ساخت nft با گوشی آموزش NFT

آموزش ساخت nft با گوشی اندروید و آیفون

 • توسط mahtab
 • 8 دقیقه

ساخت nft با گوشی ممکن است؟ چگونه می توان این کار را انجام داد؟ در این مقاله در وب سایت تخصصی متارس یاب قصد بر این است تا به‌ صورت تخصصی راجب این موضوع صحبت کرده و آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم پس در نتیجه با سایت متاورس یاب همراه باشید تا با تمام امکانات و راز های nft آشنا شوید.

نگاهی بر ساخت nft با گوشی

نگاهی بر ساخت nft با گوشی

حال در ادامه باید گفت که ساخت nft با گوشی از جالب ترین مباحث پیرامون این موضوع است و می توان با گوشی این کار را انجام داد و حتی نرم افزار هایی نیز برای این کار در نظر گرفته شده است که می توانید از آنان استفاده کنید که در اندکی جلوتر راجی آنان به صورت کامل صحبت خواهیم کرد.

در ادامه مطالب می توان گفت که nft یکی از موارد برتر برای کسب درآمد و سرمایه گذاری بوده و با فعالیت در همین راستا می توان به درآمد دلاری خوبی در این زمینه رسید. لذا کسب دانش در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بهتر است که دانش خود را در این زمینه بالا ببرید.

خوشبختانه در متاورس یاب مقالات کاملی در این حوزه نگارش شده است که می توانید از آنان نهایت بهره را ببرید. در ادامه می توان گفت که nft ها دارای انواع مختلفی است که می توانید انواع nft را با گوشی خودتان بسازید و پس در ساخت آنان را در بازارهای nft برای فروش قرار دهید که خوشبختانه نیز بازار های بسیاری برای nft وجود دارد که می توانید از آنان بهره ببرید که در مقاله جداگانه نیز راجب بازار های nft در سایت ما صحبت شده است.

همان طور که گفته شد بعد از ساخت nft با گوشی می توانید از آنان به راحتی کسب درآمد کنید که برای این کار به کیف پول دیجیتالی نیاز خواهید داشت. همچنین در ادامه می توانید اقدامات سرمایه گذاری با nft را نیز انجام دهید و سود های دلاری را کسب کنید که در این راستا می توانید از ما مشاوره دریافت کرده و یا از دوره های سرمایه گذاری nft ما استفاده لازم را ببرید.

ساخت nft با گوشی اندروید

ساخت nft با گوشی اندروید

اندروید از برترین سیستم عامل های موجود در جهان است که بسیاری از گوشی ها از آن پشتیبانی کرده و دارای طرفداران بسیاری نیز است که حتما از این سیستم عامل به صورت کامل استفاده کرده اید و با آن آشنایی کامل دارید. در ادامه باید گفت که بسیاری از برنامه ها برای ساخت nft با گوشی تهیه شده اند که می توانید توسط آنان nft خودتان را بسازید و سپس آنان را بفروشید که در ادامه برنامه ها به شما معرفی می شوند.

بهترین برنامه ساخت nft اندروید

حال زمان آن است تا با بهترین نرم افزار های ساخت nft با اندروید آشنا شده و آنان را بشناسید تا بتوانید nft خودتان را به راحتی بشناسید. بهترین اپلیکیشن های ساخت nft با گوشی اندروید عبارتند از:

 • Curate
 • Enjin
 • 8bit painter

موارد ذکر شده در بالا از بهترین نرم افزارهای موجود برای ساخت nft با گوشی اندروید هستید که به شما معرفی شد. حال در ادامه به سیسم عامل گوشی های آیفون خواهیم پرداخت.

ساخت nft با گوشی آیفون

ساخت nft با گوشی آیفون

حال نوبت به گوشی هایی با سیستم عامل ios می رسد که از برترین ها در این زمینه بوده است و همچنین این سیستم عامل دارای کاربران و طرفداران خاص خودش است و می توانید از نرم افزار های ساخته شده در این زمینه برای ساخت nft با گوشی های آیفون استفاده کنید که در اندکی جلوتر راجب آنان صحبت خواهد شد. اگر در انجام این کار به شکل خورده اید می توانید به راحتی با تیم متاورس یاب ارتباط برقرار کنید تا به صورت حرفه ای راهنمایی شوید.

بهترین برنامه ساخت nft با آیفون

حال بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر بهترین اپلیکیشن های ساخت nft در گوشی آیفون که می توان موارد زیر را نام برد:

 • Sketchar
 • GoArt
 • Pixl
 • Nft creator
 • Ninja ft

موارد ذکر شده در بالا از بهترین نرم افزار های ساخت nft با گوشی آیفون بوده که در صورت تمایل می توانید آنان را دانلود کرده و سپس بعد از ساخت nft خود آن را در بازارهای nft برای فروش قرار دهید.

پیش نیاز های لازم برای ایجاد ان اف تی با گوشی چیست؟

پیش نیاز های لازم برای ایجاد ان اف تی با گوشی چیست؟

حال برای ساخت nft با گوشی به چه مواردی نیاز است و چه مواردی را باید از قبل آماده کرد؟ در ادامه تمام این موارد به صورت کامل یه شما توضیح داده خواهد شد تا هوشمندانه و آماده قدم های خودتان را بردارید. پیش نیاز های لازم برای این کار عبارتند از:

 • داشتن دانش کافی: خب در ابتدا باید بگوییم که داشتن دانش کافی و لازم در این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است و شما باید تمام اصطلاحات و موارد لازم در این زمینه را به صورت کامل بشناسید.
 • ارز دیجیتال: شما قطع باید به ارزهای دیجیتال مربوطه شناخت داشته باشید تا به صورت کامل آنان را بشناسید. لازم به ذکر است که بدانید هر سایت و بازار nft دارای ارز دیجیتال مخصوص به خود بوده و باید برای فعالیت در آن بازار nft تنها از همان ارز دیجیتال مورد تایید استفاده کنید که در مقالات مربوطه در وب سایت ما به صورت کامل راجب این موضوع پرداخته ایم که می توانید آنان را مطالعه کرده و بشناسید.
 • کیف پول ارز دیجیتال: از دیگر پیش نیاز های لازم برای این کار می توان به کیف پول دیجیتال آن اشاره کرد که بهتر است بدانید که هر سایت و بازار nft دارای کیف پولی مخصوص به خود بوده و برای فعالیت در آن سایت از کیف پول مورد تایید آن استفاده کنید که در مقالات مربوطه تمام آنان به شما معرفی شده اند.
 • آشنایی با نحوه اتصال کیف پول به بازار: از دیگر موارد لازم برای ساخت nft می توان به نحوه اتصال کیف پول ارز دیجیتال به سایت و بازار nft اشاره کرد که دانستن آن از اهمیت بالایی برخوردار است که اگر در این زمینه تخصص ندارید، می توانید از تیم متاورس یاب مشاوره های تخصصی را دریافت کنید. در ادامه پیشنهاد می کنیم 5 سایت ساخت nft برتر را بخوانید.

سوالات متداول

ساخت nft با گوشی اندروید ممکن است؟

بله توسط برنامه های موجود می توان ساخت.

ساخت nft با گوشی آیفون نیز امکان پذیر است؟

بله توسط اپلیکیشن های موجود می توان nft ساخت.

پیش نیاز های لازم برای ساخت nft با گوشی چیست؟

در متن به صورت کامل راجب این مسئله صحبت شد.

5/5 - (1 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها