کریزی دیفنس هیروز بازی های متاورس

کریزی دیفنس هیروز چیست و چطور از این بازی کسب درآمد کنیم؟

  • توسط mahtab
  • 9 دقیقه

کریزی دیفنس هیروز چیست و روش های کسب درآمد از آن چگونه است؟ در این مقاله در سایت متاورس یاب قصد بر این داريم به صورت تخصصی بدین بحث پرداخته و بازی کریزی دیفنس هیروز را به صورت کامل برای شما معرفی کنیم پس اگر علاقه مند به بازی های متاورس و بلاک چینی هستید تا انتها ما را دنبال کنید.

بازی کریزی دیفنس هیروز چیست؟

بازی کریزی دیفنس هیروز چیست؟

خب در اولین قدم بهتر است تا نگاهی داشته باشيم بر این بازی که می توان راجب آن گفت سبک این بازی استراتژیک بوده و همان طور که می دانید این سبک در بین کاربران دارای محبوبیت بالایی است و طرفداران ویژه خود را دارد.

این بازی نیز بخاطر سبک ویژه خود موفق شده است تا حجم بالایی از کاربران را به سمت خود جذب کند و در ادامه می توان گفت که این بازی در حقیقت دفاع از قلعه بوده و تا زمان نگارش این مقاله تاکنون ۲ میلیون بار دانلود شده است و اگر دقیق تر به این بازی نگاه کنیم می توان گفت که به عنوان بخشی از فرنچایز بازی پادشاهان دیوانه به شمار می آید و در ادامه می توان افزود که امکان کسب درآمد از این باز نیز وجود دارد که در ادامه برایتان معرفی خواهد شد.

آموزش صفر تا صد بازی کریزی دیفنس هیروز

آموزش این بازی در دسته مهم ترین مباحث قرار دارد و باید راجب آن صحبت شود که در همین رابطه می توان گفت یک کاربر برای این که اقدامات شروع بازی را انجام دهد باید یک دست کارت نبرد جنگی از بیش از ۴۰۰ کارت را جمع کند و با تعداد بالایی از شیطان ها در مراحل زیاد مبارزه کند.

حال بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر مراحل این بازی که باید در مورد آنان گفت پاکسازی در چند دقیقه قابل انجام است ولی هر چقدر که در مراحل جلوتر می روید، مراحل سخت تر و دشوار تر می شوند و در نتیجه برای طی کردن مراحل باید دقت کنید که کارت های مناسبی را گزینش کرده و توسط ترکیب این کارت ها با یک استراتژی مناسب شانس پیروز شدن در مراحل بازی را افزایش دهید تا برنده شوید.

حال اگر موفق شوید که مراحل را به صورت صحیحی طی کنید، می توانید به لوت بهتر و باز نمودن قفل های کارت های کمیاب تر با بهره گیری از ابزار های مختلف دست پیدا کنید. حال این سوال مطرح می شود که آیا این کارت ها دارای انواع مختلفی هستند که در جواب می توان گفت بله این کارت ها دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از:

  • برج جنگ
  • سلاح های فوری
  • قهرمان های پشتیبان
  • آواتار اصلی

در ادامه بحث کارت های بازی کریزی دیفنس هیروز بیشتر در مورد آنان صحبت خواهیم کرد.

مهم ترین کارت های بازی کریزی دیفنس هیروز

شناخت کارت های این بازی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید راجب آنان اطلاعات کاملی داشته باشیم که در همین راستا می توان گفت هر کدام از این کارت ها برای یک کار خاص بوده و دارای قابلیت ها و ویژگی های خاص خود است که داشتن اطلاعات کامل از آنان در روند بازی بسیار برای شما مفید خواهد بود.

در ادامه باید افزود که هر کدام از این کارت نمایانگر یک چیز است که از بین این موارد می توان به ساختار های دفاعی، قهرمانان و جادو ها و تجهیزات ویژه اشاره کرد که برای این کار ها در نظر گرفته شده اند و برخی از آنان نیز جلوی دشمن را می گیرند تا به پایگاه شما نرسند.

عرضه این کارت ها در سطح های مختلف از قدرت است که قابلیت ارتقا نیز دارند و ۴ سطح برای آنان در نظر گرفته شده است که عبارتند از:

  • معمولی
  • کمیاب
  • حماسی
  • افسانه ای

همان طور که گفته شد در این بازی سه نوع کارت وجود دارد که می توانید از آنان استفاده نمایید و با نگاهی دقیق تر راجب این کارت ها می توان گفت که برای بهره مندی از این کارت ها به مانا احتیاج خواهید داشت و با نابود سازی مینیون ها و یا در هنگام شروع موج مینیون های تازه دوباره مانا پر خواهد شد. حال در ادامه بهتر است تا به بحث اصلی برگردیم و این کارت ها را برایتان معرفی کنیم که عبارتند از:

کارت های برج: در معرفی اولین کارت می رسیم به این کارت که با نام انگلیسی tower cards نیز شناخته شده و نام دیگر آن کارت نبرد نیز می باشد و کار اصلی آن این است تا از پایگاه محافظت کند و این کار را در نقاط برج انجام خواهد داد و در ادامه می توان افزود که در زمان نبرد می توان این کارت را ارتقا داد و متوقف سازی مینیون های دشمن هدف اصلی این کارت به شمار می آید.

از دیگر قابلیت های دیگر این کارت این است که می تواند آسیب های منطقه ای را وارد نماید و گاهی اوقات نیز برای حملات دوربرد و یا رو در رو نیز می توان از آنان استفاده کرد.

کارت های طلسم: این کارت با نام انگلیسی spell cards نیز شناخته می شود و از آن به عنوان کارت جادو نیز یاد می شود و در این بازی جادو را برایتان به ارمغان می آورد که در ادامه می توان افزود هم دارای تنوع بالایی بوده و دارای قابلیت های زیادی دارد و اگر به دنبال یک راه خوب برای دفاع از پایگاه خود هستید پیشنهاد می شود تا از این کارت استفاده کنید.

در نهایت باید گفت که هر کدام از این کارت های جادو یک دوره cooldown را دارا می باشند و دقیقا بر عکس کارت های hero یا همان قهرمان توانایی هدایت در اطراف منطقه را دارا نمی باشند.

کارت های قهرمان: در ادامه می رسیم به این کارت که با نام hero cards نیز شناخته می شوند که می توان در مورد آن گفت این کارت این قدرت و توانایی را دارند تا بدین وسیله نوار سلامتی قهرمانان را پر کرده و آنان را در هرجایی که مرده اند زنده کنند و در ادامه باید افزود که برای انجام احیای قهرمانان باید یک جم برای اولین دفعه داشته باشید اما بهتر است که بدانید مقدار آن بعد از هر بار مرگ دو برابر خواهد شد.

قهرمانان نیز به مبارز هایی گفته می شود که قادر هستند تا در هر جای میدان مبارزه به مبارزه بپردازند که در حین مبارزه هم ممکن است آسیب ببینند و هم کشته شوند.

ویژگی های آواتار بازی کریزی دیفنس هیروز چیست؟

ویژگی های آواتار بازی کریزی دیفنس هیروز چیست؟

داشتن اطلاعات در مورد آواتار این بازی از اهمیت بالایی برخوردار است و بهتر است تا اندکی راجب آن صحبت کنیم که در همین راستا می توان گفت این آواتار ها را می توان به عنوان قهرمانان نیز در نظر گرفت اما نمی توان آواتار ها را ارتقا داد.

لول این آواتار ها بوسیله آمار پایه اش مشخص شده و توسط کارت های تجهیزاتی مانند زره و سلاح می توان این آواتار ها را شخصی سازی کرد. در این بازی یعنی بازی کریزی دیفنس هیروز هر بازیکن دارای یک آواتار بوده و توسط کامل کردن هر چالش به صورت کاملا خودکار ارتقا آواتار شما صورت خواهد گرفت.

روش کسب درآمد از بازی crazy defense heroes

کسب درآمد از بازی کریزی دیفنس هیروز بحث دیگر ماست که باید راجب آن صحبت کنیم که در همین رابطه می توان گفت به دلیل این که این بازی هنوز جدید است هنوز محدودیت هایی برای کسب درآمد از آن وجود دارد که با این وجود روش هایی در نظر گرفته شده است که کاربران بتوانند از آن کسب درآمد کنند که به عنوان نمونه می توان گفت که رویداد های انحصاری مانند daily star chest به صورت ماهانه وجود دارند که توسط آن می توانید در بازی توکن های tower را برای فعالیت های خودتان بدست آورید.

در ادامه باید گفت که بعد از این که یک کاربر ۱۶ ستاره از مبارزه های خودش کسب کرد یک ستاره صندوق بدست خواهد آورد و در ادامه می توان گفت که اگر یک کاربر عملکرد خوبی در بازی و مبارزه داشته باشد می تواند تا ۳ ستاره در هر نبرد و مبارزه دریافت کند.

در ادامه کاربر برای ادامه کار خود باید به نوار منو رفته و سپس بر روی گزینه chests کلیک نماید. در قدم بعد باید star chest را پیدا کند و در ادامه بر روی گزینه open کلیک کند. کاربر بهتر است یک نکته را بداند و آن نیز این است که زمان cooldown به جهت افتتاحیه star chest مدت ۱۶ ساعت است.

در ادامه بعد از این که کاربر star chest را در بازی باز کرد در قدم بعد باید به بخش token tower در سایت رسمی بازی کریزی دیفنس هیروز برود و در تاریخ همان روز یک بررسی تاریخی در منطقه utc انجام دهد و باید گفت که اگر کاربر این کار را انجام ندهد پیشرفتی برای آن در نظر گرفته نخواهد شد.

حال کاربر باید والت متامسک خود را به بازی متصل کند و بعد از این که به سیستم وارد شد این امکان را دارد تا اطلاعات شناسه کاربری خود و روز های باقی مانده ماه را به جهت اعلام حضور در star chest دریافت کند و در ادامه می توان افزود که کاربر قادر است تا بر روی کادر طلایی رنگ که هر کدام نمایانگر درآمد روزانه است کلیک کرده تا با این کار بتواند توکن های tower خود را برداشت کند‌.

در قدم بعد کاربر باید شبکه متامسک خود را به شبکه متیک تغییر داده و سپس بر روی کادر تقویم و در قدم بعد بر روی گزینه sign در والت متامسک کلیک کند که برای پرداخت گاز فرایند ورود ۰/۲۵ متیک گرفته خواهد شد. در ادامه باید افزود که برای کاربر و به جهت ورود یک اعلان به وی نشان داده خواهد شد که آیا این کار با موفقت انجام شده است یا نه و در ادامه می توان گفت که مقدار توکن tower بعد از این اقدام به مجموع جوایز روزانه اضافه خواهد شد و می توان افزود که کاربر قادر است تا جایزه های روز بعد را نیز رویت کند.

بهترین کیف پول برای این بازی کدام است؟

بهترین کیف پول برای این بازی کدام است؟

حال زمان آن است تا بهترین کیف پول دیجیتال را برای بازی کریزی دیفنس هیروز معرفی کنیم که حتما تاکنون فهمیده اید که بهترین کدام است یعنی کیف پول متامسک که در ادامه می توان افزود این کیف پول دارای قابلیت های زیادی است و حتی در حوزه ارزهای دیجیتال و متاورس نیز دارای کاربرد گسترده است و خوشبختانه برای سیستم‌ عامل های زیادی طراحی و ساخته شده است و شما می توانید به راحتی آن را دانلود و نصب کنید.

مشکلات بازی کریزی دیفنس هیروز چیست؟

این طور که به نظر می رسد این بازی دارای برخی مشکلات بوده است که توسط کاربران گزارش شده است که در ادامه این مشکلات راه حل هایی برای آنان نیز در نظر گرفته شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشکلات و حل آنان می توانید به پلتفرم هایی مانند آپارات و یوتیوب مراجعه کرده و با مشاهده کلیپ های ساخته شده دانش لازم را کسب کنید.

و در پایان باید گفت که اگر حوزه بازی های بلاک چینی توجه شما را جلب کرده است به شما پیشنهاد می کنیم تا مقاله مرتبط بازی اکسی اینفینیتی را نیز مطالعه کنید.

سوالات متداول

بهترین کیف پول دیجیتالی برای بازی کریزی دیفنس هیروز کدام است؟

بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی کریزی دیفنس هیروز کیف پول متامسک است که دارای ویژگی های زیادی بوده و به راحتی توسط پلتفرم های موجود برای سیستم‌عامل های مختلف قابل دانلود است.

کسب درآمد توسط بازی کریزی دیفنس هیروز ممکن است؟

بله می توان از این بازی کسب درآمد کرد ولی بخاطر جدید بودن آن هنوز محدودیت هایی وجود دارد ولی به طور کلی روش هایی وجود دارد که بتوان از آن کسب درآمد کرد.

این بازی دارای چند نوع کارت است؟

این بازی دارای ۳ نوع کارت است که هر کدام دارای قابلیت های خاص خود است که به طور کامل در مقاله معرفی شده اند.

5/5 - (1 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها