شرکت KPMG اخبار متاورس

شرکت KPMG و خدمات متاورسی آن

  • توسط soheil
  • 5 دقیقه

در این مقاله قصد داریم به شرکت KPMG و خدماتی که به کاربران ارائه می دهد اشاره کنیم. با متاورس یاب همراه باشید.

معرفی شرکت KPMG

در ابتدا بهتر است به معرفی شرکت KPMG بپردازیم سپس به خدمات و امکانات آن اشاره خواهیم کرد. این شرکت در سال 1987 میلادی توسط 4 همکار تاسیس گردید. نام شرکت بر گرفته از حروف اول فامیل این چهار نفر می باشد. فعالیت کلی این شرکت در حوزه اقتصادی می باشد که می توان به مشاوره کسب و کار، مشاور مالیاتی، سرمایه گذاری، حسابداری و… اشاره کرد. امروزه این شرکت در بیش از 30 کشور در حال فعالیت می باشد.

کمپانی کی پی ام جی
کمپانی کی پی ام جی

نگاهی بر فعالیت های شرکت KPMG

کمپانی کی پی ام جی تا کنون با کسب و کار های مطرح دنیا از جمله بانک نیویورک، شرکت ویزا، داروسازی فایزر، نوشابه پپسی، جنرال الکتریک و… همکاری داشته است. ماه پیش بود که یک مسئول بالا مقام از این شرکت اعلام کرد: فعالیت های KPMG قرار است گسترش پیدا کند و به زودی ( تا پایان امسال) تمام خدمات این شرکت در متاورس قابل دسترس خواهد بود. این خبر بلافاصله پس از منتشر شدن مورد توجه فعالان اقتصادی و کاربران متاورس قرار گرفت.

استراتژی کسب و کار در متاورس

در طی یک اعلامیه منتشر شده از سوی شرکت KPMG کاربران و شرکت های فعال در حوزه وب 3 می توانند از کی پی ام جی برای فعالیت های اقتصادی خود از این کمپانی استراتژی بگیرند. طبق یک خبر منتشر شده، KPMG اولین شرکتی است که قرار است به صورت تخصصی در حوزه اقتصادی وب 3 شروع به فعالیت کند.

کسب وکار در متاورس
کسب وکار در متاورس

خدمات به مشتریان

KPMG تصمیم گرفته است در ابتدا کارمندان و مشتری های خودرا با این حوزه آشنا کند تا بتواند عملکرد بهتری داشته باشد. شرکت KPMG اعلام کرد: هاب مخصوصی برای کارمندان، مشتریان، سرمایه گذاران و… فراهم شده است که از دوره آموزش متاورس و آشنایی با متاورس و معنی متاورس می توانند استفاده کنند. پس از ارزیابی کارمندان توسط متخصصین، این کمپانی خدمات و امکانات خودرا در دسترس همگان قرار خواهد گذاشت.

KPMG
KPMG

استقبال از خدمات کی پی ام جی

متخصصان و کارشناسان حوزه وب 3 پیش بینی کرده اند که به دلیل کامل آشنا نبودن مردم با متاورس، بدون شک شرکت KPMG نقش درخشانی خواهد داشت. افراد و کمپانی های بزرگی فعالیت خودرا در وب 3 شروع کرده اند که در مقاله های قبل به معرفی خیلی از آن ها پرداخته ایم.

تمامی این کمپانی ها برای کسب درآمد از متاورس یا ان اف تی احتیاج به یک استراتژی خاص دارند که در این جا کی پی ام جی ظاهر خواهد شد. باید ببینیم آیا این کمپانی می تواند همانند عملکردش در دنیای حقیقی موفق و سربلند باشد؟ در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از این کمپانی اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

شرکت KPMG در چه حوزه ای فعالیت می کند؟

در حوزه اقتصادی مشغول می باشد.

کمپانی کی پی ام جی قرار است چه خدماتی در وب 3 ارائه دهد؟

هر خدماتی که در دنیای حقیقی ارائه می دهد.

شرکت KPMG توسط چه کسانی تاسیس شد؟

این شرکت در سال 1987 میلادی توسط 4 همکار تاسیس گردید.

امتیاز دهید
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها