عظیم بوده و کم کم آینده را در مشتان خود خواهد داشت. همچنین افراد بسیاری بدین سمت نیز کشیده شده اند و در متاورس مشغول فعالیت و کسب درآمد هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت کامل شما را با این پروژه عظیم آشنا کنیم و بررسی کنیم که آینده Metaverse در ایران دارای چه موقعیتی است.

آینده متاورس در ایران چگونه است؟

آینده متاورس در ایران چگونه است؟

خب اکنون وقت آن است تا این مورد را نیز بررسی کنیم و بدانیم که Metaverse در ایران دارای چه موقعیتی خواهد بود. متاورس یک پدیده جدید بوده و در حال رشد و گسترش است و هنوز جای کار بسیاری دارد. با این وجود و به لطف گسترش فناوری های این جهان جدید، متاورس به همه شناخته شده و تغییر اسم شرکت فیس بوک به متا نیز بر اهمیت آن افزوده است.

متاورس در ایران نیز کم کم شناخته شده و گسترش خواهد یافت. ولی با توجه به شرایط موجود، هنوز زمان بیشتری برای فراگیر شدن نیاز دارد. ولی آنچه که معلوم است، این است که هیچ چیز نمی تواند جلوی پیشرفت فناوری های جدید را بگیرد و متاورس ایران نیز به زودی به پیشرفت خود خواهد رسید.

ذهنیت مردم در مورد متاورس در ایران چیست؟

ذهنیت مردم در مورد متاورس در ایران چیست؟

بیان این موضوع کمی خنده دار است، ولی اگر در بین مردم ایران باشید، در درجه اول نسبت به هر فناوری جدیدی واکنش منفی نشان می دهند. درست مانند ارز های دیجیتال که در ابتدا تصور می شد یک پروژه کلاه برداری بوده و هیچکس نسبت به فعالیت در این حوزه اقدام نمی کرد. ولی رفته رفته با شروع فعالیت ها در حوزه ارز های دیجیتال و حمایت شرکت های بزرگ از این پروژه ها، اعتماد مردم جلب شده و شروع به فعالیت در حوزه رمزارز ها کردند.

ولی خوشبختانه از این دوره عبور کردیم و حال مردم ایران خیلی راحت تر به این پروژه ها اعتماد می کنند. همچنین تغییر نامی که شرکت فیس بوک به متا انجام داد، بر اعتماد مردم افزوده است. در نتیجه می توان این نظر را داد که ذهنیت مردم ایران نسبت به دنیای متاورس مثبت بود و دیدگاهی مثبت دارند.

خرید متاورس در ایران چگونه است؟

خرید متاورس در ایران چگونه است؟

حال پس از بررسی دیدگاه های مردم ایران نسبت به متاورس، بهتر است تا در خصوص موضوعات مربوط به خرید Metaverse در ایران اندکی صحبت کنیم. جالب است بدانید که آگهی های آنلاینی در خصوص فروش زمین در متاورس منتشر شده است و برخی توسط این آگهی ها واسطه گری کرده و خرید و فروش های اقلام مجازی متاورس را انجام می دهند. باید گفت که بازار خرید و فروش زمین و اقلام متاورس داغ شده و آگهی های زیادی در این زمینه منتشر گشته است. اما آن طور که می توان نتیجه گرفت این است که این آگهی ها بیشتر حالت واسطه گری دارند.

در این زمینه نیز افرادی که تجربه بالا تری دارند به افرادی که تجربه کمتری دارند مشاوره داده و حتی به عنوان واسطه اقدام به خرید زمین و اقلام در متاورس می کنند. بد نیست که بگوییم برای خرید و فروش زمین در متاورس ایران، نیازی به واسطه نبوده و اگر در زمینه ارز های دیجیتال تجربه داشته باشید، توسط متصل نمودن کیف پول دیجیتال خود به متاورس می توانید خرید و فروش متاورس را انجام دهید.

متاورس ایرانی چقدر جای کار دارد؟

متاورس ایرانی چقدر جای کار دارد؟

با توجه به مطالب گفته شده در قبل می توان گفت که Metaverse در ایران بذر های خود را پاشیده است و زمان نیاز است تا این بذر ها درخت شده و میوه های خود را بدهد. از آنجایی که متاورس یک پروژه تازه و رویایی است و با توجه به وضعیت ایران هنوز نیاز به زمان دارد. ولی با توجه به فعالیت های انجمن و تیم های متاورس در ایران، می توان گفت که تقریبا مسیر متاورس برای پیشرفت در ایران هموار شده است و آینده ای جذاب در انتظار آن خواهد بود.

آشنایی با تیم متاورس ایران

همان طور که اشاره شد، بذر های Metaverse در ایران پاشیده شده است و افراد زیادی تحت عنوان انجمن متاورس ایران و تیم های متاورس ایران مشول فعالیت هستند و اگر در اینترنت جستجویی کنید، حتما با این موارد برخورد خواهد کرد. این طور که به نظر می رسد، متاورس در ایران دارای طرفداران بسیاری است.

آیا Metaverse در ایران جای پیشرفت دارد؟

در جواب این سوال باید گفت بله! همان طور که ارز های دیجیتال در ایران پیشرفت داشته اند، متاورس نیز در ایران پیشرفت خواهد کرد. لازم به ذکر است که حوزه ارز های دیجیتال نیز ارتباط مستقیمی با دنیای متاورس داشته و در این راه به متاورس کمک بسیاری خواهد کرد. خوشبختانه ایران و مردم ایران نسبت به این گونه پروژه ها دیدگاه مناسبی پیدا کرده و بسیار پر سرعت تر از قبل پیشرفت خواهند کرد. پس اگر می خواهید قسمتی از آینده باشید بهتر است تا به پروژه های آینده دار بپیوندید. دیگر مطالب متاورس یاب را نیز بخوانید.

سوالات متداول Metaverse در ایران

آینده حوزه متاورس در ایران چگونه به نظر می رسد؟

با توجه به مطالب گفته شده می توان گفت که آینده خوبی در انتظارش است ولی با توجه به جدید بودن آن به زمان نیاز دارد.

ایرانیان چه دیدگاهی نسبت به متاورس در ایران دارند؟

با توجه به سایر پروژه های مشابه می توان گفت که این دیدگاه مثبت و امیدبخش است.

خرید و فروش زمین و اقلام Metaverse در ایران چگونه است؟

در ایران برخی با منتشر نمودن آگهی هایی برای خرید و فروش به عنوان واسطه اقدام به این کار کرده اند. ولی اگر با کار در حوزه ارز های دیجیتال آشنایی داشته باشید می تواند توسط اتصال کیف پول به متاورس، خودتان خرید و فروش زمین و اقلام را انجام دهید.

آیا برای خرید متاورس در ایران نیاز به واسطه است؟

خیر، برای این کار نیازی به واسطه نبوده و تنها اتصال کیف پول دیجیتال به متاورس کافیست.

بهترین کیف پول های دیجیتال برای خرید Metaverse در ایران کدام اند؟

از بهترین کیف پول های دیجیتال می توان متامسک و تراست والت را نام برد.

4.6/5 - (12 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

4 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پرهام سزار
پرهام سزار
2 سال قبل

من آینده خوبی برای متاورس داخل ایران نمیبینم. با این وضع طرح هایی که میزنن قطعا جلوی اینم میگیرن

admin
مدیر
2 سال قبل
پاسخ به  پرهام سزار

احتمالش خیلی کمه که جلوی ورود به متاورس گرفته بشه

زهرا
زهرا
2 سال قبل

با توجه به وضعیت شهرسازی ایران… اصلا نمیشه به متاورس توی این کشور امید داشت!
متاورس دنیای رویاهاست تا وقتی زندگی شهری ایران بدون برنامه، مدیریت و طراحی هست. نباید وارد متاورس شد!
بدون علم نباید عمل کرد. و شهرسازی توی دنیای متاورس یه موضوع خیلییییی مهمه!

admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  زهرا

ممنون از نظرتون