معروف ترین افراد تاثیر گذار در متاورس اخبار متاورس

معروف ترین افراد تاثیرگذار در متاورس چه کسانی هستند؟

  • توسط admin
  • 2 دقیقه

متاورس روز به روز دارد جایگاه خود را به عنوان یک آینده دیجیتال در ذهن ها تثبیت می کند. همراه متاورس یاب باشید تا شما را با استارت آپ های بزرگی که به واسطه پشتوانه مالی و توانایی فنی پا به این عرصه گذاشته اند آشنا کنیم. این مقاله به معروف ترین افراد تاثیرگذار در متاورس اختصاص یافته است.

لیست معروف ترین افراد تاثیرگذار در متاورس

در زیر لیست مهم ترین این افراد را به شما معرفی کرده ایم. همچنین از ویدئو بالا نیز می توانید استفاده کنید:

  1. مارک زاکربرگ مدیر عامل شرکت متا یا فیس بوک قدیم : مارک زاکربرگ پس از اینکه تعداد کاربران فیس بوک افت شدید کرد و 25 درصد از سرمایه خود را از دست داد (افت 25 درصدی سهام شرکت متا) بیش از پیش به دنبال پی برد پروژه متاورس بوده و آن را تضمین کننده آینده شرکت خود می داند.
  2. ماکروسافت : ماکروسافت یکی از بزرگ ترین های دنیای فناوری هم در حال آماده سازی بستر لازم برای حضور در متاورس است.
  3. ان ویدیا : این شرکت نیز از بهترین سازندگان قطعات کامپیوتری بوده و قطعا اعلام حضور آن در متاورس می تاند نقش مهمی را در این حوزه ایفا کند.

چقدر حمایت این افراد در آینده متاورس موثر است؟

حضور شرکت های معتبر فناوری در این عرصه و ارائه خدمات آنها بی شک آینده روشنی برای متاورس رقم خواهد زد. اما باید گفت این پروژه مخالفانی نیز دارد. به عنوان مثال ایلان ماسک متاورس را زیاد جدی نگرفته و به نظر او وب 3 فرصت بهتری برای رشد نسبت به متاورس دارد. همین مسئله باعث شده افراد بسیاری آینده وب 3 را بسیار ساده تر و در دسترس تر بدانند. البته شرکت متا هم اعلام کرده پروژه متاورس سال 2025 آماده خواهد شد. این بود مقاله معروف ترین افراد تاثیرگذار در متاورس. در هر صورت شما می توانید اخبار متاورس را از متاورس یاب دنبال کنیم.

5/5 - (2 امتیاز)
admin

admin

مدیر پروژه متاورس یاب هستم. در تلاشیم کامل ترین خدمات متاورس را به شما ارائه کنیم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها