آموزش ساخت nft آموزش NFT

آموزش ساخت nft در پلتفرم های مختلف

  • توسط mahtab
  • 7 دقیقه

آموزش ساخت nft موضوعی است که در این مقاله می خواهیم آن را بررسی کنیم و به آن بپردازیم. ان اف تی ها فناوری جدیدی هستند که به تازگی پا به عرصه گذاشته و بهتر است با آنان آشنا شویم. در این مقاله قصد بر این است تا به صورت کامل آن را به شما آموزش داده و هیچ چیز را از قلم نیندازیم. در ادامه با وب سایت متاورس یاب همراه باشید.

مهم ترین موارد لازم برای ساخت nft

مهم ترین موارد لازم برای ساخت nft

در همین ابتدا باید گفت که شما عزیزان برای ساخت nft به برخی مورد به عنوان پیش نیاز احتیاج دارید که توسط آنان قادر خواهید بود تا nft خود را بسازید. لازم به ذکر است که بگوییم برای ساخت nft نیاز به دانش ارز های دیجیتال نداشته و تنها به مواردی مانند کیف پول های ارز دیجیتال و اندکی ارز دیجیتال اتر و اتصال کیف پول به بازار nft نیاز دارید.

در ادامه باید گفت که تنها در چند دقیقه و خیلی راحت می توانید این مراحل را انجام دهید. در ابتدا گفته شد که به یک کیف پول ارز دیجیتال نیاز دارید که در زیر چند مورد از بهترین ولت ها برای شما نام برده می شوند که با بیشتر بازار های ان اف تی و همچنین نرم افزار های بلاک چین کار می کنند. این کیف پول ها عبارتند از:

  • والت کوین‌ بیس: اگر در دسته تازه وارد های بازار های ارز دیجیتال قرار دارید، این کیف پول برای شما مناسب است. این کیف پول به خوبی از بازار های nft پشتیبانی کرده و توسط صرافی کوین بیس ساخته شده است.
  • والت متامسک: این ولت یکی از بهترین های کیف پول های ارز دیجیتال بوده و خیلی راحت به بیشتر نرم افزار های ارز دیجیتال و بازار های ان اف تی متصل می شود. این کیف پول برای سیستم عامل های اندروید و ios منتشر شده و همچنین در قالب افزونه مرورگر و نرم افزار نیز موجود است.
  • والت رین‌ بو: این ولت در دسته جدید ترین ها قرار داشته و برای سرمایه گذاری اتریوم طراحی و ساخته شده است. همچنین این کیف پول از بازار های nft به راحتی پیشتیبانی می کند.

حال می رسیم به خرید اتر برای ساخت nft، بهتر است که بدانید شما برای تبدیل محتوای خود به nft در بیشتر بازار های دیجیتال مجبور هستید تا مقداری کارمزد را پرداخت کنید. شما برای این که هزینه ساخت nft خود را تهیه کنید، باید مقداری اتر خریداری کنید. برای خرید اتر می توانید به صرافی ایرانی مراجعه کرده و به مقداری که می خواهید اتر خریداری کنید. در ادامه آموزش ساخت nft می رسیم به بحث متصل نمودن کیف پول ارز دیجیتال به nft که باید گفت پس از این که موارد لازم را تهیه کردید، باید بازار مدنظر خود را انتخاب کرده و ان اف تی خود را در آن ساخته و سپس بفروشید.

آموزش ساخت nft به صورت گام به گام

آموزش ساخت nft به صورت گام به گام

حال می رسیم به آموزش ساخت nft که در ادامه باید گفت که روشی خاصی وجود ندارد که بتوانید اثر هنری خودتان را به nft تبدیل کنید و در صورتی که بازاری که انتخاب کرده اید که از فرمت فایل شما پشتیبانی کند، شما می توانید فایلی را که ساخته اید را به راحتی به nft تبدیل کنید. فایل و تصاویری با فرمت های TXT ،JPG ،PNG ،MP3 یا GIF را می شود بر روی زورا یا ریربل به NFT تبدیل کنید.

هزینه ساخت nft چقدر است؟

همان طور که در بالاتر گفته شد، ما برای ساخت nft خود به مقداری اتر نیاز داریم و برای این که محتوای خودمان را به nft تبدیل کنیم مجبور هستیم تا مقدار اتر پرداخت کنیم. متاسفانه قیمت اتر لحظه به لحظه در حال تغییر است و نمی توان به صورت 24 ساعت پیگیر آن بود. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که مقداری پول را برای سرمایه گذاری در نظر گرفته و کنار بگذارید و به همان مقدار که کنار گذاشته اید اتر بخرید. در ادامه باید مقداری اتر از یک صرافی خریده و آن را به ولت دیجیتال خود واریز کنید.

آیا آموزش های ساخت nft هلاکوئی را ببینم؟

آیا آموزش های ساخت nft هلاکوئی را ببینم؟

این آموزش ها در اینترنت به صورت کلیپ و ویدئو موجود بوده و در صورت تمایل می توانید برای دیدن آنان اقدام کنید. به صورت کلی آموزش های ساخت nft هلاکوئی در پلتفرم آپارات موجود است و در قیمت های بسیاری تهیه شده است و شما در صورت تمایل می توانید آنان را مشاهده کنید.

سایت های ساخت nft را از کجا پیدا کنم؟

جهت دسترسی به وب سایت های ان اف تی به راحتی می توانید آنان را در فضای گسترده اینترنت جستجو کرده و به آنان دسترسی پیدا کنید. شما می توانید فروشگاه مدنظر خود را یافته و سپس برای ساخت و فروش nft خود اقدام کنید که در ادامه به این موارد اشاره کوچکی خواهد شد.

پس از ساخت ان اف تی آن را در کجا بفروشم؟

پس از ساخت ان اف تی آن را در کجا بفروشم؟

حال فرض کنید که nft خود را ساخته اید. حال آن را در کجا باید بفروشید؟ خوشبختانه وب سایت های بسیاری برای این کار ایجاد شده اند و بازارشان نیز روز به روز داغ تر می شود. در ادامه نام چند فروشگاه آنلاین در این زمینه برای شما معرفی خواهد شد که در صورت تمایل می توانید فعالیت های خود را در آنان آغاز کنید. این فروشگاه ها عبارتند از:

  • زورا 
  • ریربل 
  • سوپر ریر 
  • نیفتی گیتوی
  • اوپن سی

سوالات متداول

پس از ساخت nft، آنان را در چه وب سایت هایی می توان فروخت؟

روز به روز به تعداد فروشگاه هایی که در این زمینه شروع به فعالیت می کنند اضافه می شود که از این بین می توان به فروشگاه هایی که در مقاله آموزش ساخت nft این سایت نام برده شد، اشاره نمود که عبارتند از: زورا، ریربل، سوپر ریر، نیفتی گیتوی، اوپن سی و …

برای ساخت nft از چه کیف پول هایی می توان استفاده کرد؟

در مقاله آموزش ساخت nft در این سایت نام چند کیف پول ارز دیجیتال گفته شد که برای این کار مناسب هستند که می توان به کیف پول های دیجیتال کوین‌ بیس، متامسک و رین‌ بو  اشاره نمود.

4.8/5 - (5 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها