پیوستن ال جی به دنیای متاورس اخبار متاورس

پیوستن ال جی (LG) به دنیای متاورس + اطلاعات تکمیلی

  • توسط soheil
  • 5 دقیقه

در این مقاله قصد داریم پیوستن ال جی به دنیای متاورس را در راستای بحث پروژه های آینده متاورس مورد بررسی قرار دهیم. با متاورسیاب همراه باشید.

نگاهی بر عملکرد LG

اگر عملکرد LG را بخواهیم با رقبای خودش مانند سامسونگ و سونی مقایسه کنیم باید گفت بسیار دیر تصمیم به فعالیت در این حوزه گرفته است. برند سونی به تازگی از ورزشگاه مجازی خود رونمایی خواهد کرد که در مقاله های قبل به آن اشاره کرده ایم. چند روز پیش هم برند سامسونگ از فروشگاه خود در سند باکس رونمایی کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه پیوستن ال جی به دنیای متاورس دقیق تر مورد بررسی قرار دهیم.

پروژه ال جی در متاورس

چند روز پیش بود که یکی از مسئولین ال جی اعلام کرد این کمپانی به زودی از دست آورد های خودش در متاورس و ان اف تی رونمایی خواهد کرد. LG تلویزتونی طراحی کرده است که برای استفاده و تجارت ان اف تی استفاده می شود. تا کنون خیلی به جزئیات ریز این پروژه اشاره نشده است. هم چنین این برند اعلام کرد: قصد گسترش فعالیت در این حوزه را دارد و سعی دارد در آینده ای نه چندان دور به صورت تخصصی روی تلویزیون های متاورسی کار کند.

 ال جی در متاورس
ال جی در متاورس

نرم افزار تلویزیونی

یکی از اقدامات پیوستن ال جی به دنیای متاورس ساخت نرم افزار تلویزیونی بود. ال جی اعلام کرد نرم افزاری برای تلویزیون های نسل جدید طراحی کرده است کاربران با آن می توانند اقدام به خرید و فروش NFT بپردازند. البته قابلیت های این نرم افزار بسیار بیشتر از مواردی می باشد که ذکر کردیم. قرار است تا پایان امسال به طور رسمی از این نرم افزار رونمایی خواهد شد.

کره جنوبی و متا

کمی کلی تر به ماجرا نگاه کنیم. برند ال جی مال کشور کره جنوبی می باشد. کره جنوبی تا کنون از نظر میزان فعالیت و پروژه در متاورس جزء بهترین کشورهای دنیا بوده است. اخیرا دو کشور امارات و کره رقابت چشمگیری را شروع کرده اند. باید ببینیم در آینده کدام یک موفقیت های بیشتری کسب خواهد کرد.

کره جنوبی و متا
کره جنوبی و متا

بررسی کلی پیوستن ال جی به دنیای متاورس

پیوستن ال جی به دنیای متاورس با این که کمی دیر اتفاق افتاد. ولی امکان دارد تغییر و تحول بزرگی در صنعت تلویزون های نسل جدید ایجاد کند. هم چنین اولین تلویزیونی است که دارای نرم افزارهای ان اف تی می باشد. در مقاله های بعد به این پروژه بیشتر اشاره خواهیم کرد.

در این مقاله بسیار در مورد متاورس صحبت شد که در ادامه می توان گفت اگر این بحث توجه شما را جلب کرده است پیشنهاد ما این است تا برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات متاورس چیست و معنی متاورس را مطالعه فرمایید.

سوالات متداول

رقبای برند ال جی را در راستای بحث پیوستن ال جی به دنیای متاورس نام ببرید؟

برندهای سامسونگ و سونی مهم ترین رقیب های ال جی در راه پیوستن lg به پروژه متاورس هستند.

ال جی قرار است در متاورس چه پروژه ای را ارائه دهد؟

تلویزیونی طراحی کرده است که برای استفاده و تجارت ان اف تی استفاده شود.

نرم افزار تلویزیون ال جی چه قابلیت هایی در حوزه ان اف تی دارد؟

کاربران با آن می توانند اقدام به خرید و فروش NFT بپردازند.

5/5 - (2 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها