سمینار متاورس دانشنامه

راهنمای ثبت نام در سمینار متاورس

امروزه حوزه بلاکچین و مخصوصا متاورس به یکی از موضوعات جذاب و پرطرفدار در بین کاربران تبدیل شده است. در این فضای مجازی و سه بعدی که به کمک هدست های واقعیت مجازی و عینک متاورس می توان فعالیت نمود امکانات زیادی وجود دارند که از آن ها می توان برای کسب درآمد استفاده نمود. روزانه اخبار گوناگون و جدیدی در مورد مباحث مختلف متاورس منتشر می شود و فیلم متاورس های راه اندازی شده را مشاهده می کنیم. در خصوص متاورس سمینار های مختلفی به خصوص در ایران برگزار شده اند. در این سمینار ها موضوعاتی مانند معرفی متاورس و تاریخچه آن و همچنین آشنایی با فعالیت در متاورس مورد بررسی قرار می گیرد. در این مقاله قصد داریم در مورد سمینار متاورس و راهنمای ثبت نام و شرکت در آن صحبت کنیم. پس تا پایان همراه وب سایت متاورس یاب باشید تا با سمینار متاورس بیشتر آشنا شوید.

مباحث مورد بررسی در سمینار متاورس چیست؟

مباحث مورد بررسی در سمینار متاورس چیست؟

در ابتدای این مقاله لازم است تا در مورد مباحث مورد بررسی در سمینار متاورس صحبت کرده و به آن بپردازیم. در این سمینار که در ایران برگزار شده است، مباحث مختلفی مورد بررسی قرار گرفته که در ادامه آن ها را عنوان کرده ایم:

 • معرفی و شناخت انواع متاورس، ان اف تی ها و آشنایی با تاریخچه آن ها
 • کسب و کار ها در متاورس و فعالیت آن ها در این زمینه
 • آموزش عملی نحوه فعالیت در متاورس و رمز ارزها
 • آشنایی با فناوری بلاک چین، قرار داد های هوشمند و سایر کاربرد های آن
 • بخش های مختلف سرمایه گذاری در متاورس
 • فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف متاورس در کشور ایران
 • بررسی صنایعی که مستعد جذب سرمایه می باشند.
 • حوزه وکالت و حقوق و تاثیر و آینده آن در متاورس
 • بازی های متاورس و بازی های ان اف تی
 • اقتصاد و املاك آینده و مفاهیم سرمایه گذاری در آن
 • رشد کسب و کار ها و کوچینگ

در بخش های بعدی این مقاله با اهداف این سمینار، راهنمای ثبت‌ نام در سمینار های متاورس و هزینه شرکت و نحوه برگزاری آن آشنا خواهیم شد.

هدف و دستاورد های سمینار متاورس چیست؟

حال در ادامه نوبت به پاسخ این سوال می رسد که هدف و دستاورد های سمینار متاورس چیست؟ در جواب به این سوال باید گفت سمینار متاورس اهداف مختلفی را دنبال می کند. کمک به کسب و کار های نوپا به جهت راه اندازی و بحث تبلیغ و افزایش درآمد، رشد و برندینگ آن ها از اهداف و دستاورد های مهم این سمینار می باشند.

راهنمای ثبت‌ نام در سمینار متاورس

راهنمای ثبت‌ نام در سمینار متاورس

حال نوبت به بررسی راهنمای ثبت‌ نام در سمینار متاورس می رسد. برای ثبت نام در سمینار های متاورس باید به وب سایت هایی مانند ایوند مراجعه نمود و با پر کردن فرم و اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه، ایمیل و انتخاب یک رمز عبور اقدام به ثبت نام در آن کنید. پس از ثبت نام در سمینار لینک شرکت یا آدرس برگزاری آن ها برای شما ارسال خواهد شد.

هزینه شرکت در سمینار متاورس چقدر است؟

در پاسخ به این سوال که هزینه شرکت در سمینار چقدر است؟ باید گفت هزینه شرکت در این سمینار ها متغیر بوده و به مدت و نحوه برگزاری در خصوص حضوری یا آنلاین بودن آن بستگی دارد. برای اطلاع از جزئیات دقیق تر در مورد هزینه شرکت در این سمینارها می توانید به وب سایت ثبت نام مورد نظر برای برگزاری این سمینار ها مراجعه کنید.

نحوه برگزاری این سمینار ها چگونه است؟

حال در ادامه به بررسی نحوه برگزاری این سمینار ها می پردازیم. این سمینارها به دو نوع مجازی و حضوری برگزار می شوند. برگزاری و ثبت نام در سمینار های مجازی متاورس معمولا در وب سایت ایوند اطلاع رسانی می شود و پس از ثبت نام لینک شرکت در آن ها برای شما ارسال می شود.

همچنین آدرس محل برگزاری سمینار های حضوری نیز پس از ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد. در ادامه موارد لازم برای شرکت در این سمینار ها را بررسی خواهیم نمود.

برای شرکت در این سمینار ها به چه مواردی نیاز است؟

در پاسخ به این سوال که برای شرکت در این سمینار ها به چه مواردی نیاز است؟ باید گفت برای شرکت در سمینار های مجازی متاورس نیاز به دیوایس های مانند لپ تاپ، کامپیوتر یا موبایل دارید و شرکت در آن ها بسیار ساده و راحت خواهد بود.

آیا برای شرکت در سمینار متاورس به آواتار نیاز است؟

در ادامه پاسخ به این سوال که آیا برای شرکت در سمینار های متاورس به آواتار متاورس نیاز است؟ باید گفته شود شرکت در این سمینار ها نیازی به آواتار نداشته و کافی است مراحل گفته شده در بخش های قبلی را انجام دهید تا موفق به شرکت در این سمینار ها شوید.

مخاطبان سمینار متاورس چه کسانی هستند؟

حال در این قسمت بهتر به این سوال پاسخ دهیم که مخاطبان این سمینار چه کسانی هستند؟ در جواب به این سوال باید گفت همه فعالان حوزه ها و صنایع مختلف مانند اقتصادی و مالی، کشاورزی، تکنولوژی، عمران، وکالت و غیره در این سمینار ها شرکت می کنند.

سمینار متاورس برج میلاد چگونه برگزار شد؟

سمینار متاورس برج میلاد چگونه برگزار شد؟

در ایران نیز سمینار های مختلفی در زمینه متاورس برگزار شده است. یکی از مهم ترین این سمینار ها بهمن ماه سال گذشته در برج میلاد تهران برگزار گردیده است. در این سمینار که با حضور افراد نام آشنایی در حوزه تکنولوژی برگزار شد و در مورد مباحث مختلفی مانند ان اف تی ها، معرفی انواع متاورس، بازی های متاورسی و بازی های ان اف تی، اقتصاد و املاك آینده و مفاهیم سرمایه گذاری در آن، رشد کسب و کار ها و کوچینگ مطالبی ارائه گردید.

در این سمینار افراد فعال در زمینه متاورس مانند دكتر افشين فاتح و مهندس رضا رفيعي از موسسان وب سایت وتامرس ( وب سایت علمی تخصصی متاورس) در مورد متاورس و کاربرد ها و آینده آن در ایران صحبت کردند.

در واقع هدف وتامرس دعوت کردن افراد متخصص در این زمینه و محققان و نخبگان برای رشد این فناوری نوپا و سازمان دهی به آن مطالبی عنوان شد. مهندس رضا رفیعی از موسسان مجموعه هاي سوشال و اينستا سنتر می باشد و از فارغ التحصیلان رشته it می باشد و سابقه برگزاری همایش های حوزه دیجیتال مارکتینگ و اینستاگرام را دارد.

در این سمینار مهندسی رفیعی در ابتدا در مورد متاورس و ویژگی آن سخنرانی خود را شروع کرده و سپس به معرفی تاریخچه اینترنت نسل های مختلف سخنرانی کرد. در ادامه سخنرانی در مورد وسایل و تجهیزات مورد نیاز در متاورس صحبت شد و تجهیزاتی مانند هدست های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده معرفی شدند.

همچنین از نیاز به حضور کسب و کار ها در فضای متاورس مطالبی گفته شد. در ادامه نوبت به معرفی فضاهای گرافیکی در متاورس و بازی های آن مطالبی ارائه شده و درباره رویداد هایی مانند کنسرت در متاورس و سفر و محیط های کاری در آن نیز صحبت شد.

همچنین دکتر افشین فاتح یکی از هم بنیان گذارن مجموعه وتامرس و از اعضای انجمن علمی بازاریابان ایران درباره این موضوع که متاورس به نوعی آینده ارتباطات و کسب و کار ها محسوب می شود و از لزوم توجه به آن در مسیر پیشرفت سخن گفت.

دکتر فاتح در ادامه افزود عدم آشنایی با دنیای متاورس باعث عقب ماندن و عدم پیشرفت همگام با سایر کشور های جهان می شود.

یکی دیگر از سخنرانان این سمینار دکتر رضا شیرازی بود و در مورد شناخت بلاک چین و کاربرد های آن گفت. در قسمت بعدی سمینار متاورس دکتر مهدی صادقی در مورد ان اف تی ها و فروش ان اف تی نهنگ پیپ کش به قیمت 10 میلیارد تومان مطالبی را گفت و در مورد امکانات درآمد زای ان اف تی ها صحبت کرد.

در بخش دیگر سمینار، برج میلاد ایمان سرورپور در مورد مقایسه جهان یونیورس و متاورس مطالبی را ارائه کرد. همچنین مهدی صفایی در مورد این فناوری و ایجاد ارتباطات بهتر به وسیله آن سخن گفت. نکته جالب توجه این مراسم رونمایی از ساخت ان اف تی یکی از آثار سالار عقیلی به نام ایران بود.

فیلم های سمینار های متاورس را از کجا مشاهده کنیم؟

در پایان برای مشاهده فیلم های سمینار های متاورس می توانید از وب سایت های آپارات و یوتیوب و سایر وب سایت های مرتبط با این سمینار استفاده کنید.

سوالات متداول

مخاطبان سمینار متاورس چه کسانی هستند؟

فعالان حوزه ها و صنعت های گوناگون مثل مالی و اقتصادی، کشاورزی، تکنولوژی، عمران، وکالت و غیره در این سمینار ها شرکت نموده و از مخاطبان آن هستند.

آیا برای شرکت در سمینار متاورس به آواتار نیاز است؟

شرکت در این سمینار ها نیازی به آواتار نداشته و برای ثبت نام در این سمینار می توانید از وب سایت مربوطه برای سمینار های مجازی یا حضوری استفاده کنید.

نحوه برگزاری این سمینار ها چگونه است؟

این سمینارها به دو نوع مجازی و حضوری برگزار می شوند و از طریق سایت ایوند قابلیت ثبت نام دارند.

هزینه شرکت در سمینار متاورس چقدر است؟

شرکت در این سمینار ها هزینه واحدی نداشته و متغیر می باشد. هزینه این سمینار بستگی به مدت و نحوه برگزاری در خصوص حضوری یا آنلاین بودن آن دارد.

ثبت‌ نام در سمینار متاورس چگونه است؟

برای ثبت نام در سمینار های متاورس باید به وب سایت هایی مانند ایوند مراجعه نمود و اطلاعات شخصی را تکمیل کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها