گادز آنچیند بازی های متاورس

آموزش بازی گادز آنچیند

 • توسط mahtab
 • 13 دقیقه

بازی گادز آنچیند چیست؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت کامل راجب این بازی سخن گفته و روش های کسب درآمد از آن را برایتان به صورت کامل شرح و تمام مطالب پیرامون آن را برایتان تحت پوشش قرار دهیم. می توان گفت که این بازی یک بازی بلاک چینی بوده و اگر به بازی های بلاک چین و بازی های متاورس علاقه دارید پیشنهاد می کنیم این مقاله را در سایت متاورس یاب از دست ندهید.

بازی گادز آنچیند چیست؟

بازی گادز آنچیند چیست؟

حال زمان آن است تا در مورد این بازی صحبت کنیم و تمام مباحث پیرامون آن را به زبانی ساده برایتان بازگو کنیم که می توان ادامه داد این بازی یکی از بازی های فعال بر روی بستر بلاک چین بوده و خوشبختانه موفق شده است تا طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کند به گونه ای که در برخی از برنامه های تلویزیونی مربوطه نیز به مشتاقان معرفی شده است.

لازم است بدانید که می توان از این بازی کسب درآمد کرد و برای کاربران بازی گادز آنچیند به صورت رایگان ارائه داده شده است و در مورد حق مالکیت آیتم های این بازی می توان گفت که این اختیار و قابلیت به بازیکنان این بازی داده شده است تا مالک حقیقی و واقعی آیتم های درون بازی خدایان آنچیند باشند. سبک های mtg و hearthstone سبک هایی هستند که سبک این بازی را خلق کرده اند.

در قدم بعد بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر کارت های این بازی که می توان راجب آن گفت کاربران می توانند در جریان بازی کارت های آن را کسب کرده و معاملات را در بازی گادز آنچیند انجام دهند زیرا ساختار این کارت ها به گونه ای طراحی شده اند که قابل معامله باشند.

حتما قیمت این کارت ها ممکن است توجه شما را جلب کرده باشد که می توان گفت این کارت ها بسیار گران هستند و حتی یکی از کارت های این بازی با قیمت ۱۴۶.۳ نیز به فروش رسیده است. از پروژه‌ بازی گادز ِآنچیند می توان به عنوان یکی از پروژه‌ های بزرگ این حوزه یاد کرد که کارت هایش در قالب nft بوده و می توان گفت بدین وسیله کاربران مالکان واقعی آنان هستند.

مهم ترین ویژگی های بازی گادز آنچیند

این بازی بسیار معروف است و دارای طرفداران بسیاری از سرتاسر دنیا است و حال سوالی که مطرح می شود این است که ویژگی های این بازی چیست که باعث شده است تا این بازی اینقدر محبوب شود که در ادامه قصد داریم تا مهم ترین ویژگی های بازی گادز آنچیند را به شما معرفی کنیم که عبارتند از:

 • توسط کارت های موجود در این بازی می توانید ارتشی قدرتمند از موجودات را بسازید.
 • توسط آرتیفکت های گوناگون می توانید رهبر خود را قوی سازید.
 • کارت هایی را می کشید که به صورت رندوم آنلاک می شود.
 • رقیب خودتان را یافته و توسط یک استراتژی قوی با آن به مبارزه بپردازید و در این حین باید حواستان به قدرت کارت و مانایی که می برید باشد.
 • در هر نوبت یک امتیاز بیشتر مانا دریافت خواهید کرد تا زمانی که به سقف ۵ امتیاز برید که در این مرحله نیز نوبت های بیشتری به جهت کسب تک امتیاز مانا خواهید داشت.
 • همه رقیب های خودتان را شکست دهید و سپس در مسیر تورنمنتی با پاداشی در حدود ۱.۶ میلیون دلار قدم بگذارید.

توکن اختصاصی بازی گادز آنچیند چه نام دارد؟

بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر توکن اختصاصی این بازی و بدانیم که آن را چه نامیده اند که می توان گفت توکن اختصاصی این بازی توکن gods نام داشته و کاربرد های مختلفی دارد که از این بین می توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره کرد:

 • خرید و فروش و انجام معاملات در فروشگاه بازی گادز آنچیند
 • ساخت و ایجاد توکن nft
 • دریافت پاداش
 • و …

توکن گادز در دسته توکن های حاکمیتی قرار دارد و توسط آن می توانید در تصمیمات آینده بازی مشارکت کرده و برای آینده آن تصمیم گیری نمایید و بدین شیوه نقشی در آن داشته باشید و رای دهید.

آیا توکن gods معتبر است؟

آیا توکن gods معتبر است؟

با توجه به بحث های مطرح شده می توان گفت که بله این توکن معتبر بوده و می توان از آن برای فعالیت در این بازی استفاده کرد. همان طور که اشاره شد این توکن تنها توکن اختصاصی این بازی بوده و توکن حاکمیتی آن نیز به شمار می آید پس با توجه به کاربرد های آن و با توجه به قابلیت هایی که به آن داده شده است می توان گفت که دارای اعتبار قابل قبولی است.

حالت های بازی gods unchained

در این رابطه می توان گفت که این بازی دارای حالت های گوناگون است که باید نسبت به آنان اطلاعات کامل داشته باشید و در ادامه باید اشاره کرد که بازی گادز آنچیند دارای سه حالت است که در زیر نام برده خواهند شد:

 • حالت solo: کاربران می توانند در این حالت به صورت انفرادی با هوش مصنوعی بازی کنند و به نوعی حالت تک نفره به شمار می آید.
 • حالت ranked: این حالت به گونه ای است که کاربران می توانند با بازیکن های دیگر به رقابت پرداخته و مقام و جوایز را کسب کنند و می توان این ادعا را کرد که به نوعی اصلی ترین حالت این بازی به شمار می آید.
 • حالت direct challenge: در رابطه با این حالت می توان گفت که حالتی شخصی سازی بوده و توسط آن کاربران می توانند باهم به رقابت دوستانه بپردازند.

آیا بازی گادز آنچیند رایگان است؟

در ادامه شاید برای برخی از شما این سوال مطرح شود که آیا این بازی رایگان است یا باید برای آن هزینه کرد که در همین رابطه می توان گفت بله این بازی رایگان بوده و شما کاربران عزیز می توانید به صورت رایگان از این بازی استفاده کنید. همان طور که شاید حدس زده باشید می توانید از این بازی نیز کسب درآمد کنید که در ادامه روش های آن به صورت به شما معرفی خواهد گشت.

کسب درآمد از بازی gods unchained ممکن است؟

در جواب باید گفت که بله کسب درآمد از این بازی ممکن است و کاربران می توانند توسط دو روش از این بازی کسب درآمد کنند که در ادامه به شما معرفی خواهند شد. مهم ترین روش های کسب درآمد از بازی گادز آنچیند عبارتند از:

 • روش اول: در اولین مورد می توان گفت که اگر ranked را شکست بدهید می توانید card pack ببرید.
 • روش دوم: در مورد روش دوم می توان این گونه گفت که باید در بخش Blessing of the $GODS شرکت کنید و در این بخش کاربران باهم رقابت می کنند و در صورت برنده شدن پاداش دریافت می کنند که معمولا همان توکن بازی گادز آنچیند است که بدین طریق نیز امکان کسب درآمد از آن ممکن است.

نحوه کسب درآمد از حالت ranked

حال شاید برایتان جالب باشد که بخواهید بدانید کسب درآمد از این حالت چگونه انجام می شود که در همین رابطه باید بگوییم اگر رتبه کاربران افزایش پیدا کند، احتمال پیروزی آنان نیز بیشتر می شود و می توان گفت که این دو دارای رابطه ای مستقیم باهم هستند و می توان در این حالت پاداش های گوناگونی را دریافت کرد.

حال در صورتی که پاداش های گوناگونی را ببرید این اختیار به شما داده می شود تا از بازار های این بازی توانایی کارت های جدید را داشته باشید. در ادامه باید گفت که برای دسترسی به این فروشگاه باید به قسمت market رفته و بر روی star store کلیک نمایید.

کارت هایی که نیاز دارید تا می توانید در این فروشگاه تهیه نمایید اما یک نکته مهم وجود دارد و آن نیز این است که کارت های این بخش قابل فروش نبوده و کاربران این اختیار را ندارند تا کارت ها را بفروشند.

آیا توکن gods معتبر است؟

آموزش های بازی گادز آنچیند را از کجا دریافت کنیم؟

حال شاید برایتان این سوال مطرح شود که آموزش های این بازی را از کجا دریافت کنیم که در ادامه می توان گفت آموزش های این بازی در پلتفرم هایی مانند آپارات و یوتیوب در دسترس است و می توانید از آنان استفاده کنید و همچنین تیم های زیادی در این حوزه دست به فعالیت زده اند و فیلم های آموزشی را تولید کرده اند که می توانید از آنان کمک دریافت کنید و حتی این آموزش ها به صورت متنی نیز نگارش شده اند که با یک سرچ ساده می توانید به آنان دست پیدا کنید.

فروش کارت ها در بازی گادز آنچیند چگونه است؟

حال شاید برایتان این سوال مطرح شده باشد که فروش کارت های بازی گادز آنچیند چگونه است که در همین رابطه می توان گفت بازیکنان این بازی به جهت فروش کارت هایشان باید از flux بهره بگیرند. اما دلیل این کار چیست؟ در جواب باید گفت که توسط استفاده از flux کاربران این قدرت را دارند تا دو کارت مشابه را باهم ترکیب کنند و در نهایت یک کارت Meteorite دریافت کنند.

اندکی وارد جزئیات شده و می توان گفت قالب این کارت ها ان اف تی بوده و در شبکه بلاک چین بازی ثبت شده است و می توان معاملات مربوط به آن را انجام داد.

بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی خدایان آنچیند

خب بهترین کار این است تا در ادامه مطالب نگاهی داشته باشیم بر این بحث و بدانیم که بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی گادز آنچیند کدام است که می توان افزود بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای این بازی کیف پول متامسک است و توسط این والت می توانید پاداش های خودتان را دریافت کنید.

در ادامه می توان افزود که این والت بهترین کیف پول برای nft و متامسک بوده و به راحتی از پلتفرم های دانلود موجود برای سیستم عامل های مختلف قابل دانلود است و نصب آن نیز به راحتی امکان پذیر است. در رابطه با امنیت این کیف پول می توان گفت که امنیت قابل قبولی داشته و سطح خوبی از امنیت را برقرار کرده است.

رابط کاربری این کیف پول نیز کاربرد پسند بوده و حتی در بین ارزهای دیجیتال و ارزهای متاورس نیز دارای محبوبیت بالایی است و اگر نظر شما را جلب کرده است برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از منابع دیگر نیز برای شناخت آن استفاده کنید.

ايرانيان می توانند از بازی گادز آنچیند استفاده کنند؟

بله کاربران ایرانی می توانند فعالیت خودشان را در این بازی شروع کنند و هیچ محدودیتی برای این کار وجود ندارد. در نتیجه اگر در دسته کاربران ایرانی قرار دارید می توانید به راحتی فعالیت خودتان را در این بازی شروع کنید و پس از محیا کردن موارد لازم از این بازی به صورت دلاری کسب درآمد کنید. اگر در این زمینه تازه وارد هستید می توانید از تیم های متاورسی کمک بگیرید.

در پایان باید گفت که اگر این بحث توجه شما را جلب کرده است برای کسب اطلاعات مرتبط می توانید مقاله بازی کریزی دیفنس هیروز را مطالعه کنید.

سوالات متداول

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای بازی گادز آنچیند کدام است؟

بهترین والت دیجیتال برای بازی گادز آنچیند متامسک بوده که دارای قابلیت های زیادی است و برای سیستم عامل های مختلف قابل دانلود است.

توکن بومی بازی گادز آنچیند چه نام دارد؟

توکن بازی gods unchained توکن God نام دارد که در مقاله به صورت کامل در مورد آن صحبت شد.

کسب درآمد از بازی خدایان آنچیند ممکن است؟

بله می توان از این بازی با ۲ روش کسب درآمد کرد که در مقاله به صورت کامل راجب آنان صحبت شد و می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه کنید.

آیا بازی گادز آنچیند رایگان است؟

بله این بازی رایگان بوده و می توانید از آن استفاده کنید.

کاربران ایرانی می توانند از این بازی استفاده کنند؟

بله ایرانیان می توانند از این بازی استفاده کنند و هیچ محدودیتی برای این کار وجود ندارد.

آموزش های بازی گادز آنچیند چگونه در دسترس است؟

آموزش های این بازی از پلتفرم هایی مانند یوتیوب و آپارات و تیم هایی که آموزش ها را تهیه کرده اند در دسترس است.

آیا توکن gods معتبر است؟

بله توکن گادز معتبر بوده و می توانید از آن برای فعالیت در این بازی استفاده کنید.

5/5 - (4 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها