بازی sorare بازی های متاورس

راهنمای بازی sorare با ویدئو ترفندهای کسب درآمد بازی

 • توسط mahtab
 • 15 دقیقه

بازی sorare چیست؟ در متاورس یاب می خواهیم به صورت کامل بدین بحث پرداخته و تمام مطالب پیرامون آن را برایتان تحت پوشش قرار دهیم زیرا این بازی برای عاشقان فوتبال بسیار جذاب بوده و می تواند کسب درآمد را برای آنان به همراه داشته باشد پس پیشنهاد ما این است تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بازی sorare چیست؟

بازی sorare چیست؟

در مورد این بازی می توان گفت که کاربران قادر هستند تا در این بازی تیم خودشان را ساخته و سپس در مسابقات شرکت کنند و حتی فعالیت های تجاری را نیز انجام دهند یعنی به تجارت و خرید و فروش کارت های کلکسیونی مجازی پرداخته و بدین شیوه کسب درآمد کنند و می توان گفت این بازی یک بازی بلاک چینی است که ماهیت آن فوتبال فانتزی می باشد.

در ادامه سوالی که مطرح می شود این است که کاربران چگونه می توانند در این بازی فعالیت کنند که می توان گفت کاربران می توانند در این بازی تیم خودشان را ساخته و حال زمانی که بازیکنی که انتخاب کرده اید در دنیای واقعی عملکرد مثبتی و قابل توجهی داشت به شما پاداش و جایزه تعلق خواهد گرفت.

نگاهی بر اکوسیستم بازی sorare

اکوسیستم بازی sorare بحثی است که باید در مورد آن اطلاعات کاملی داشته باشید که در همین مورد می توان گفت که این بازی اجازه دسترسی داشتن به داده های عمومی خود را بوسیله یک api داده است و بهتر است بدانید که چند وب سایت نیز از این اطلاعات و داده ها برای موارد نام برده شده در زیر استفاده می کنند:

 • بازی های جانبی
 • پیشنهاد اطلاعات

به برخی از این موارد در زیر اشاره شده است که عبارتند از:

 • sorare data: نحوه عملکرد این سایت بدین صورت است که امتیاز های بازیکنان و قیمت کارت ها را جمع آوری می کند تا با این کار به مدیران در تصمیم گیری کمک کند.
 • sorare brag: این مورد نیز یک بازی جانبی است که نحوه عملکرد آن بدین صورت است که این اجازه را می دهد تا لیگ های خصوصی را ایجاد نموده و یک مسابقه نیز در آخر هر هفته با یک مدیر دیگر داشته باشید.
 • sorare mega: از این مورد نیز برای رويارويي با مدیران دیگر توسط Matchmaking با اندازه تیمی 3، 5، 8 یا 11 کارت Sorare استفاده می شود.
کارت های بازی sorare چرا کمیاب هستند؟

کارت های بازی sorare چرا کمیاب هستند؟

در ادامه می خواهیم بررسی کنیم که چرا این کارت ها کمیاب هستند که در همین رابطه می توان گفت کارت های این بازی در حقیقت nft هستند و همان طور که می دانید nft ها دارای قیمت بالایی هستند و همین بحث باعث ارزشمندی این کارت ها شده است و همچنین باید گفت که این کارت ها در تعداد مشخص برای بازیکنان تهیه شده است و این تعداد مشخص و محدود باعث شده است تا این کارت ها نادر بشوند. این کارت ها دارای ارزش بالایی شده اند و اگر در مورد nft اطلاعاتی ندارید می توانید مقالات مربوطه را مانند مینت nft در سایت ما مطالعه کنید.

نگاهی بر نحوه انجام بازی sorare

نحوه انجام بازی sorare بحث مهمی است که باید راجب آن اطلاعات کافی داشته باشید که می توان در این خصوص گفت برای انجام آن و شروع به بازی و آماده سازی مقدماتی لازم است و برای آن باید مراحل زیر را طی کنید که شامل موارد زیر هستند:

در اولین مرحله باید ثبت نام خودتان را انجام دهید و در یکی از تورنمنت ها ثبت‌ نام کرده و سپس تیم خودتان را تشکلی دهید تا با طی کردن تمام مراحل بالا بتوانید کارت های رایگان خودتان را دریافت کنید.

حال در دومین قدم باید مراحل دیگری را طی کنید که عبارتند از:

 • انتخاب نام یک باشگاه
 • انتخاب نام یک لوگو
 • ملحق شدن به لیگ تازه کار زیرا بازیکنان رایگان شما این قدرت را دارند تا در این لیگ ها بازی کرده و پاداش بگیرند.
 • در ادامه باید ۳ باشگاه مدنظرتان را گزینش کنید که بازیکنان رایگان از بین آنان به صورت تصادفی و رندوم قرعه کشی شده و به‌ شما تعلق خواهند گرفت.
 • در نهایت می توانید برای تشکیل تیم خودتان اقدام کنید و آن را بسازید.

در هنگام تشکیل تیم خودتان برخی نکات ویژه وجود دارد که باید به آنان دقت کنید و در ادامه به شما معرفی خواهند شد که می توان در مورد آنان گفت باید برای انتخاب بازیکنانی اقدام کنید که به طور منظم و مرتب در حال بازی هستند و دلیل آن نیز این است که بازیکنانی که در تیم حضور ندارند و یا نیمکت نشین هستند امتیازی نخواهند گرفت. نکته دیگر این است که باید توجه داشته باشید تا بازیکنان دارای امتیاز متوسط خوبی و قائل قبولی باشند که این امتیاز در کنار هر یک از کارت های بازیکنان در طرف چپ رابط قابل دیدن است.

حال در ادامه مطالب بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر کارت های رایگان که می توان در مورد آنان گفت با کارت های رایگان فقط می توانید تا در لیگ های تازه کار برای به جهت بازی اقدام نمایید و حتی در صورت تمایل در مسابقه های دیگری شرکت کنید که در صورت شرکت در این مسابقه ها این امکان را دارید تا کارت های کمیاب و جایزه های eth را دریافت نموده و پیروز شوید.

در ادامه باید برای خرید پنج کارت کمیاب اقدام کنید و بعد از این خرید یک کارت نادر رایگان نیز خواهید گرفت. در ادامه بیشتر دقت کنید زیرا نگاه عمیق تری به این بازی خواهیم داشت.

می توان گفت که هر هفته مسابقات زیادی صورت می گیرد که اگر دوست دارید تا در این مسابقات شرکت کنید می توانید تیم خودتان را ثبت‌نام نموده و سپس در مسابقات زیادی شرکت نمایید. اگر می خواهید تا در این مسابقات شرکت کنید باید بدانید که شرایط زیادی وجود دارد که برای شرکت کردن بای آنان را در نظر بگیرید که عبارتند از:

 • سن بازیکنان
 • ملیت یا لیگ بازیکنان
 • نادر بودن کارت هایی که می توان از این کارت ها استفاده کرد.

شاید در ادامه این سوال برایتان مطرح شود که چه تعداد بازیکن باید در مسابقه حضور داشته باشند و چه نقش هایی باید داشته باشند که در جواب می توان گفت تعداد بازیکنان های شرکت کننده در مسابقه ۵ نفر بوده که دارای نقش های زیر هستند:

 • مدافع
 • هافبک
 • دروازه بان
 • مهاجم
 • یک بازیکن اضافی در هر نقش

در مسابقات بازی sorare هیچ نیمکتی وجود ندارد که برای بازیکنان ذخیره استفاده گردد و یا این که از آن بازیکن ذخیره آورده شود.

در ادامه باید گفت که از بین این ترکیب باید یک نفر را به عنوان کاپیتان انتخاب کنید و جالب است که بدانید این شخص یک فرد با اهمیت در این بازی شناخته شده و دارای اهمیت ویژه ای است و نقشی تعیین کننده دارد اما دلیل آن چیست؟

دلیل آن این است که ۲۰ درصد اضافی از درصد xp یا به عبارتی دیگر همان تجربه کارت بازیکن را گردآوری نموده و بهتر است تا در زمان گزینش کاپیتان دقت ویژه ای به خرج دهید و کسی را گزینش کنید تا بتواند امتیاز خوبی را برایتان به ارمغان بیاورد.

در نهایت بعد از این که مراحل بالا را به صورت کامل طی کردید باید بر روی گزینه ارسال کلیک کنید تا بدین شیوه تیم و ترکیب شما ذخیره شود. خبر خوش این است که حال شما برای هفته اول بازی آماده شده اید.

عملکرد سیستم امتیازدهی در بازی Sorare چگونه است؟

عملکرد سیستم امتیازدهی در بازی Sorare چگونه است؟

با توجه به عملکرد بازیکنان شما به آنان امتیاز تعلق خواهد گرفت و امتیاز مورد نظر را کسب خواهند کرد اما عوامل دیگری نیز تاثیر گذار هستند که از بین آنان می توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره کرد:

 • دقایق بازی
 • گل های زده شده
 •  پاس گل ها
 • کلین شیت ها
 • کارت های زرد و قرمز
 • و …

با عوامل بالا آشنا شدید که در ادامه می توان افزود هر چقدر که بازیکن شما در دنیای واقعی بهتر عمل کند امتیاز بهتری را نیز برای شما می تواند کسب کند. یک بازیکن با توجه به مقدار xp که انباشته کرده است می تواند امتیاز متغیری نیز داشته باشد. در ادامه باید افزود که با توجه به عواملی امتیاز xp کارت ها می تواند کم و یا زیاد باشد که از بین این عوامل می توان موارد زیر را نام برد:

 • سن کارت (اگر کارت های فصل جاری را دریافت کنید امتیاز xp بیشتری دریافت خواهید کرد)
 • تعداد دفعات استفاده از کارت‌ های فیلد شده خود و دقایق بازی در هر کدام از این کارت ها

سیستم پاداش هفتگی در این بازی چگونه است؟

در این رابطه می توان گفت که پاداش دهی این بازی دارای اهمیت فراوان است زیرا باعث می شود تا بدین وسیله کاربران برای انجام بازی مشتاق تر شوند که در همین رابطه می توان افزود توسط این سیستم کاربران هم‌ می توانند کارت های بازی را کسب کنند و هم ارز دیجیتال اتریوم بگیرند. مسابقاتی که در آنان شرکت می کنید دارای تنوع است و به همین دلیل نیز جوایز گوناگونی را دریافت خواهید کرد.

روش ساخت تیم در بازی sorare

روش ساخت تیم در بازی sorare

در ادامه بدین بحث می پردازیم که می توان راجب آن گفت برای ساخت تیم شما نیاز به ارز دیجیتال و کیف پول دارید تا بتوانید بازیکنان مورد نظرتان را خریداری کنید که این بازیکن رتبه شما را تشکیل خواهند داد. توسط اتریوم هم می توانید بازیکنان را بخرید و هم همتای خودتان را در زمان فروش آن ها دریافت کنید. در ادامه باید افزود که برای واریز و اضافه کردن ارز دیجیتال اتریوم به حساب شخصی sorare دو روش وجود دارد که عبارتند از:

به روش اول ramp می گویند و مناسب افراد مبتدی است و توسط این روش به راحتی می توانید در زمانی سریع با استفاده از کارت‌ اعتباری و یا نقدی به صورت کاملا مستقیم وجه خودتان را اضافه نمایید و بهتر است که بدانید این روش تنها یک عیب دارد و آن نیز این است که به دلیل این که درصد کمیسیون کسر شده از سرویس محاسبه می شود مقدار اتریوم کمی دریافت می کند.

در روش دوم باید از یک کیف پول ارز دیجیتال استفاده نمایید و این روش مناسب افرادی است که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت داشته و در این زمینه تجربه دارند و یا برای افرادی مناسب است که به فکر سپرده های بزرگ تری هستند.

برای این کار پیشنهاد می شود تا از کیف پول متامسک استفاده کنید زیرا توسط آن می توانید مقداری اتریوم را برای سپرده گذاری در بازی sorare در نظر بگیرید و از صرافی هایی مانند صرافی های نام برده شده در زیر به صورت مستقیم خرید خودتان را انجام دهید که عبارتند از:

 • بایننس
 • کراکن
 • کوین بیس
 • و ‌‌…

در نهایت باید گفت که اگر مقدار کافی اتریوم در کیف پولتان دارید این امکان را دارید تا برای دریافت اولین sorare خودتان اقدام نمایید.

در پایان باید گفت که اگر این بحث توجه شما را جلب کرده است پیشنهاد می کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله مرتبط بازی او وی آر را نیز مطالعه کنید.

سوالات متداول

بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی sorare کدام است؟

بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی sorare متامسک نام دارد که برای سیستم عامل های مختلف قابل دانلود است.

آیا توسط بازی sorare می توان کسب درآمد کرد؟

بله توسط این بازی می توان کسب درآمد کرده و فعالیت تجاری را آغاز کرد.

چه تعداد بازیکن باید در تیم حضور داشته باشند؟

پنج بازیکن باید در تیم حضور داشته باشند که در مقاله به صورت کامل راجب نقش آنان صحبت شد.

ایرانیان می توانند به این بازی دسترسی داشته باشند؟

بله کاربران ایرانی به راحتی می توانند به این بازی دسترسی داشته و از آن استفاده کنند.

خرید و فروش در این بازی توسط کدام ارز دیجیتال انجام می شود؟

توسط ارز دیجیتال اتریوم انجام می شود.

امتیاز دهید
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها