متاورس بیبی دوج پروژه های متاورس

بررسی متاورس بیبی دوج در دسنترالند به همراه ابزار پوشیدنی آن

متاورس بیبی دوج منتشر شده در سال 2022 می باشد. در واقع بیبی دوج که به عنوان فرزند رمز ارز Doge شناخته می شود، نمادی از یک رمز ارز ضد تورمی است. بیبی دوج نیز یک میم کوین مبتنی بر شبکه اسمارت بایننس چین بوده و طوری طراحی شده است که به مرور زمان کمیاب می شود و هر چه از تاریخ انتشار ان بگذرد ارزش و قیمت ان افزایش پیدا می کند. این ارز مورد حمایت و هم چنین ضمانت از طرف ایلان ماسک کار افرین بزرگ جهان نیز بوده است که این موضوع در شهرت و محبوبیت ان بسیار تاثیر گذاشته است! همراه سایت متاورس یاب باشید.

متاورس بیبی دوج در دسنترالند

رونمایی از متاورس بیبی دوج توسط دسنترالند

رو نمایی از این پوشیدنی متاورسی از بیبی دوج برای اولین بار در 18 جولای سال 2022 اتفاق افتاد. قبل از این تاریخ صفحه رسمی BSCDaily در تویتر خود اعلامیه ای در این رابطه گذاشته بود و طرفداران متاورس و دنیای میم کوین ها را به انتظار برای انتشار این توکن پوشیدنی متاورسی دعوت کرده بود.

این پوشیدنی متاورسی طراحی شده توسط Decentraland می باشد که طراحی خاص و منحصر به فردی که برای ان ها در نظر گرفته اند سبب افزایش قیمت ان شده است. علاوه بر قیمت ویژگی هایی که این میم کوین ها از ان برخورد دارند سبب مشهوریت ان ها نیز می شود.

بررسی استقبال از متاورس بیبی دوج

استقبال از متاورس بیبی دوج در روند مثبت و خوبی قرار دارد و ارز بیبی دوج تنها در یک هفته پس از انتشار به رشد صد درصدری در بازار میم کوین ها رسید. این موضوع به طور کامل می تواند استقبال بالا کاربران را نشان دهد.

در نظر سنجی ای که بین چند ارز دیجیتال صورت گرفت، بیبی دوج با 62 درصد ارا از بین ده هزار شرکت کننده توانست رتبه اول را به دست اورد. در ان نظر سنجی ارز های قدرتمند و مهمی از جمله شیبا اینو، کیش اینو و دوج کوین نیز حضور داشتند که بعد از بیبی دوج ارز Shba Inu با 22.9 صدم و بعد از آن Kish Inu و Doge Coin به ترتیب با 9 و 5.3 صدم درصد قرار گرفته بوند. موضوع این نظرسنجی بهترین میم کوین حاضر در کریپتو کارنسی ها بود که با اختلاف زیادی که بیبی دوج با شیبا اینو داشت نشان دهنده محبوبیت بالا ان در این زمینه است.

تحلیل این پوشیدنی متاورسی روی قیمت Baby Doge Coin

ایجاد این پوشیدنی متاورسی به طور قطعی روی قیمت Baby Doge Coin تاثیراتی داشته است چرا که این موضوع به عنوان امکانات و یک ویژگی جدید به حساب می اید که با انتشار در بازار ارز های دجیتال و محبوبیت که به دست اورده است سبب می شود تا کاربران زیادی به خرید توکن بیبی دوج نیز علاقه مند شوند.

سوالات متداول

بیبی دوج چیست؟

بیبی دوج یک میم کوین مبتنی بر شبکه اسمارت بایننس چین بوده و طوری طراحی شده است که به مرور زمان کمیاب می شود.

متاورس بیبی دوج در چه سالی منتشر شد؟

رو نمایی از این پوشیدنی متاورسی از بیبی دوج برای اولین بار در 18 جولای سال 2022 اتفاق افتاد.

ایا این پوشیدنی متاورسی روی قیمت Baby Doge Coin تاثیری داشته است؟

ایجاد این پوشیدنی متاورسی به طور قطعی روی قیمت Baby Doge Coin تاثیراتی داشته است چرا که این موضوع به عنوان امکانات و یک ویژگی جدید به حساب می اید.

5/5 - (1 امتیاز)
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فعالیت اصلی من تولید محتوا حوزه متاورس می باشد. در خدمت شما در بهترین سایت متاورس ایران یعنی متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها