همسایه‌ ام آلیس بازی های متاورس

بازی همسایه‌ ام آلیس چقدر درآمد دارد؟

 • توسط mahtab
 • 7 دقیقه

همسایه‌ ام آلیس بازی است؟ بله نام این بازی اندکی جالب است و باید گفت که در دسته بازی های متاورس قرار دارد. در این مقاله قصد داریم تا به تشریح این بازی معروف متاورسی پرداخته تا به آن به صورت حرفه ای و کامل آشنا گردید. در نتیجه با متاورس یاب همراه باشید تا به معروف ترین ها دست پیدا کنید.

همسایه‌ ام آلیس چیست؟

همسایه‌ ام آلیس چیست؟

در مورد بازی همسایه‌ ام آلیس باید گفت که یکی از معروف ترین بازی های متاورسی بوده و یک بازی متاورسی چند نفره نیز به شمار می آید. شما در این بازی به عنوان یکی از بازیکان آن قادر هستید تا فعالیت های ذکر شده در زیر را انجام دهید که عبارتند از:

 • خرید جزیره
 • جمع آوری و ساخت آیتم های جذاب
 • ملاقات با دوستان خودتان
 • و …

در بازی همسایه‌ ام آلیس شما به عنوان یکی از بازیکنان آن، این توانایی را دارید تا یک آواتار متاورس مخصوص به خود داشته و همچنین می توانید دارایی های گوناگونی را نصب نموده و بدین وسیله آواتار خود را دست خوش تغییر کنید. در بازی My Neighbor Alice جزیره هایی وجود دارند که عرضه نادر داشته و هر قطعه زمین در آن به صورت یک توکن nft نمایان خواهد شد.

دارایی های بازی همسایه‌ ام آلیس چیست؟

دارایی های بازی همسایه‌ ام آلیس چیست؟

همان طور که حتما می دانید هر بازی متاورسی دارای دارایی های مختلفی بوده و بازی همسایه‌ ام آلیس نیز در دسته این قبیل از بازی ها قرار دارد. در بازی My Neighbor Alice می توانید دارایی ها را خریده و یا آنان را بفروشید که از این دارایی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خانه ها
 • حیوانات
 • گیاهان
 • تزئینات دکوری
 • لوازم آرایشی برای آواتار ها
 • و …

این دارایی ها توسط nft ها نشان داده می شوند و همچنین در مورد نادر بودن نیز دارای تفاوت هایی هستند. عرضه برخی از دارایی ها مانند زمین دارای ثبات بوده ولی برخی دارایی های دیگر محدود است. بازیکنان بازی همسایه‌ ام آلیس قادر هستند تا دارایی ها و اقلام را در بازی ایجاد کرده و توسط مشخص نمودن تعداد نسخه های موجود برای کنترل نمودن نادر بودن آنان اقدام کنند.

ارز دیجیتال بازی همسایه‌ ام آلیس چیست؟

بد نیست تا در ادامه راجب ارزهای متاورس و ارز دیجیتال مخصوص بازی همسایه‌ ام آلیس اندکی صحبت کنیم که در همین راستا می توان گفت که ارز دیجیتال و توکن محلی بازی همسایه‌ ام آلیس، alice نام داشته و در حال انجام فعالیت خود در این بازی به عنوان ارز درون بازی است.

برای انجام بسیاری از فعالیت های خودتان قادر هستید تا این ارز را برای خودتان تهیه کرده و از آن برای خرید nft، زمین و یا برای انجام فعالیت های مخصوص و ویژه دیفای این بازی استفاده کنید که به عنوان مثال می توان استیکینگ را نام برد.

بازی همسایه‌ ام آلیس چگونه کار می کند؟

بازی همسایه‌ ام آلیس چگونه کار می کند؟

این بازی دارای ماهیت جهان باز یا همان قالب باز بوده و مانند بسیاری از بازی های دیگر که در آنان ساخت و ساز می شود شما قادر هستید تا توسط جزیره های مختلف با شخصیت های درون بازی و کاراکتر ها به تعامل و معاشرت بپردازید و با آواتار خودتان در بازی My Neighbor Alice به گشت و گذار و جهان پهناور آن بپردازید.

این بازی از جزیره های مجازی بسیاری تشکیل شده است که هر کدام نیز به زمین های مجزا و جداگانه تقسیم شده و می توان گفت که در نهایت متعلق به بازیکنان قرار خواهند گرفت. باید بدانید که هر کدام از این زمین ها توسط بوسیله توکن های nft ویژه ای به بازیکنان نشان داده خواهند شد که این امکان برای آنان وجود دارد که توسط مالک زمین فروخته و یا معامله بشوند و تمام این موارد به صورت کامل قابلیت تنظیم دارند.

در ادامه باید گفت که شما قادر هستید تا تزئیات جدید و دلخواده خودتان را به زمین خودتان اضافه کنید و هر جور که دلتان می خواهد زمین خود را تغییر دهید تا بدین وسیله منطقه ویژه و مختص خودتان را بسازید.

می توان گفت که بازی همسایه‌ ام آلیس در دسته بازی های داستان محور قرار داشته و طیف گسترده ای از فعالیت ها را برای کاربران خود در نظر دارد. طبق مطالبی که از وایت پیپر بازی My Neighbor Alice بدست آمده است، به غیر از ماموریت های اصلی و رسمی، بازیکنان این قابلیت را دارند تا اتفاقات و رویداد های خود را برپا کرده و برای رسیدن به اهداف مشترک منابع خود را جمع کنند.

کاربران ایرانی می توانند در بازی همسایه‌ ام آلیس شروع به فعالیت کنند؟

بله کاربران ایرانی قادر هستند تا در این بازی به سادگی و راحتی و بدون هیچ محدودیتی شروع به فعالیت کرده و بازی کرده و نگرانی از این بابت نداشته باشند. در یک نگاه کلی می توان گفت که بازی های متاورسی در صدد این هستند تا امکانی را فراهم کنند تا تمام مردم دنیا به راحتی بتوانند باهم معاشرت کنند.

مشاوره های تخصصی این بازی را از کجا دریافت کنم؟

اگر تا به حال بازی های متاورس را انجام نداده اید و در مورد این بازی یعنی بازی همسایه‌ ام آلیس اطلاعات و تجربه کافی ندارید، می توانید به راحتی با تیم متاورس یاب ارتباط برقرار کنید تا هم در زمینه این بازی و هم در زمینه nft ها به صورت کامل مشاوره شوید. تیم ما از متخصص ترین افراد در زمینه متاورس تشکیل شده است و شما را به حرفه ای ترین صورت راهنمایی خواهند کرد.

سوالات متداول My Neighbor Alice

همسایه‌ ام آلیس چیست؟

یکی از بهترین بازی های چند نفره متاورس است که در آن می توانید آواتار مخصوص خودتان را داشته باشید.

ارز دیجیتال بازی همسایه‌ ام آلیس چه نام دارد؟

ارز دیجیتال و توکن بومی این بازی متاورسی، alice نام دارد.

می توان در این بازی زمین های مجازی را خرید؟

بله شما می توانید تا در این بازی زمین های مجازی را خریداری کنید.

مشاوره های لازم برای این بازی را از کجا دریافت کنم؟

برای دریافت مشاوره های لازم برای بازی همسایه‌ ام آلیس می توانید با تیم متاورس یاب ارتباط برقرار کنید.

کاربران ایرانی می توانند در این بازی فعالیت کنند؟

بله کاربران ایرانی می توانند در این بازی مشغول فعالیت شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها