آموزش خرید زمین در متاورس زمین های متاورس

آموزش خرید زمین در متاورس به صورت رایگان و قدم به قدم

  • توسط mahtab
  • 8 دقیقه

آموزش خرید زمین در متاورس را با ما یاد بگیرید. در این مقاله نیت بر این است تا به صورت جامع در خصوص این موضوع صحبت شود. همان طور که می دانید متاورس فناوری جدیدی است که دارد فراگیر می شود که در نتیجه بهتر است تا در خصوص آن اطلاعات کاملی داشته باشید. در جامعه امروزی که همه چیز به سرعت در حال پیشرفت است، بهتر است که شما نیز سوار بر موج پیشرفت شده و به سرعت خود را همگام سازید. در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص خرید زمین در متاورس مطالب بسیار جذابی را برایتان ارائه دهیم.

آموزش خرید زمین در متاورس به زبان ساده

آموزش خرید زمین در متاورس به زبان ساده

حال زمان آن فرا رسیده است تا در خصوص آموزش خرید زمین در متاورس به صورت بسیار ساده و راحت صحبت کنیم. اگر در چند سال پیش این بحث، یعنی خرید زمین در متاورس را مطرح می کنیم، به نظرتان کار بیهوده ای به نظر می رسید. اما اکنون این زمین ها سهم بسیاری از سرمایه داران بزرگ شده است و به عنوان یک سرمایه گذاری نیز به شمار می آید. همان طور که می دانید از متاورس به عنوان یک واقعیت دیجیتالی مجازی یاد می شود و ترکیبی از سه مفهوم واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی است.

با پیشرفت این صنعت و فناوری، بسیاری از سرمایه داران به سمت آن کشیده شده اند. شما نیز می توانید توسط خرید زمین در متاورس به عنوان یک سرمایه گذار در دنیای متاورس فعالیت و کسب درآمد کنید. بهتر است در ابتدا بگوییم که شما برای انجام تراکنش و فعالیت های مالی خود نیاز به یک کیف پول دیجیتالی دارید. در ابتدا کیف پول را نصب کرده و سپس آن را به متاورس خود متصل می کنید.

همچنین از ارز های دیجیتال نیز می توانید برای خرید و فروش های خود استفاده کنید. نحوه خرید زمین در متاورس مسئله ای جذاب و جدید است و در حال حاضر نیز خرید و فروش آن در حال انجام است. علاوه بر خرید زمین در متاورس نیز می توانید از راه های دیگر نیز کسب درآمد کنید. برای مثال اگر زمینی در متاورس داشته باشید، می توانید در آن زمین کنسرت و مهمانی برگذار کنید و از شرکت کنندگان هزینه دریافت کنید.

در ادامه بهتر است تا در خصوص نحوه خرید زمین در دیسنترالند متاورس صحبت کنیم. دیسنترالند دارای توکن های بومی خود یعنی mana و land بوده و یک پلتفرم واقعیت مجازی بر بلاک چین به شمار می آید که شما به عنوان یک کاربر قادر هستید توسط آن زمین خریداری کنید و میزبان رویداد های مختلف باشید. حتی بدون خرید زمین در متاورس و تنها توسط خرید مانا می توانید برای سرمایه گذاری اقدام کنید.

اولین قدم نحوه خرید زمین در Metaverse

در ابتدا باید وارد بازار دیسنترالند شوید و در ادامه گزینه sign in را زده و سپس کیف پول دیجیتال خود را متصل کرده و ثبت نام نمایید. بعد از این که وارد شدید، صفحه اصلی را اسکول کرده تا به قسمت Parcels and Estates برسید. در ادامه بر روی View All کلیک کرده و یا این که بر روی دکمه قرمز رنگ START BROWSING کلیک نمایید. در قدم بعدی گزینه Land را زده تا زمین ها برایتان به نمایش گذاشته شود.

دومین قدم نحوه خرید زمین در Metaverse

در ادامه قطعات زمین را مرور کرده و زمینی که می خواهید را انتخاب نمایید. خرید زمین به صورت مستقیم در متاورس این امکان را به شما می دهد تا مناطق مجاور و نزدیک به مناطق معروف را مشاهده نمایید. در ادامه وقتی که زمین خود را گزینش کردید، روی آن کلیک کرده و جزئیات را مطالعه نمایید. درست در همین لحظه شما قادر هستید تا در دسترس بودن، قیمت زمین و نام مالک آن را مشاهده کنید.

اگر زمینی که انتخاب کرده اید مالک نداشت، می توانید بر روی گزینه BUY کلیک کرده و آن را با قیمت اصلی و حقیقی سایت خریداری کنید. اگر زمین مالک داشت باید بر روی گزینه BID کلیک کنید تا بتوانید در مزایده شرکت کنید. در ادامه نیز باید قیمت مدنظر خودتان را به جهت ورود به مزایده و تاریخی برای انقضای پیشنهاد خود ثبت کنید.

سومین قدم نحوه خرید زمین در Metaverse

در ادامه باید مطمئن شوید که کیف پول دیجیتال شما به اکانت کاربریتان متصل بوده و دلیل آن نیز این است که بعد از تکمیل خرید زمین و موفقیت آمیز بودن آن، زمین به عنوان NFT به کیف پول دیجیتال شما فرستاده می شود. در صورت نداشتن کیف پول پیشنهاد می شود که کیف پول متامسک و تراست ولت را نصب نمایید. کیف پول دیجیتال شما حتما باید ارز مانا و اتریوم را داشته باش و قادر باشید خرید خود را انجام دهید. در ادامه باید هزینه فی یا Gas را مد نظر قرار دهید تا برایتان مقدار کافی مانا یا اتریوم برای خرید باقی بماند.

چهارمین قدم نحوه خرید زمین در Metaverse

بعد از این که زمین را خریداری کردید، قادر هستید تا زمین خودتان را در کیف پولتان تایید نمایید. برای نمونه اگر از کیف پول ارز دیجیتال تراست ولت استفاده می کنید، قادر هستید تا آن را در بخش Collectibles تایید نمایید. در ادامه نیز اگر از کیف پول ارز دیجیتال متامسک استفاده می کنید، می توانید آن را در زیر تب NFTs تایید نمایید.

آموزش خرید زمین رایگان در متاورس را از کجا پیدا کنیم؟

آموزش خرید زمین رایگان در متاورس را از کجا پیدا کنیم؟

آموزش های بسیار زیادی در اینترنت موجود است که تنها کافیست در آن جستجویی کوچک انجام دهید تا توسط آن بتوانید راهنمای خرید زمین در متاورس را پیدا کرده و توسط آن برای خرید اقدام کنید. لازم به ذکر است که بگوییم بیشتر این آموزش ها رایگان بوده و بیشتر مطالب را تحت پوشش قرار داده اند. همچنین آموزش ویدئویی خرید زمین در متاورس نیز در اینترنت فراوان می باشد.

آیا خرید زمین مجازی در متاورس حقیقت دارد؟

با این که متاورس یک دنیای مجازی است ولی خرید زمین در دنیای متاورس حقیقت داشته و کاربران قادر هستند تا در این دنیای جدید و مجازی برای خود زمین خریداری کرده و از آن کسب درآمد کنند. شما نیز در صورت تمایل می توانید برای خرید این قطعه زمین ها اقدام کرده و آنان را به انتخاب خود خریداری کنید.

خرید و فروش زمین در متاورس ایران چگونه انجام می شود؟

خرید و فروش زمین در متاورس ایران چگونه انجام می شود؟

خرید و فروش زمین در دنیای متاورس نیز در ایران انجام می شود. آگهی هایی در اینترنت منتشر شده است که توسط آن افرادی که تجربه بیشتری دارند به عنوان واسطه عمل کرده و خرید و فروش زمین در متاورس را انجام می دهند. همچنین شما نیز به صورت مستقیم و بدون واسه توسط اتصال کیف پول دیجیتال خود به متاورس می توانید زمین مد نظرتان را خریداری کنید. مقاله مرتبط آینده متاورس در ایران را هم بخوانید.

قیمت خرید زمین در متاورس چقدر است؟

قیمت خرید زمین در متاورس یکی از فاکتور های مهم برای انتخاب زمین است. قیمت های خرید دارای تنوع بسیاری بوده و معمولا از چند دلار شروع می شود و به هزاران دلار نیز می رسد. برای خرید زمین و پرداخت قیمت آن حتما باید در کیف پول دیجیتال خود به اندازه کافی ارز مانا یا اتریوم داشته باشید.

خرید زمین در متاورس حرام است؟

حال ممکن است برایتان این سوال پیش آید که آیا خرید زمین در متاورس حرام است یا نه؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از کاربران را مشغول کرده است و برخی از کاربران نیز نسبت به آن بی توجه هستند! حالا به هر حال باید گفت که متاورس پدیده ای جدید و نوظهور در ایران بوده و معمولا این در اوایل کار برای این نوع پدیده های جدید، نظرات مختلفی وجود دارد. جهت کسب اطلاعات دیگر بهتر است تا بیشتر راجب آن از منابع دیگر نیز تحقیق کنید.

برای خرید و فروش زمین در متاورس به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای خرید و فروش زمین در متاورس به چه نکاتی باید توجه کرد؟

بهتر است تا اندکی در خصوص نکاتی مهم در خصوص خرید و فروش زمین در متاورس صحبت کنیم. باید توجه کنید که ابعاد هر قطعه زمین در دیسنترالند متاورس 16 در 16 متر بوده که هر کدام نیز به عنوان یک NFT شناخته می شوند. همچنین تعداد قطعات زمین در دیسنترالند متاورس محدود بوده و حدود ۹۰۰۰۰ قطعه است. در ادامه باید گفت که هر کاربر قادر است تا توسط OpenSea که یک Marketplace یا هما بازار NFT است و یا توسط بازار رسمی خود دیسنترالند، قطعه زمینی را بخرد، بفروشد و یا حتی اجاره کند.

سوالات متداول

آموزش خرید زمین در متاورس را از کجا پیدا کنیم؟

در این سایت نسبت به آموزش آن پرداخته ایم. جهت دریافت آموزش های ویدئویی می توانید آن را در گوگل سرچ کنید.

آیا آموزش خرید زمین در متاورس دشوار است؟

خبر، آموزش های آن شامل مراحل ساده ای بوده و به راحتی می توانید آنان را یاد بگیرید.

5/5 - (5 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها