نرم افزار nft آموزش NFT

راهنمای انتخاب نرم افزار NFT + لایسنس های رایگان

  • توسط mahtab
  • 12 دقیقه

نرم افزار nft را از کجا دانلود کنیم و بهترین نرم افزار برای این کار کدام است؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی راجب این موضوع صحبت کرده و آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم تا اگر می خواهید برای ساخت nft اقدام کنید بدانید که از کدام برنامه nft ساز استفاده کنید پس در ادامه همراه ما باشید تا به آینده nft وارد شوید.

بهترین نرم افزار nft برای آیفون

بهترین نرم افزار nft برای آیفون

خب در ادامه می توان گفت که سیستم عامل ios یکی از بهترین سیستم عامل های برتر و محبوب دنیا بوده و تاکنون نرم افزار های nft زیادی برای آن ساخته شده است و در نتیجه اگر از این سیستم عامل استفاده می کنید می توانید به راحتی برنامه nft ساز ios را دانلود کرده و برای ساخت nft خود اقدام کنید. در ادامه می توان از نرم افزار های nft ساز ios به موارد نام برده شده در زیر اشاره کرد:

Sketchar از بهترین نرم افزار های nft

خب در ابتدا در مورد این نرم افزار nft می توان گفت که برای افراد مبتدی مناسب بوده و اگر در دسته افراد مبتدی قرار دارید می توانید از این نرم افزار نهایت استفاده را ببرید. در ادامه می توان افرود که این برنامه nft ساز به شما آموزش خواهد داد که چگونه یک nft را بسازید.

این نرم افزار به شما این قدرت را می دهد تا بتوانید یک nft را برش بزنید و یا آن را بفروشید. حال در ادامه برایتان این سوال مطرح می شود که نحوه کار با این نرم‌افزار nft چگونه است که در ادامه می توان برای کار با این برنامه nft ساز باید تلفن خودتان را بر روی یک تکه کاغذ نگه دارید و سپس‌ مشاهده خواهید کرد که خط نقاشی را دنبال می کند که توسط این روش کاربران قادر هستند تا روش ترسیم با ردیابی خطوط را یاد بگیرند.

در نهایت در قالب نکته آخر می توان گفت که این نرم افزار دارای یک بازار nft مخصوص به خود است که می توانید خرید و فروش سریع nft را در آن انجام دهید.

GoArt

GoArt

در ادامه می رسیم به این نرم افزار که می توان گفت در دسته بهترین نرم افزار های ساخت nft قرار داشته و شما در صورت تمایل می توانید از این نرم افزار استفاده کنید. این نرم افزار عکسی که شما گرفته اید را توسط فیلتر های موجود به nft تبديل خواهد کرد که همین مورد باعث شده است تا در زمینه ساخت nft دارای سرعت بالایی باشد. این نرم افزار nft در خود دارای فیلتر هایی است که از آنان می توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره کرد:

pop artVan GoghPicasso

PIXL خب در ادامه و در رابطه با این نرم افزار nft می توان گفت که به کاربران این قابلیت را می دهد تا nft هایی که ساخته اند را در چند بازار nft به فروش برسانند که از این بازار های بزرگ معتبر می توان به اپن سی اشاره کرد که متاسفانه برای کاربران ایرانی در دسترس نیست.

شما توسط این اپلیکیشن قادر هستید تا ان اف تی ها را در داخل گالری و یا توسط تصویر گوشی در پست اینستاگرام خود برش بدهید. در ادامه می توان افزود که ترکیب این اپلیکیشن و اینستاگرام باعث شده است تا محبوبیت آن دوچندان شود.

NFT creator از برترین نرم افزار های nft

NFT creator از برترین نرم افزار های nft

در رابطه با این نرم افزار nft می توان گفت که برای افرادی مناسب است که مبتدی بوده و در این زمینه سررشته ای ندارند که در ادامه می‌ توان افزود این نرم افزار دارای افکت های زیاد و متفاوتی در خود است و برای طراحی دارای امکانات زیادی است به طوری که نیاز کاربران را برطرف می سازد.

در این نرم‌افزار nft شما نیازی ندارید تا عکسی را آپلود کنید بله توسط افکت های گرافیکی می توانید آثار هنری nft خودتان را ایجاد کنید. همچنین در این نرم افزار پس زمینه های زیادی وجود دارد که شما می توانید توسط آنان یک بوم مناسب برای nft خود گزینش کنید.

NINJA FT

در ادامه می رسیم به این نرم افزار nft که راجب آن می توان گفت از برترین برنامه های ساخت nft بوده و در دسته بهترین برنامه‌ nft ساز قرار دارد و در ادامه می توان افزود این اپلیکیشن از پلتفرم بایننس بهره گرفته که به همین جهت دارای امنیت و اعتبار بالایی نیز است.

شما با بهره گیری از این برنامه nft ساز می توانید توسط گوشی های خودتان nft ایجاد کنید و سپس آن را برش دهید و در ادامه آن را در شبکه بلاک چین ثبت نمایید و در ادامه برای این کار شما باید از قبل یک اثر هنری در تلفن همراه خودتان داشته باشید.

از ویژگی های برتر این نرم افزار nft این است که یک کیف پول به شما خواهد داد و همچنین به شما این اختیار را خواهد داد تا از سایر کیف پول ها نیز استفاده کنید.

بهترین نرم افزار nft برای اندروید

بهترین نرم افزار nft برای اندروید

خب در اندکی قبل تر با بهترین نرم افزار های ios آشنا شدید و حال در ادامه بعد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر بهترین نرم افزارهای nft اندروید و آنان را به صورت کامل برای شما معرفی کنیم که در ادامه می توان گفت این سیستم عامل از محبوب ترین سیستم عامل های موجود در بین کاربران بوده و شما می توانید تا nft های خودتان را در این سیستم عامل نیز بسازید. بهترین برنامه‌ های ساخت nft با گوشی در سیستم عامل اندروید عبارتند از:

Curate

خب در اول در مورد این نرم افزار nft صحبت خواهیم کرد که در همین راستا می توان گفت این اپلیکیشن قابلیت های خوبی را در اختیار کاربران می گذارد که از این بین می توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره کرد که عبارتند از:

  • مرور NFT های موجود
  • پشتیبانی از ERC721
  • پشتیبانی از ERC1155
  • خرید و فروش آثار NFT
  • امکان برش NFT در صورت درخواست

در رابطه با آینده این نرم افزار می توان گفت که دارای آینده ای روشن است و می توان به آن امید بود و از آن برای فعالیت های خود استفاده کرد.

Enjin از کاربردی ترین نرم افزار های nft

به آینده این نرم افزار نیز می توان امیدوار بود زیرا کاربرد خوبی در حوزه nft دارد و می توان از آن استفاده کرد. در ادامه می توان افزود که این نرم افزار nft در خود دارای یک کیف پول دیجیتال بوده و این کیف پول از ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم نیز پشتیبانی می کند و همچنین برای سایر ارزهای دیجیتال نیز می توانید از این کیف پول استفاده کنید. رابط کاربری این اپلیکیشن ان اف تی بسیار راحت طراحی شده است و شما به راحتی می توانید با آن کار کنید و خبر خوش این که شما به صورت رایگان می توانید از این کیف پول استفاده کنید.

8bit Painter

در رابطه با این اپلیکیشن می توان گفت که می توان از این اپلیکیشن برای ساخت nft و خلق آثار هنری nft استفاده کرده و nft های معتبر را توسط آن ایجاد کرد و برای شروع کار با این اپلیکیشن شما باید در ابتدا اندازه بوم مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و توسط گزینه های پیش‌فرض می توانید این کار را به راحتی انجام دهید و اما در زمان انتخاب بوم باید این نکته را در نظر داشته باشید و آن نیز این است که اندازه بوم کوچکتر برای افراد مناسب است که قصد دارند تا اثری شخصی را خلق کنند و اما ابعاد بزرگتر برای افرادی مناسب است که می خواهند تصویر را به آثار دیجیتالی پیکسلی تبدیل کنند. در ادامه می توان اشاره کرد که کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است و شما به راحتی می توانید با این اپلیکیشن کار کنید.

کاربران ایرانی می توانند از برنامه nft ساز استفاده کنند؟

کاربران ایرانی می توانند از برنامه nft ساز استفاده کنند؟

بله هیچ محدودیتی برای این کار وجود ندارد و کاربران ایرانی به راحتی می توانند از این نرم افزار ها استفاده کنند و برای ساخت nft خود اقدام کرده و سپس آنان را در مارکت پلیس nft برای فروش قرار دهند و تبلیغات nft خود را با توجه به اصول بازاریابی nft انجام داده و بدین طریق مراحل فروش سریع nft را به اتمام برسانند و کسب درآمد دلاری از nft را تجربه کنند.

دانلود برنامه nft ساز چگونه است؟

برای دانلود این گونه نرم افزار ها می توانید به سایت های مربوطه مراجعه کرده و فایل آنان را دانلود کرده و سپس نصب کنید و پس از نصب از آنان استفاده کنید و حتی می توانید به پلتفرم های موجود مانند گوگل پلی مراجعه کرده و به راحتی توسط یک سرچ ساده به نرم افزار مورد نظر دسترسی پیدا کرده و سپس برای ساخت nft خود اقدام کنید.

سوالات متداول

از کجا نرم افزار nft را دانلود کنم؟

از سایت های مربوطه و پلتفرم های دانلود مانند گوگل پلی

استفاده از نرم افزار nft برای ایرانیان مجاز است؟

بله می توانند از آنان استفاده کنند.

بهترین نرم افزار های nft کدامند؟

در طول مقاله به بهترین ها اشاره شد.

5/5 - (2 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها