متاورس دبی پروژه های متاورس

واحد پول متاورس در دبی و آینده آن

  • توسط mahtab
  • 9 دقیقه

متاورس واژه ای که در چند وقت اخیر بسیار مورد توجه کاربران حوزه بلاکچین قرار گرفته است. یکی از اهداف این دنیا واقع گرایانه کردن آن و تا حد امکان شبیه سازی دنیای فیزیکی است. پلتفرم و بازی های مختلفی در حوزه متاورس توسعه یافته است. با این حال پروژه ای با ویژگی های خاص و منحصر به فرد در این زمینه در حال توسعه می باشد. این پروژه شبیه سازی شهر دبی امارات بوده و اولین پلتفرم شبیه سازی نقشه کامل شهر است. در این مقاله قصد داریم درباره پروژه متاورس دبی و ویژگی های آن مطالبی را شرح دهیم. در نتیجه همراه ما و وب سایت تخصصی متاورس یاب باشید تا با این پروژه بیشتر آشنا شوید.

پروژه متاورس دبی چیست؟

پروژه متاورس دبی چیست؟

حال در بخش ابتدایی این پست می خواهیم به سوال پروژه متاورس دبی چیست؟ پاسخ دهیم. در پاسخ به این سوال باید گفت این پروژه شبیه سازی شهر دبی امارات بوده و اولین پلتفرم شبیه سازی نقشه کامل شهر محسوب می شود. نقاط و اماکن مختلف شهر دبی در این پروژه با بیشترین دقت و کمترین اختلافی شبیه سازی و توسعه یافته است.

در این پلتفرم کاربران امکاناتی مانند معامله و خرید و فروش توکن های غیر قابل تعویض (ان اف تی ها)، خرید و فروش زمین و دیگر آیتم ها را دارند. در واقع این پلتفرم ترکیبی از زیر ساخت های پیشرفته با حوزه توکن ها و شبکه بلاک چین می باشد.

کاربران برای خرید و فروش زمین می توانند از 220 هزار قطعه زمین موجود استفاده کنند. برای این کار لازم یکی از کیف پول های خود را به این پروژه متصل نمایند. در این خصوص در بخش های آتی مقاله مفصل و به طور کامل صحبت خواهیم کرد.

در این پروژه شرکت های بزرگی همکاری می کنند و شهر دبی میزبان شرکت های زیادی می باشد. کمپانی Thumbay قصد دارد تا در آینده، بیمارستانی در متاورس دبی برای ارائه مشاوره های پزشکی به افراد راه اندازی نماید. شرکت دیگری به نام Damac Group نیز قصد ایجاد شهرها را در متاورس دارد.

کمپانی های نام آشنایی از جمله بایننس و ftx هم دارای مجوز فعالیت در این شهر می باشند. این شرکت ها قصد سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری برای این پروژه دارند. در نتیجه با این سرمایه گذاری دبی امکان پرورش استعداد و جذب کاربران بیشتر و تبلیغات را خواهد داشت.

مسئولان در شهر دبی و ولیعهد آن در حال برنامه ریزی یک هدف 5 ساله می باشند. هدف این پروژه ایجاد 40 هزار شغل به صورت مجازی و نیز افزایش 4 میلیارد دلاری تولید ناخالص داخلی در 5 سال آینده می باشد.

ویژگی های پروژه متاورس دبی چیست؟

حال در این بخش بهتر است به این سوال پاسخ دهیم که ویژگی های پروژه متاورس دبی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت علاوه بر ویژگی های ذکر شده در بخش های گذشته مانند معامله و خرید و فروش توکن های غیر قابل تعویض (ان اف تی ها)، امکان خرید و فروش 220 هزار بلوک زمین و دیگر آیتم ها ویژگی های دیگری نیز برای پروژه متاورس دبی وجود دارد. این ویژگی ها عبارت هستند از:

  • امکان برگزاری جلسات کاری و ملاقات ها به صورت مجازی
  • امکان خرید و اختصاص یک محیط برای انجام تبلیغات
  • وجود واحد پولی مخصوص برای این پروژه متاورسی
  • درخواست مجوزهای کسب و کار
  • برگزاری کلاس های دانشگاهی و غیره
  • قابلیت همکاری به کمک دستگاه های مختلف
  • استفاده از فناوری هایی مانند وب 3

واحد پولی متاورس دبی چیست؟

در این بخش نوبت به پاسخ سوال واحد پولی متاورس دبی چیست؟ می رسد. برای پاسخ به این سوال باید گفت پروژه متاورس دبی دارای یک واحد پولی به نام Hex می باشد. هر عدد از این واحد پولی معادل با 100 دلار در بایننس است.

یکی از معایب استفاده از این واحد پولی، وجود محدودیت استفاده از آن می باشد. این محدویت به اندازه 100 دلار بایننس بوده و جهت خرید و فروش آیتم ها در متاورس دبی از این واحد پولی استفاده می شود. در حال حاضر کاربران بسیاری از این واحد پولی استقبال کرده و برای خرید و فروش های خود از آن کمک می گیرند. به وسیله این واحد پولی مشکلات موجود برای شبکه بلاک چین اتریوم در این پروژه حل خواهد شد.

آینده این پروژه چگونه پیش بینی می شود؟

آینده این پروژه چگونه پیش بینی می شود؟

حال در ادامه بهتر است به این سوال پاسخ دهیم که آینده این پروژه چگونه پیش بینی می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت با توجه به ویژگی ها و دلایلی که در بخش های قبلی عنوان شد این پروژه آینده روشنی خواهد داشت. طبق مطالبی که گفته شد این پروژه شبیه سازی شهر دبی امارات بوده و اولین پلتفرم شبیه سازی نقشه کامل شهر محسوب می شود.

نقاط و اماکن مختلف شهر دبی در این پروژه با بیشترین دقت و کمترین اختلافی شبیه سازی و توسعه یافته است. در این پروژه شرکت های بزرگی همکاری می کنند و شهر دبی میزبان شرکت های زیادی می باشد. این شرکت ها قصد سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری برای این پروژه دارند. در نتیجه با این سرمایه گذاری دبی امکان پرورش استعداد و جذب کاربران بیشتر و تبلیغات را خواهد داشت.

همچنین ولیعهد دبی و دیگر مسئولان این شهر در حال برنامه ریزی یک هدف 5 ساله می باشند. هدف این پروژه ایجاد 40 هزار شغل به صورت مجازی و نیز افزایش 4 میلیارد دلاری تولید ناخالص داخلی در 5 سال آینده می باشد. این شهر قصد دارد در آینده پلتفرمی ایمن را راه اندازی و توسعه دهد تا همه کاربران امکان استفاده از آن را داشته باشند. با توجه این موارد باید به آینده این پروژه امیدوار بود.

خرید زمین در متاورس دبی چگونه است؟

در ادامه می خواهیم در مورد نحوه خرید زمین در متاورس دبی صحبت کنیم. بنا بر صحبت های گذشته در مورد خرید و فروش زمین در این پلتفرم، کاربران برای خرید و فروش زمین در متاورس می توانند از 220 هزار قطعه زمین موجود استفاده کنند. برای این کار لازم است یکی از کیف پول های خود را به این پروژه متصل نمایند.

برای خرید زمین در متاورس کیف پولی مانند متامسک را به آن وصل کرده و حال آن را به زنجیره BSC متصل خواهیم کرد. سپس به انتخاب زمین می پردازیم. برای این کار از واحد پولی متاورس دبی استفاده می شود.

سرمایه گذاری دبی در متاورس چه تاثیری بر این پروژه دارد؟

سرمایه گذاری دبی در متاورس چه تاثیری بر این پروژه دارد؟

حال در این بخش به سوال سرمایه گذاری دبی در متاورس چه تاثیری بر این پروژه دارد؟ پاسخ می دهیم. همان طور که عنوان شد شهر دبی به دلیل دارا بودن ثروت زیاد و زیر ساخت های مناسب گزینه مناسبی برای ایجاد چنین پروژه ای بوده است.

در این پروژه شرکت های بزرگی همکاری می کنند و شهر دبی میزبان شرکت های زیادی می باشد. این شرکت ها قصد سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری برای این پروژه دارند. در نتیجه با این سرمایه گذاری دبی امکان پرورش استعداد و جذب کاربران بیشتر و تبلیغات را خواهد داشت.

هدف این پروژه ایجاد 40 هزار شغل به صورت مجازی و نیز افزایش 4 میلیارد دلاری تولید ناخالص داخلی در 5 سال آینده می باشد. این شهر قصد دارد در آینده پلتفرمی ایمن را راه اندازی و توسعه دهد تا همه کاربران امکان استفاده از آن را داشته باشند.

بهترین کیف پول برای متاورس دبی کدام است؟

در پایان این مقاله این سوال به وجود می آید که بهترین کیف پول برای متاورس دبی کدام است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت طبق بررسی که در قسمت راهنمای نحوه خرید زمین در متاورس دبی صورت گرفت برای انجام معاملات در این پلتفرم نیاز به استفاده از یک کیف پول وجود دارد.

نکته قابل توجه این است که کیف پول مورد نظر باید قابلیت اتصال به زنجیره BSC را داشته باشد. با این اوصاف و بررسی های صورت گرفته کیف پول متامسک بهترین گزینه ممکن است.

سوالات متداول

خرید زمین در متاورس دبی چگونه است؟

کاربران برای خرید و فروش زمین می توانند از 220 هزار قطعه زمین موجود استفاده کنند. برای این کار لازم است یکی از کیف پول های خود را به این پروژه متصل نمایند. برای خرید زمین در متاورس کیف پولی مانند متامسک را به آن وصل کرده و حال آن را به زنجیره BSC متصل خواهیم کرد. سپس به انتخاب زمین می پردازیم.

پروژه متاورس دبی چیست؟

این پروژه شبیه سازی شهر دبی امارات بوده و اولین پلتفرم شبیه سازی نقشه کامل شهر محسوب می شود. نقاط و اماکن مختلف شهر دبی در این پروژه با بیشترین دقت و کمترین اختلافی شبیه سازی و توسعه یافته است. در این پلتفرم کاربران امکاناتی مانند معامله و خرید و فروش توکن های غیر قابل تعویض (ان اف تی ها)، خرید و فروش زمین و دیگر آیتم ها را دارند. در واقع این پلتفرم ترکیبی از زیر ساخت های پیشرفته با حوزه توکن ها و شبکه بلاک چین می باشد.

آینده این پروژه چگونه پیش بینی می شود؟

ولیعهد دبی و دیگر مسئولان این شهر در حال برنامه ریزی یک هدف 5 ساله می باشند. هدف این پروژه ایجاد 40 هزار شغل به صورت مجازی و نیز افزایش 4 میلیارد دلاری تولید ناخالص داخلی در 5 سال آینده می باشد.

واحد پولی متاورس دبی چیست و چند دلار است؟

پروژه متاورس دبی دارای یک واحد پولی به نام Hex می باشد. هر عدد از این واحد پولی معادل با 100 دلار در بایننس است. یکی از معایب استفاده از این واحد پولی، وجود محدودیت استفاده از آن می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها