ارزهای متاورس ارزهای متاورس

تمام رمز ارزهای متاورس با معرفی کامل و حرفه ای

  • توسط mahtab
  • 8 دقیقه

ارزهای متاورس را می شناسید؟ در این مقاله قصد بر این است تا به صورت کامل شما را با لیست کامل ارزهای دیجیتال متاورس آشنا کنیم تا بدین وسیله آنان را شناخته و توسط آنان در حوزه متاورس دست به فعالیت و خرید و فروش زمین و سایر اقلام بزنید. قطعا این موارد بسیار مهم بوده و باید با آنان آشنایی کامل داشته باشید. در ادامه در خصوص توکن های متاورس به صورت کامل و جامع صحبت خواهیم کرد. پس با سایت تخصصی متاورس همراه باشید.

ارز های متاورس کدامند؟

ارز های متاورس کدامند؟

خب در اول بهتر است تا در خصوص ارزهای متاورس صحبت کنیم. منظور از ارزهای دیجیتال متاورس، ارزهایی است که توسط آنان می توانید در حوزه متاورس خرید و فروش کرده و همچنین زمین متاورس را بخرید (آموزش خرید زمین در متاورس) و یا بفروشید. همچنین می توانید فعالیت های اقتصادی را انجام داده و کسب درآمد کنید و همچنین فعالیت های سرمایه گذاری را نیز انجام دهید.

دنیای متاورس همچنان در حال گسترش است و بدین وسیله ارز های متاورسی جدیدی نیز پدید می آیند، پس در نتیجه بهتر است همیشه بروز بوده و مطابق با پیشرفت ارزهای دیجیتال متاورس نیز پیشرفت کنید و با آن همگام شوید. در ادامه در دسته بندی های مختلف به معرفی این موارد خواهیم پرداخت.

بهترین ارزهای دیجیتال متاورس در سال ۲۰۲۲

بهترین ارزهای دیجیتال متاورس در سال ۲۰۲۲

حال زمان آن فرا رسیده است تا با بهترین ارزهای متاورسی آشنا شوید. در ادامه تمام این ارزها به شما معرفی خواهند شد تا در ابتدا با تمام آنان آشنا شده و با توجه به استفاده و کاربرد خودتان دست به اقدام و گزینش یکی از این ارزها بزنید و فعالیت های خودتان را در پروژه متاورس آغاز کنید. این ارزها عبارتند از:

مانا از بهترین ارزهای متاورس

ارز دیجیتال مانا یکی از بهترین ارزهای دیجیتال حوزه متاورس بوده که در decentraland استفاده می شود. شما قادر هستید تا آیتم های این بازی را خرید و فروش کرده و مبادله کنید. همچنین شما به عنوان یک گیمر در این بازی قادر هستید تا توسط ارز دیجیتال متاورس مانا کسب درآمد کرده و فعالیت های اقتصادی خودتان را انجام دهید.

توسط این ارز شما قادر هستید تا محصولات موجود در بازی را مبادله و معامله کنید ک روند مشابهی را مانند سایر بازی ها طی کنید. شما این امکان را دارید تا در هر طرف که باشید مبادلات خودتان را انجام دهید و همچنین زمینی را خریداری کنید و جالب است که بدانید مالکیت زمین معادل با مالکیت دارایی شماست.

اکسی اینفینیتی

از بهترین ارزهای دیجیتال دیگر می توان این ارز دیجیتال را نام برد که یکی از توکن های یک بازی در متاورس بوده که این بازی پرورش حیوانات خانگی مجازی است. شما به عنوان یک گیمر در این بازی باید حیوانات خانگی را جمع آوری کنید و جالب است بدانید که این حیوانات را می توان به عنوان دارایی دیجیتالی معامله شده سایت نیز در نظر گرفت. جالب است بدانید که در ابتدا در این بازی می توانید به راحتی کسب درآمد کنید و به همین دلیل نیز بسیاری از کاربران به سمت این بازی کشیده شده اند.

تتا از جدیدترین ارزهای متاورس

این ارز یکی از ارزهای جدید در دنیای متاورس به شمار می آید. همچنین یک شبکه مبتنی بر بلاک چین نیز به شمار می آید که به جهت پخش ویدئو از آن استفاده می شود. این شبوه تحت عنوان یک شبکه غیرمتمرکز فعالیت کرده و در آن شبکه، کاربران آن منابع محاسباتی و پهنای باند را به حالت همتا به همتا به اشتراک می گذارند و چیزی که این شبکه در نظر دارد این است تا بدین وسیله صنعت پخش ویدئو را به صورت کامل دگرگون و عوض کند.

سند

اتریوم را که حتما می شناسید! پلتفرم سند باکس یکی از پلتفرم های مبتنی بر اتریوم بوده و توکن بومی آن نیز سند نام دارد. این ارز دیجیتال نیز عملکردش به گونه ای بوده است تا این که به یکی از موفق ترین ارزهای متاورس تبدیل شده است. سند باکس در نگاه دقیق تر یکی از پلتفرم های بازی متاورس است که به کاربران و گیمر ها این قابلیت را می دهد تا در آن بازی و همچنین تجارت کنند. شما در این بازی می توانید کالای دیجیتالی را ایجاد کنید، آنان را به اشتراک بگذارید و حتی آنان را مبادله کنید. یکی از محبوبیت های این بازی این است که شما می توانید از راه های مختلف کسب درآمد کنید.

انجین

این ارز دیجیتال متاورسی مانند ارز قبلی یک پلتفرم مبتنی بر اتریوم بوده و به جهت ترویج و تجارت nft در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد. اما توجه کنید که این پلتفرم یک بازی نبوده و تنها یک شبکه پشتیبانی آنلاین مبتنی بر شبکه بلاک چین است.

وکس

وکس نیز یکی از ارز های دیجیتال متاورس بوده و بدین هدف ایجاد شده است تا این که معامله های تجارت الکترونیک را برای هر دو طرف بسیار سریع تر و ایمن تر انجام دهد و همچنین به سادگی آن بیفزاید. در ادامه باید گفت که این ارز متاورسی مجموعه ای از ابزار های مبتنی بر بلاک چین را ایجاد کرده که بدین وسیله می توان بازار های غیرمتمرکز برنامه و همچنین توکن های غیرقابل تعویض را براساس آن می توان ایجاد کرد.

استار اطلس

از دیگر ارزهای متاورس می توان به این ارز دیجیتال اشاره کرد که بر روی بلاک چین متاورس solana اجرا شده و همچنین کلید مناظر و امکانات جدید را به همراه دارد. این بلاک چین مثل اتریوم بوده و سرعت و امنیت خوبی را به همراه دارد و در ادامه باید گفت که ارزان تر بوده و مقیاس پذیر تر است. شما قادر هستید تا از ارز دیجیتال استار اطلس به جهت خرید دارایی و هر آنچه که در این بازی نیاز دارید، اقدام کنید. از بین این موارد که می توان خرید، می شود به مواردی مانند کشتی، زمین، نیرو های خدمه و تجهیرات و ‌… اشاره کرد.

Bloktopia یا block

اگر می خواهید vr و nft را باهم اقدام کنید، این ارز یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای شماست. Polygon بلاک چینی است که این ارز دیجیتال بر روی آن اجرا شده و همچنین متاورسی است که دارای یک آسمان خراش مجازی با ۲۱ طبقه بوده و این ۲۱ طبقه تعداد ارز دیجیتال بیت کوین (۲۱ میلیون) است که تیم این بلاک چین به جهت ادای احترام، این عدد را برای آن در نظر گرفته اند. شما به عنوان گیمر در این آسمان خراش قادر هستید تا آواتار خودتان را بسازید و معاشرت کنید. همچنین در خصوص رمز ارزها مطالبی را آموخته و برای خرید املاک و مستغلات در آن اقدام کنید.

Ghst

از ارزهای دیجیتال دیگر می توان به این ارز دیجیتال اشاره کرد که جایگاه خودش را در بین ارزهای متاورسی دارد. در صورت تمایل می توانید مطالب بیشتری از آن را در فضای گسترده اینترنت بخوانید. حال بهترین ارز های دیجیتال متاورس به شما معرفی شد. در ادامه به مطالب دیگری در این خصوص می پردازیم.

به دنبال ارزان ترین ارزهای حوزه متاورس هستید؟

به دنبال ارزان ترین ارزهای حوزه متاورس هستید؟

ارزهای متاورس ارزان همیشه چیزی بوده که کاربران و گیمر ها به دنبال آن بوده اند. باید گفت که ارزهای دیجیتال مختلفی در متاورس وجود دارد که هر کدام قیمت و کاربرد خاص خود را دارند. در قدم اول باید بدانید که کاربردی که به دتبال آن هستید از دست کدام یک از ارزهای دیجیتال برمی آید. همچنین قیمت های ارز های دیجیتال دارای نوسانات شدیدی بوده و قیمت ها در لحظه در حال تغییر است‌‌. با جستجویی در اینترنت می توانید قیمت ارزهای دیجیتال متاورس را ببینید.

لیست کامل ارزهای متاورس آینده دار را با ما بشناسید

لیست کامل ارزهای متاورس آینده دار را با ما بشناسید

ارز های دیجیتال آینده دار متاورس کدامند؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از افراد را مشغول کرده است و مسئله بسیاری از افراد است که نگران آینده باشند. در ادامه باید گفت که پروژه متاورس یک پروژه عظیم بوده که بسیاری از افراد از آن حمایت کرده اند و اقدام به سرمایه گذاری کرده اند. همچنین متاورس دارای فضا و بازی های جذابی برای افراد بوده که بدین وسیله متاورس را برای آنان جذاب کرده است. در نتیجه می توان گفت که تمام ارزهای دیجیتال متاورس دارای آینده ای درخشان هستند.

سوالات متداول ارزهای متاورس

سوالات متداول ارزهای متاورس

از ارزهای متاورس کدام یک در decentraland استفاده می شود؟

از ارز دیجیتال مانا در decentraland استفاده می شود.

ارزهای متاورس چه کاربردی هایی دارند؟

معمولا از ارز های دیجیتال متاورس در خرید و فروش اقلام و زمین و حتی سرمایه گذاری استفاده می شود.

5/5 - (2 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

3 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شروین
شروین
2 سال قبل

توضیحات خیلی خوبی بود به نظرم سرمایه گذاری روی این ارزهای متاورس مخصوصا مانا میتونه سود خوبی بده آینده

admin
مدیر
2 سال قبل
پاسخ به  شروین

بله قطعا همین طوره. روز به روز که پروژه های این حوزه افزوده میشه و این نشان از قوی تر شدن پروژه های قدیمی هستش