بازی او وی آر بازی های متاورس

بازی او وی آر (ovr) در متاورس را چگونه بازی کنیم؟

  • توسط mahtab
  • 9 دقیقه

بازی او وی آر یکی از بازی هایی است که در دسته بازی های متاورس قرار داشته و موفق شده است تا در این راستا موفقیت هایی را کسب کند پس اگر این بازی توجه شما را جلب کرده است پیشنهاد می کنیم تا انتها همراه ما باشید تا نگاهی دقیقی داشته باشیم بر هر یک از بازی های متاورس تا اگر در صدد کسب درآمد هستید با اطلاعاتی کامل در این زمینه شروع به فعالیت کنید.

بازی او وی آر چیست؟

بازی او وی آر چیست؟

حتما این بازی توجه شما را جلب کرده است و می خواهید بدانید که دارای چه ویژگی‌ هایی است تا بدین وسیله با اطلاعات کاملی از این بازی دست به اقدام بزنید که برای تکمیل تر شدن مطالب در مورد این بازی می توان گفت که این بازی از بازی های حوزه متاورس به شمار می آید و مانند بازی های دیگر این حوزه موفق شده است تا کاربران بسیاری را به سمت خودش جذب کند.

مانند سایر بازی های دیگر متاورس این بازی توکن اختصاصی خاص خودش را دارد که توسط آن می توانید به خرید و فروش زمین بپردازید و جالب است که بدانید این بازی یعنی بازی ovr دارای بازاری مخصوص به خود است که می‌توانید در این بازار به خرید و فروش زمین بپردازید. در ادامه مقاله با متاورس یاب باشید که به صورت کامل تر راجب بازی او وی آر صحبت کنیم.

بازی او وی آر این موفقیت را بدست آورده است تا دنیای واقعی و دنیای مجازی را باهم ترکیب کند و بدین وسیله دنیا و بعد جدیدی را برای کاربران این حوزه خلق کند و در ادامه می توان افزود که این بازی ابزار های مختلفی را در این زمینه ارائه داده است تا بدین وسیله کاربران طعم واقعی یک دنیای جدید را بچشند.

توسط بازی ovr این امکان در اختیار شما قرار داده شده است تا بدین وسیله بتوانید به صورت غیرمتمرکز تجربه های متاورسی را تجربه کنید. حال اگر فناوری این بازی توجه شما را جلب کرده است بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد که می توان اضافه کرد فناوری استفاده شده در بازی او وی آر با عینک های هوشمند و تلفن های همراه هوشمند دارای سازگاری بالایی است و توسط این بازی می توانید یک تجربه عالی را بخاطر بسپارید. بازی او وی آر خدمات خودش را برای حجم بالایی از کاربران ارائه داده است که از این بین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاربران روزمره
  • هنرمندان
  • هواداران
  • تولید کنندگان محتوا
  • گیمر ها
  • و …
توکن اختصاصی بازی ovr چه نام دارد؟

توکن اختصاصی بازی ovr چه نام دارد؟

همان طور که در بالاتر راجب آن صحبت شد این بازی دارای توکن اختصاصی بوده و شما برای خرید و فروش در بازار این بازی باید از این توکن استفاده کنید و همان طور که حتما فهمیده اید باید در مورد این بازی دارای اطلاعاتی کامل باشید که در ادامه بیشتر راجب آن صحبت خواهد شد.

در ادامه می توان گفت توکن اختصاصی بازی او وی آر یک پلتفرم متن باز بوده و مبتنی بر واقعیت افزوده می باشد که در سطح جهانی قابل فعالیت می باشد که به طور کلی ارز دیجیتال ovr نامیده می شود و برای تکمیل تر شدن مطالب می توان گفت که این ارز یک زیرساخت غیرمتمرکز را بر بستر شبکه بلاکچین اتریوم راه اندازی نموده است.

نگاهی بر نحوه کار ارز دیجیتال ovr

آشنایی با نحوه کار این ارز دیجیتال از اهمیت بالایی برخوردار است که باید راجب آن اطلاعات کاملی داشته باشید که در همین رابطه می توان گفت طراحی و ساخت این ارز دیجیتال به گونه ای بوده است که هنرمندان و طرفداران شان بتوانند بسیار عمیق تر و صمیمی تر از قبل باهم ارتباط برقرار کرده و تعامل داشته باشند و همچنین هنرمندان و طرفداران باهم می توانند تجربه ای لذت بخش از واقعیت مجازی و دنیای مجازی را تجربه کنند.

در رابطه با این بازی می توان گفت که غیرمتمرکز بوده و از بازی های متاورسی نیز به شمار می آید و در رابطه با محافظت این بازی می توان گفت که حفاظت آن در دستان توکن های او وی آر و نود های او وی آر بوده جالب است که بدانید این نود ها دارای یک وظیفه دیگر بوده و آن نیز این است که یابد بررسی کنند و آیا در تمام اکوسیستم این بازی اعضای جامعه آن صحیح عمل می کنند یا نه!

شاید جالب باشد که بدانید این بازی موفق شده است تا یک بعد جدید را خلق کند و به جرات می توان گفت که توسط ترکیب دو دنیای مجازی و فیزیکی همه چیز را در این بعد امکان پذیر ساخته است و توسط زیر ساخت غیرمتمرکز این امکان فراهم شده است.

گاهی از این بازی نیز تحت عنوان دنیای دیجیتالی نیز یاد می شود که وسعت این بازی دیجیتالی به اندازه کل کره زمین بوده و این وسعت را تحت پوشش خودش قرار می دهد. در نهایت در مورد قطعه های زمین این بازی باید گفت که به شکل شش ضلعی بوده و تعداد آنان ۱/۶ تریلیون است.

پروتکل های استفاده شده در بازی او وی آر

بازی او وی آر از دو پروتکل استفاده کرده است که در ادامه قصد داریم این دو را به صورت کامل به شما معرفی کنیم زیرا از اهمیت بالایی در این زمینه برخوردار است و باید راجب آن اطلاعات داشت. پروتکل های استفاده شده در بازی او وی آر عبارتند از:

در اولین قدم به معرفی اولین پروتکل می پردازیم که یک سیستم فایل بین سیاره ای _ یک سیستم توزیع فایل همتا به همتا و غیرمتمرکز است و حال این بازی از این پروتکل برای چه کاری استفاده می کند؟ در جواب باید گفت که بازی او وی آر از این پروتکل به جهت ذخیره سازی غیرمتمرکز تجربه های ovr استفاده می کند.

دومین پروتکل با اتریوم در ارتباط بوده و یک لایه را برای این بازی فراهم نموده است و در مورد توکن این بازی می توان گفت که بر روی بلاک چین اتریوم در حال اجرا است.

 کدام سیستم عامل ها از بازی ovr پشتیبانی می کنند؟

کدام سیستم عامل ها از بازی ovr پشتیبانی می کنند؟

در ادامه شاید برای کاربران این سوال مطرح شده باشد که برنامه بازی او وی آر برای چه سيستم عامل هایی پشتیبانی و ارائه شده است که در جواب می توان گفت این برنامه از سیستم عامل های گوگل و ios پشتیبانی کرده و برای این سیستم عامل ها ارائه داده شده است و کاربران این سیستم عامل ها بدون هیچ مشکلی می توانند تا از این برنامه ها استفاده کنند.

در خصوص تعامل کاربران باهم در این برنامه می توان گفت که توسط امکانات فراهم شده بسیار راحت بوده و می توانند بدون هیچ مشکلی باهم به تعامل بپردازند و حتی امکان کسب درآمد غیر فعال توسط توکن های ovr امکان پذیر است و می توان به این کار نیز پرداخت.

در ادامه برای تکمیل تر شدن این مطالب می توان گفت که در بازی او وی آر صندوق های گنجی وجود دارد که کاربران می توانند به يافتن آنان پرداخته و در ادامه در محیط بازی به این کار بپردازند. در این صندوق ها مقداری تصادفی از توکن او وی آر وجود دارند که بعد از این که آنان را پیدا کردید به شما تعلق خواهد گرفت.

خرید زمین های مجازی بازی ovr چگونه است؟

حال شاید برایتان این سوال مطرح شده باشد که چگونه می توان زمین های مجازی بازی او وی آر را خرید که در همین رابطه می توان گفت به این زمین ها زمین های overland گفته می شود که کاربران می توانند برای خرید آنان اقدام کنند. به صاحبان زمین قابلیت های خوبی برای فروش و خرید زمین داده می شود که به عنوان مثال می توان گفت می توانند زمین های خود را اجاره دهند یا بفروشند و حتی به مزایده بگذارند‌.

قطعه های این زمین به شکل شش ضلعی بوده و در تعداد ۱/۶ تریلیون وجود دارند. در ادامه می خواهیم دلیل شش ضلعی بودن این قطعه زمین ها را برایتان بازگو کنیم که در همین رابطه می توان گفت دلیل آن این است که یک شش ضلعی دارای ضلع های زیادی بوده و بدین گونه است که کاربران می توانند با سایر بازیکنان بیشترین همسایگی را داشته و بیشترین تعامل را داشته باشند که این کار باعث می شود تا کاربران مشتاق تر شوند تا باهم تعامل داشته باشند.

با نگاهی دقیق تر در مورد این زمین ها می توان گفت که این زمین ها در حقیقت ان اف تی هستند که مقالات مرتبط با ان اف تی را برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در سایت ما مطالعه کنید.

رویداد های زنده در بازی او وی آر برگذار می شوند؟

درست همان طور که سایر بازی های متاورس این امکان را فراهم ساخته اند در این بازی نیز می توان کنسرت برگذار کرد و رویداد های زنده را برگذار نمود که می توان ادعا کرد این قابلیت طرفداران بسیاری را برای خود جذب نموده است زیرا کاربران می توانند در خانه در کنسرت شرکت کنند و حتی این قابلیت برای هنرمندان نیز مزیت هایی را به همراه داشته است و بدین وسیله می توانند با طرفداران خود بسیار صمیمانه تر تعامل کنند و تنها مسئله ای که باید بدان توجه کرد این است که برای حضور در این رویداد های زنده باید بلیط خریداری نمایید که باید در قبال آن نیز هزینه ای برای آن پرداخت کنید ولی در نهایت می توان گفت که ارزشش را دارد و این رویداد ها به گونه ای طراحی شده اند که انگار هنرمندان تنها برای شما به صورت خصوصی برنامه خود را اجرا می کنند.

این کار باعث می شود تا رویداد های زنده هم ایمن برگذار شده و هم از جذابیت خاصی نیز برخوردار باشند. اندکی قبل‌ تر اشاره شد که باید بلیط تهیه کنید ولی جالب تر این است که بدانید برخی از این بلیط دارای قابلیت های ویژه ای هستند که به عنوان مثال می توان گفت اگر بلیط های دارای امتیاز را خریداری کنید می توانید به حقوق انحصاری دست پیدا کنید و این یعنی که می توانید با هنرمند به تعامل بپردازید، رویداد های زنده را ضبط کنید و سپس آنان را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و یا فرصت های عکس گرفتن را بدست آورید.

موارد قابل معامله در بازار ovr کدامند؟

موارد قابل معامله در بازار ovr کدامند؟

در ادامه بهتر است بدین بحث بپردازيم و بدانیم که در این بازار چه مواردی را می توان معامله و خرید و فروش کرد که در همین راستا می توان گفت در این بازار می توانید در مزایده های زمین های مجازی بازی او وی آر شرکت کنید و حتی می توان گفت که این بازار برای سازندگان نیز محلی مناسب است تا تجربه های خودشان را در اختیار سایر کاربران قرار دهند و سایر کاربران نیز از این اطلاعات برای بهبود وضعیت زمین های مجازی خودشان استفاده کنند.

در نهایت باید گفت که برای خرید زمین های مجازی این بازی می توانید از توکن بومی آن استفاده کنید که در بالاتر به آن اشاره شد و برای ادامه فرایند خرید باید از کیف پول های متامسک و یا آیم توکن استفاده کنید و در این والت ها حساب داشته باشید. در نهایت باید کیف پول دیجیتال خودتان را باید به بازار ovr متصل کنید تا بخوانید خرید خودتان را انجام دهید.

سوالات متداول

بهترین کیف پول برای بازی او وی آر کدام است؟

بهترین ها برای بازی او وی آر متامسک و آیم توکن هستند.

آیا در بازی او وی آر می توان زمین مجازی خرید؟

بله می توان در این بازی زمین مجازی خرید.

توکن بومی این بازی چه نام دارد؟

توکن بومی بازی ovr توکن ovr نام دارد.

آیا توسط بازی ovr می توان کسب درآمد کرد؟

بله امکان کسب درآمد فراهم شده است.

امتیاز دهید
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها