متاورس رنگ متاورس بومی ایرانی پروژه های متاورس

متاورس رنگ، متاورس بومی ایرانی چیست؟

متاورس رنگ اولین متاورس بومی شده از کشور ایران می باشد که قرار است در این پست به ان بپردازیم. متاورس به طور کلی دنیایی خیالی به حساب می اید که فرضیه ای از آینده اینترنت را نشان می دهد. متاورس از زمین های مجازی سه بعدی تشکیل شده است که هر فرد می تواند در ان جا زندگی کند و از امکانات متاورس بهره ببرد. متاورس رنگ نیز بر همین پایه بوده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره همراه سایت متاورس یاب باشید.

متاورس رنگ چیست؟

متاورس رنگ یا متا رنگ اولین متاورس بومی و مخصوص به ایرانیان می باشد که دارای تفاوت هایی با دیگر متاورس های فعال در خارج ایران دارد. این متاورس کاملا تحت تاثیر شرکت تعاونی زنجیره ای تامین بهشت می باشد. این شرکت تولید دانش بنیان و اشتغال افرین می باشد که در جهت حل مشکلات کشور ایران در راستای رضایت جامعه و زندگی بهتر ایرانیان فعالیت می کند.

متاورس رنگ کاملا برای ایرانی ها طراحی شده است و فرق ان با نمونه های خارجی مانند اپلند این است که سیاست های پشت پرده ای ندارد و شهروندان ایرانی می توانند با خیال راحت و به دور از نگرانی برای کلاه برداری و سرقت درامد هایشان در این پلتفرم، سرمایه گذاری کنند و زمین های مجازی شان را با ارز ریال خریداری کنند!

یک خصوصیت عالی در رابطه با متارس رنگ این است که از خروج ارز از کشور جلوگیری می کند. عدم خروج ارز از کشور به واسطه این متاوس به این دلیل است که متا رنگ از ارز ریال که داخلی است استفاده می کند. در این متاورس نیز اتفاقاتی که رخ می دهد بر مبنای رنگ ها بیان می شوند.

شرایط سرمایه گذاری در این متاورس

اولین نکته در رابطه با متا رنگ این است که برای ورود به ان نیاز به سرمایه گذاری نیست و از همان اول که وارد این پلتفرم می شوید شما شهروند متاورس رنگ به حساب می ایید و روز به روز با فعالیت هایی که انجام می دهید به سرمایه شما افزوده می شود. اگر سرمایه ای به متا رنگ اضافه کنید، سبب توسعه این متاورس می شوید و به اقتصاد داخلی کمک کرده اید!

این پلتفرم سرمایه ای برای شروع نیاز ندارد اما ساختاری دارد که می توان در ان بدون محدودیت قیمتی سرمایه گذاری کرد.

مراحل ورود به متاورس رنگ

ورود به متاورس رنگ به سادگی صورت می گیرد و نیاز به تجهیزات خاصی ندارد. هر فرد می تواند با جستجو کلمه متا رنگ به سادگی وارد مرورگر ها شود و به ادامه مراحل ورود بپردازد.

نکته قابل توجه در رابطه با این موضوع این است که نسخه اپلیکیشن ios و اندروید این پلتفرم در دسترس بوده و می توانید با نصب ان بر روی گوشی موبایلتان به سادگی وارد پلتفرم شوید. نسخه exe این برنامه که روی لپتاپ و کامپیوتر ها نصب می شود نیز در آینده قرار است انتشار یابد. در این نسخه دسترسی به اطلاعات بسیار سریع صورت می گیرد و دارای امنیت بالا است. نسخه exe دارای خروجی بهتری نسبت به نسخه های اندروید و ios خواهد بود.

در اولین مرحله از ورود باید در قسمت url با دادن اطلاعاتی از جمله نام کاربری و ایمیل تان ثبت نام در این پلتفرم را اغاز کنید. در قسمت اول ایمیل و در قسمت دوم باید نام کاربری تان را به فارسی و همین طور انگلسی اضافه کنید. بعد از وارد کردن این اطلاعات نیاز است پسورد انتخاب شده را اضافه کنید و فرایند ثبت نام را خاتمه دهید. بلا فاصله بعد از ثبت نام ایمیلی به حساب شما زده می شود که با تایید آن ایمیل دوباره باید بر روی ادرس سایت کلیک کنید و در ان صفحه نیاز است وارد صفحه وب شوید، حال نیاز است با انتخاب بخش ورود، ایمیل و پسورد را دوباره وارد کنیم. بدین ترتیب افراد می توانند در متا رنگ ثبت نام کرد.

سوالات متداول

متاورس رنگ چیست؟

متاورس رنگ یا متا رنگ اولین متاورس بومی و مخصوص به ایرانیان می باشد.

متا رنگ مربوط به کدام شرکت ایران می باشد؟

این متاورس کاملا تحت تاثیر شرکت تعاونی زنجیره ای تامین بهشت می باشد.

شرایط سرمایه گذاری در این متاورس چگونه است؟

برای ورود به ان نیاز به سرمایه گذاری نیست و در ان بدون محدودیت قیمتی می توان سرمایه گذاری کرد.

5/5 - (27 امتیاز)
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فعالیت اصلی من تولید محتوا حوزه متاورس می باشد. در خدمت شما در بهترین سایت متاورس ایران یعنی متاورس یاب هستم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها