جاودانگی با متاورس اخبار NFT

جاودانگی با متاورس؛ 0 تا 100 زندگی ابدی در متاورس

  • توسط mahtab
  • 7 دقیقه

جاودانگی با متاورس از باحال ترین و خفن ترین بحثای این روز های دنیای دیجیتال است که بر سر زبان ها افتاده است که در این مقاله قصد بر این است تا به صورت تخصصی راجب آن سخن گفته و با این موضوع حجاب بیشتر آشنا شویم‌. پس پیشنهاد ما این است تا به صورت تخصصی با این مورد آشنا شده و تا پایان مقاله همراه سایت متاورس یاب باشید تا به جاودانگی دست پیدا کنید.

منظور از جاودانگی با متاورس چیست؟

منظور از جاودانگی با متاورس چیست؟

حال در این لحظه زمان آن فرا رسیده است تا به صورت تخصصی بدین مسئله پرداخته و بدانیم که دقیقا منظور از زندگی جاودانه در متاورس چیست و به زبانی ساده آن را برای شما شرح دهیم. این کمپانی بی نظیر یعنی متاورس در صدد این است تا روشی را خلق کند تا توسط آن کاربران بتوانند بعد از قوت عزیزانشان آنان را در متاورس مقالات کرده و با آنان صحبت کنند.

برای این کار نیز باید به حجم عظیمی از داده های شخصی دسترسی داشت. جالب است بدانید که حتی پس از مرگ نیز می توانید در متاورس به صورت جاودانه زندگی کنید و جاودانگی با متاورس را به واقعیت تبدیل کنید. شرکت متاورس نیز در تلاش است تا این امر را ممکن سازد. این کار ممکن است که غیرممکن به نظر برسد ولی شرکت متاورس در صدد آن است تا این امر را ممکن کرده تا کاربران پس از مرگشان بتوانند در متاورس به صورت همیشگی به زندگی ادامه دهند.

اگر شما نیز در دسته افرادی قرار دارید که می خواهید جاودانه شوید؟ برای این کار باید حجم عظیمی از داده های شخصی خودتان را در اختیار شرکت somnium space قرار دهید. جالب است بدانید که در جهان مجازی این شرکت کاراکتر ها و آواتار ها قادر هستند تا مالک زمین و اقلام تجاری بوده و در آن جهان با سایرین معاشرت کنند. در صورت تمایل می توانید توسط استیم به این جهان متاورسی دسترسی داشته باشید.

اگر فوت کنید و داده های خودتان را در اختیار شرکت قرار داده باشید، فرزندان شما قادر هستند تا در آواتار شما را مقالات کرده و با شما در قالب آواتارتان گفتگو کنند. توسط این امر می توان شخص فوت شده را ملاقات کرده و حتی ممکن است این کار به قدری واقعی به نظر برسد که شما متوجه نشوید دارید با یک هوش مصنوعی گفتگو می کنید که هدف از ایجاد چنین بستری دقیقا همین واقعی به نظر رسیدن است.

جاودانگی با متاورس از چه چیزی الهام گرفته شده است؟

جاودانگی با متاورس از چه چیزی الهام گرفته شده است؟

شاید این سوال برایتان مطرح شود که جاودانگی با متاورس از کجا الهام گرفته است که در این خصوص باید گفت که سیچوف این برنامه را تحت تاثیر غم انگیز فوت پدرش بر اثر سرطان خلق کرد. هدف خالق این عمل این بود تا این که کسانی که عزیزان خودشان را از دست می دهند بتوانند تا مدت ها با آواتار شخص فوت شده مقالات کرده و صحبت کنند. این برنامه در سال های آینده مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

مهم ترین مورد لازم برای جاودانگی با متاورس چیست؟

مهم ترین مورد لازم برای جاودانگی با متاورس چیست؟

برای رسیدن بدین هدف چه چیزی لازم است؟ همان طور که در اندکی قبل تر چندین بار گفته شد یکی از مهم ترین موارد لازم برای جاودانگی با متاورس و زنده نگه داشتن شخص فوت شده، اطلاعات و داده های شخصی آن فرد است. با جمع آوری داده های شخصی فرد فوت شده می توان آن را در قالب آواتار های متاورسی در پروژه های متاورس زنده نگه داشت و به ملاقات آن رفت و با آن صحبت کرد. برای این کار تنها کافیست تا داده های شخصی فرد فوت شده را در اختیار شرکت مذکور قرار دهید.

چالش های جاودانگی با متاورس چیست؟

چالش های جاودانگی با متاورس چیست؟

قطعا چنین عملی با چالش هایی رو به رو خواهد بود زیرا به صورت مستقیم با احساسات کاربران دخیل است. اولین چالشی که با آن رو به رو است بحث فرهنگ سازی در مورد چنین فعالیتی است زیرا همان طور که گفته شد با احساسات مردم دخیل بوده و ممکن است برخی بدین عمل واکنش نشان دهند و برخی نیز از آن استقبال کنند پس همان طور که مشخص شد فرهنگ سازی در خصوص جاودانگی با متاورس یکی از چالش های آن است.

از دیگر چالش ها می توان به بحث داده های شخصی اشاره کرد زیرا باید این دیتا را در اختیار شرکت مذکور گذاشت تا فرایند های لازم را انجام دهد و برخی از کاربران ممکن است بدین عمل واکنش نشان دهند زیرا پای داده های شخصی در میان است پس در نتیجه باید اعتمادسازی نیز برای این عمل صورت گیرد.

آینده این عمل چگونه رقم خواهد خورد؟

بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر آینده این عمل که در همین راستا می توان گفت این کار با چالش هایی رو به رو خواهد بود که در اندکی قبل برای شما شرح داده شد و به همین دلیل نمی توان به صورت دقیق راجب آن نظر داد زیرا مربتط با احساسات کاربران بوده و ممکن است نسبت به آن واکنش هایی صورت گیرد و حتی ممکن است از آن استقبال های عظیمی نیز صورت گیرد. ولی به صورت کلی پروژه ای آینده دار به نظر می رسد و قطعا اگر چالش‌ های آن رفع شود آینده ای درخشان در انتظار آن خواهد بود.

مشاوره لازم در این زمینه را از کجا دریافت کنیم؟

مشاوره لازم در این زمینه را از کجا دریافت کنیم؟

اگر در صدد انجام این کار هستید و می خواهید تا نام و خاطره شخص فوت شده را در متاورس زنده نگه دارید ولی در این باره اطلاعات لازم را ندارید می توانید بر روی تیم متاورس یاب حساب باز کرده و توسط کسب مشاوره های لازم از ما برای این کار یا اطمینان خاطر اقدام کنید. راه های ارتباطی با ما در وب سایت موجود می باشد.

سوالات متداول

جاودانگی با متاورس امکان پذیر است؟

بله می توان گفت که متاورس در تلاش است تا یاد و خاطره افراد فوت شده را توسط داده های شخصی در قالب آواتار زنده نگه دارد.

چالش های پیش روی جاودانگی با متاورس چیست؟

در این مورد به طور خلاصه در متاورس توضیح داده شد ولی به صورت خلاصه می‌ توان فرهنگ سازی و اطمینان در خصوص ارائه داده های شخصی را نام برد.

برای جاودانگی در متاورس به چه چیزی نیاز است؟

برای این کار به حجم گسترده ای از اطلاعات و داده های شخصی نیاز خواهد بود.

4.7/5 - (3 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها