میمون nft آموزش NFT

میمون nft کسل چیست؟ | لیست قیمت + مهم ترین ویژگی های میمون های کسل

  • توسط mahtab
  • 16 دقیقه

در این مقاله قصد بر این است تا در خصوص میمون nft صحبت شود و بدانیم که آن چیست؟! روز به روز بر تعداد طرفداران مجموعه nft افزوده شده و شما نیز دیر یا زود بدین جمعیت خواهید پیوست. پس در نتیجه بهتر است هر زود تر بحث خود را راجب میمون خسته یا کسل nft شروع کنیم و مطالب بسیار کاربردی را برایتان شرح دهیم. در ادامه با وب سایت تخصصی ما همراه باشید.

ویدئو معرفی میمون NFT

نگاهی بر تاریخچه میمون nft

در ابتدا بهتر است که نگاهی داشته باشیم بر تاریخچه میمون های خسته nft که باید گفت که در آغاز شروع پروژه، میمون nft یک پروژه آواتار بود که بر پایه اتریوم ساخته شده است. جالب است بدانید که تعداد نادری از میمون های nft وجود دارند و به عبارت دقیق تر می توان گفت که آنان کمیاب هستند. در خصوص مالکیت هر یک از توکن های Bored Ape NFT باید گفت که به عنون یک کلید به جهت عضو شدن در بستری خصوصی یک پاتوق آنلاین که نام آن کلوب باتلاق است عمل کرده و حدس می زنیم که تاکنون اسمش را نشنیده باشید.

نگاهی بر تاریخچه میمون nft

در خصوص تاریخ این کلوب باید گفت که در ماه آپریل راه اندازی شده و هر یک از این میمون های خسته nft با قیمت کمتر از 200 دلار در عرض یک روز فروخته شدند. بعد از این که 6 ماه گذشت، این میمون ها به ارزان ترین قیمت خود یعنی 80 هزار رسیدند که در نتیجه می شود فهمید که دارای افزایش قیمت باورنکردنی بودند.

میمون nft دقیقا چیست؟

میمون nft دقیقا چیست؟

حال در ادامه بهتر است بدانیم که دقیقا منظور از میمون nft چیست و از کجا پدید آمد؟! در بازه ای از تاریخ سرمایه گذاران روند میمون صدا زدن یکدیگر را شروع کردند که توسط جمله ای در فیلم ظهور سیاره میمون ها که سزار گفت و در پی آن میم های طنز میمون و بوزینه ها شکل گرفت. درست بعد از این که این میم ها منتشر شدند و در پی آن نیز سرمایه گذاران به دنبال توکن های امور مالی در بازار گاوی تابستان دیفای رفتند و با توجه به این مسئله که در دست میمون ها الماس بود، این حدس پدید آمد که شاید رشد بسیار قدرتمند توکن هایی مثل شیبا یا دوج کوین احتمالا به دلیل میم های این میمون ها بود. باید گفت که این مسئله برای کسانی که هودل می کردند بسیار مفید واقع شد، زیرا مزیت های خوبی برای این گونه تریدر ها داشت.

خصوصیات میمون های خسته nft چیست؟

خصوصیات میمون های خسته nft چیست؟

در ادامه بهتر است تا اندکی در خصوص خصوصیات این میمون های nft صحبت کنیم. در خصوص آینده این میمون ها می توان گفت که در آینده در دسته ان اف تی های نادر و کمیاب قرار خواهند گرفت. اما منظور از این آینده دقیقا چیست؟ منظور آینده ای است که در آن، توسط ارزهای دیجیتال بسیاری از تریدر ها و افراد به ثروت و پول زیادی خواهد رسید که به صورت کامل بی حوصگی آنان را احاطه خواهد کرد. در نتیجه می توان گفت که چهره آنان به دلیل بی حوصلی و نداشتن رضایت به میمون های خسته شبیه خواهد بود.

اما دلیل این که این میمون ها نسبت به سایر موارد دارای ارزش بیشتر هستند، این است که برخی از خصوصیات را به صورت ترکیبی باهم دارند. لازم به ذکر است که بگوییم مجموعه این میمون ها به صورت تصادفی تولید شده و تعداد آن ها به 10000عدد می رسد. بدین وسیله به جهت ایجاد تمایز در این میمون ها می توان به آن ها صفات مختلفی را تخصیص داد. این خصوصیات درست مانند چشم ها و مو های روی بدن میمون ها هستند که در نتیجه می توان این را نتیجه گیری کرد که دارای تنوع گسترده و تفاوت بسیار هستند.

می توان گفت که میمون های خسته دارای خصوصیات بسیار نادر تر و خاص تر هستند که در نتیحه دارای ارزش بیشتری نیز هستند. باید بدین موضوع نیز اشاره شود که میمون هایی که دارای خصوصیات و ویژگی های رایج تر هستند، دارای قیمت کمتری نیز هستند و جالب است بدانید با این که دارای خصوصیات و ویژگی ها رایج تر هستند، قادر هستند تا ارزش خود را حفظ نمایند.

راهنمای خرید NFT‌ های Bored Ape Yacht Club

راهنمای خرید NFT‌ های Bored Ape Yacht Club

در صورت تمایل برای خرید این میمون ها باید بدین موضوع توجه کنید که دارای هزینه ای برای شما هستند که از این بین می توان به کمترین قیمت اشاره کرد که دارای قیمتی در حدود 25 اتر یا 80000 دلار است. میمون های nft دارای تنوع بسیاری بوده و هر کدام دارای خصوصیات و ویژگی های خاص خود است که با توحه به آن قیمت گذاری می شود.

بازار ان اف تی ها توسط آثار هنری آغاز شد که در نتیجه این آغاز، بسیاری از توکن های غیرقابل تعویض تغییر یافته و دچار تحول شدند. در حال حاضر روز به روز بر تعداد هنرمندان و شرکت های عظیم افزوده می شود که در قالب این توکن ها دارای ارزش بیشتری می شوند که از این بین می توان به nft میمون های خسته اشاره کرد. برای این که ارزش در این بازار حفظ شود، عرضه کنندگان باید از صاحبان این آثار نهایت حمایت را بکنند.

گرانترین میمون nft کدام است؟

میمون nft دارای انواع گوناگون است که در ادامه بهتر است نگاهی داشته باشیم بر گران ترین nft ها که در ادامه می توان گفت که تاکنون موارد ذکر شده در پایین در دسته گرانترین nft ها قرار داشته که عبارتند از:

میمون nft شماره 9696

میمون nft شماره 9696

این میمون ان اف تی یکی از گرانترین ها بوده که دارای زرق و برق خاصی است که در خصوص شکل ظاهری آن می توان گفت که دارای پس زمینه ای بنفش رنگ بوده و یک پیراهن گوایابرا بر تن دارد. پیراهن گوایابرا نیز یک پیراهن مردانه تابستانه است. همچنین بر سر خود یک کلاه بنفش رنگ همراه با آبی راه راه و زنگوله ای سبز دارد. حالت چهره این میمون بسیار جالب است که دارای چهره ای خسته همراه با نیش باز است که ترکیبی جالب و قابل توجه را برای خود ساخته است. این میمون ان اف تی موفق شده است تا با قیمت ۶۳۸۰۰۰ دلاری لقب گرانترین میمون nft را از آن خود بکند.

میمون ان اف تی شماره ۱۶۰۶

میمون ان اف تی شماره ۱۶۰۶

از گران ترین میمون های ان اف تی دیگر می توان به این nft اشاره کرد که جالب است بدانید در دسته nft های باکلاس نیز قرار دارد. این میمون بر تن خود یک پالتو خز صورتی رنگ پف کرده داشته و بر سر خود نیز یک کلاه نقاب دار bayc دارد و خود میمون نیز دارای خز آبی رنگ است که ترکیب تمام این موارد باهم یک اثر جذاب را خلق کرده است.

از چشمان این میمون نیز یک لیزر قرمز رنگ بیرون آمده و چهره ای خسته همراه با ریش اصلاح نشده دارد‌. رنگ پس زمینه این میمون نیز دارای رنگ سبز ارتشی است که جلوه ای خاص به آن بخشیده است. این میمون خسته با قیمت ۷۰۸۰۰۰ دلار به فروش رسیده است.

میمون nft شماره ۱۶۶۳

میمون nft شماره ۱۶۶۳

این مورد نیز در دسته گران ترین ها قرار داشته که از چشمانش نور لیزر قرمز رنگ بیرون آمده و سوت مهمانی در دهان خود دارد. موی بدن این میمون ان اف تی آبی رنگ بوده و دارای چهره ای خسته است. همچنین تی شرتی رنگارنگ بر تن خود دارد. این میمون در پلتفرم اپن سی با قیمت ۷۳۳۰۰۰ دلار به فروش رسیده است.

میمون ان اف تی شماره ۶۶۹۶

میمون ان اف تی شماره ۶۶۹۶

این میمون nft هدبند سرآشپز سوشی تیپ بر سر داشته و همچنین سیگاری بر لب دارد و به همراه صورت اصلاح نشده خود ترکیبی جذاب را پدید آورده است و همچنین موی رنگارنگ بدن آن به زیبایی آن افزوده است. پس زمینه این میمون رنگ آبی سیر بوده و پیراهن گوایابرا را بر تن دارد. در ادامه باید گفت که آخرین قیمت این ایپ چیزی در حدود ۷۳۷۰۰۰ دلار بوده است.

میمون nft شماره ۶۲۶۷

میمون nft شماره ۶۲۶۷

این میمون دارای چهره ای ترشرو بوده و همچنین موی بدنش رنگارنگ می باشد و سیگاری بر لب دارد. رنگ پس زمینه این میمون آبی آسمانی بوده و همچنین کلاه سافاری بر سر خود دارد و این ترکیب باعث شده است تا در دسته گران ترین میمون های nft قرار بگیرد. این میمون ان اف تی موفق شده است تا با قیمت ۷۴۱۰۰۰ دلار بفروش برسد اما اکنون این nft با قیمت ۹۹۹.۹۲ دلار برای فروش گذاشته شده است.

میمون ان اف تی شماره ۸۲۰

میمون ان اف تی شماره ۸۲۰

این میمون ان اف تی دارای چهره ای خسته است و یک پیراهن گوایابرا بر تن دارد و همچنین موی بدنش رنگارنگ است. کلاهی که این میمون بر سر دارد یک کلاه ارتشی دوران جنگ ویتنام بوده که یک ورق جوکر در هندبند آن گیر کرده است. در حال حاضر قیمت در نظر گرفته شده برای این اثر چیزی در حدود ۸۲.۵۴۹۸ اتریوم است. در ادامه نیز باید این نکته را گفت که این میمون دارای گوشواره ای نقره ای است که آن را منحصر بفرد تر کرده است و تنها ۸ درصد از میمون ها این گوشواره را دارند.

میمون nft شماره ۱۸۳۷

میمون nft شماره ۱۸۳۷

این میمون nft دارای مویی طلایی و براق بوده که بسیار قابل توجه است. همچنین دارای پس زمینه ای نارنجی بوده و یک پولیور مشکی رنگ بر تن دارد و موهایش مدل mohawk است. جالب است بدانید که این میمون دارای چشمان دیوانه ای است که از حدقه بیرون زده است. در حال حاضر این میمون nft دارای قیمت 3 میلیون دلار است.

میمون nft شماره ۲۰۸۷

در خصوص این میمون خسته ان اف تی باید گفت که تنها دارای سه مشخصه بوده و دارای پس زمینه ای بنفش تیره رنگ است و پوست رنگارنگی داشته و دارای چشمانی عصبی نیز است. این میمون nft موفق شده است تا رکورد فروش ۲.۳ میلیون دلاری را از آن خود کرده ولی در ماه های اخیر با قیمت ۲۲۹ دلار نیز فروخته شده است‌.

 میمون nft شماره ۸۸۱۷

میمون nft شماره ۸۵۸۵

این میمون خسته دارای مویی رنگارنگ بوده و عینک آن نیز دارای حالت قاب قلبی قرمز رنگ است و تاج پادشاهی بر سر دارد که تمام این موارد باعث شده است تا دارای حال سرخوشی باشد. این میمون ان اف تی با قیمت ۲.۷ میلیون دلار به فروش رسیده است. میمون هایی که دارای موی رنگارنگ بوده در دسته خاص ترین nft ها قرار داشته و فروش این نوع از ان اف تی ها باعث شده است تا بسیاری به سمت آنان جذب شوند و در دسته نادر ترین ها قرار بگیرند.

میمون nft شماره ۸۸۱۷

این میمون ان اف تی با قیمت ۳.۴ میلیون دلار بفروش رسیده است و دارای ترکیب خاصی است که آن را منحصر بفرد کرده است و باعث شده است تا دارای ارزش بالایی باشد. این میمون nft دارای پس زمینه ای نارنجی رنگ بوده و مویی طلایی دارد و بر روی سرش کلاهی آفتابی با رنگ های زرد و قرمز و آبی دارد. این میمون دارای گوشواره ای نقره ای رنگ بوده و چشمانش خواب آلود است و بد نیست بدانید که میمون هایی که موی طلایی دارند در دسته نادر ترین ها قرار گرفته اند.

سوالات متداول

میمون nft از چه فیلمی الهام گرفته است؟

میمون nft از فیلم ظهور سیاره میمون ها الهام گرفته است که توسط سزار رهبر میمون ها جمله ای بیان شد و از ان الهام گرفته شد.

میمون های خسته nft مشابه هستند؟

خیر دارای تنوع و گستردگی فراوان بوده و هر کدام خصوصیات خاص خود را دارند.

ارزان ترین قیمت میمون کسل nft چقدر است؟

ارزان ترین میمون ان اف تی دارای قیمت 25 اتر یا 80000 دلار است.

4.9/5 - (22 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

2 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیام میرسلیمی
پیام میرسلیمی
2 سال قبل

به نظر من میمون های nft بهترین گزینه برای خریده چون هم لاکچریه هم آینده خوبی داره. از بین میمون های معرفی شده هم من خودم میمون nft شماره ۱۸۳۷ رو انتخاب کردم. مرسی از سایت متاورس یاب بابت راهنمایی های خوبی که برای خرید ارائه کردن بهم.

admin
مدیر
2 سال قبل

درود بر شما؛ خوشحالیم مقاله مفید بوده براتون