های استریت بازی های متاورس

های استریت چیست؟ راهنمای کامل متاورس Highstreet

 • توسط MH
 • 15 دقیقه

های استریت (Highstreet) یک متاورس  تجارت محور بازی برای کسب درآمد (P2E) است که خریدهای فیزیکی و دیجیتالی را به دنیای بازی های ویدیویی می آورد . با معرفی محصولات فیزیکی از میلیون ها برند سنتی و رمزنگاری شده در دنیای مجازی خود، به عنوان پلی بین خرده فروشی آفلاین و فضای Web3 عمل می کند.

های استریت چیست

های استریت چیست؟

Highstreet (HIGH) بیست و هشتمین پروژه در بایننس لانچپول است و به همه فرصت بازی و کسب جوایز را از طریق محیط متاورس جهان باز خود می دهد. کاربران می‌ توانند در فعالیت‌ های درون بازی مانند کوئست‌ ها، رویدادهای اجتماعی و غیره شرکت کنند تا توکن به دست آورند، رتبه خود را افزایش دهند و همچنین NFT به دست آورند. داشتن توکن های HIGH برای پیشرفت در بازی ضروری هستند و می توان از آنها برای خرید املاک مجازی و اقلام ویژه و مشارکت در فعالیت های حاکمیتی استفاده کرد.

Highstreet (HIGH) چگونه کار می کند؟

های استریت یک متاورس بازی برای کسب درآمد است که تجارت، بازی، NFT و … را در یک بازی MMORPG یکپارچه ترکیب می‌ کند. اخیراً بخش اجتماعی خرید با پرداخت بدون اصطکاک با تجارت الکترونیک حذف شده است. برای عصرهای متاورس و وب 3، Highstreet تجارت الکترونیک و خرده فروشی را متحول می کند. این کار با توکن کردن محصولات و تبدیل آنها به اشیاء “فیگیتال” انجام می شود که ممکن است با یک محصول فیزیکی یا NFT های جزئی مبادله شوند که مشتریان را قادر می سازد فقط جزء دیجیتال یا کل جفت فیژیتال را خریداری کنند.

رویکرد play2earn Highstreet بر پایه ایجاد ارزش و ایجاد سود بلندمدت از طریق قراردادهای برند است. Highstreet World از کاشی‌های شش ضلعی ساخته شده است که هر کدام یک جزء ساختمانی متاورس را نشان می‌ دهند. مناطق Highstreet از 50 کاشی شش گوش تشکیل شده است که کاشی های رزرو شده برای املاک مسکونی به هر منطقه اختصاص داده شده است. این امکان برای بازیکنان وجود دارد که کاشی های فردی و همچنین کل قلمروها را در این دنیا به دست آورند و توسعه دهند.

بنیانگذاران های استریت چه کسانی هستند؟

Highstreet (HIGH) از یک شرکت بینایی کامپیوتر LumiereVR تغییر نام داد.  بنیانگذاران LumiereVR و Highstreet تراویس وو و جنی گوئو هستند.

تراویس وو یک توسعه‌ دهنده نرم‌ افزار باتجربه و علاقه‌مند به بلاک چین است که سابقه‌ای در VR دارد و جنی گوئو در رشته هنر الکترونیک و مطالعات سیاسی در کالج بارد در آناندل-آن-هادسون، نیویورک تحصیل کرده است.

ویژگی های Highstreet

ویژگی های Highstreet

1) مدل توکن دوگانه

Highstreet مدل اقتصاد توکن دوگانه را اتخاذ کرده است که در آن توکن‌ های STREET، علاوه بر توکن های HIGH، پول درون بازی Highstreet World هستند. از جمله برنامه های کاربردی برای توکن های STREET عبارتند از:
ارز اصلی برای انجام تمام تراکنش‌ های درون بازی مانند خرید از شخصیت‌های NPC که نشان‌ دهنده برندها هستند، خرید از بازیکنان دیگر، تعمیرات آیتم‌های درون بازی و غیره استفاده می‌ شود.

STREET Token معادل SLP در Axie Infinity است و ممکن است با شکار هیولاها و انجام وظایف به دست آید.

2) املاک مجازی

Highstreet از زمین هایی به شکل شش ضلعی تشکیل شده است که به مشاغل دنیای واقعی اجاره داده می شود تا بتوانند زیرساخت های درون بازی مانند باشگاه ها، مغازه ها، خانه ها و غیره را ایجاد کنند. کاربران می توانند خانه های خود را در مکان های مختلف در سراسر Highstreet World از طریق عرضه اولیه خانه (IHO) خریداری کنند.

3) فناوری VR

های استریت با این تصور طراحی شده است که بازیکنان به طور کامل در دنیای مجازی درگیر خواهند شد و همچنین تجهیزات VR در حال تکاملی که اکنون در بازار موجود است. جدای از همکاری تهاجمی با سازندگان برجسته سخت افزار مانند HTC، عناصر دیگری که به رشد Highstreet کمک می کنند عبارتند از:

 • این تیم از همان موتوری استفاده می‌کند که مجموعه CloneX NFT RTFKT، یک SDK آواتار به نام Tafi، را برای جمع‌آوری نمایش‌ های کاربران از اعمال بدنی آن‌ها در محیط مجازی به کار می‌گیرد.
 • برای پشتیبانی از اجزای اجتماعی در VR، های استریت با استفاده از موتور بازی Unity Multiplay، که یک سرویس میزبانی چند نفره می باشد، طراحی شده است.
 • Gaze analytics، یک IP جدید تجزیه و تحلیل داده است که توسط Highstreet از Retinad به دست آمده است، معیارهای داده قابل اندازه گیری را برای تجربیات VR ارائه می دهد.
 • خرید HIGH به شما امکان می‌دهد چیزهایی را در بازار نسخه محدود خریداری کنید، همچنین زمانی که HIGH شما در استخر قرار می‌گیرد، کارمزد تراکنش دریافت می‌کنید.

HIGH همچنین برای به دست آوردن املاک و مستغلات در Highstreet World استفاده می شود. این به عنوان Highstreet Realty شناخته می‌شود، و یکی از مزایای اصلی داشتن LAND Hexes یا Residences این است که امکان دارد از معاملات و فعالیت‌ های اقتصادی که در منطقه شما اتفاق می‌ افتد، درآمد بالایی داشته باشید. همانطور که Highstreet World تکامل می یابد، ساکنان این فرصت را خواهند داشت تا در مورد مسائل منطقه ای رای دهند.

HIGH همچنین به شما این فرصت را می دهد که در امور حکومتی شرکت کنید. مالکیت بازی به تدریج از تیم توسعه های استریت به بازیکنان و دارندگان HIGH تغییر خواهد کرد. این روند کندی خواهد بود زیرا سازندگان بر این عقیده هستند که ساخت بازی به روشی متمرکزتر قبل از انتقال به غیرمتمرکز بسیار مفیدتر و مقرون به صرفه تر است.

از آنجا که HIGH برای اجزای حیاتی بازی مانند مالکیت املاک و مستغلات ضروری است، بازیکنان اغلب متوجه می‌ شوند که STREET را به قیمت HIGH می‌فروشند یا به سادگی HIGH را از طریق صرافی خریداری می‌کنند.

آشنایی با توکن استریت

HIGH توکن ابزار بومی Highstreet است. این یک توکن چند زنجیره ای با حداکثر عرضه 100 میلیون است که به تدریج با توسعه پروژه باز می شود.

توکن‌ های HIGH را می‌ توان برای کسب جوایز شرط‌ بندی کرد و می‌ توان از آنها برای خرید آیتم‌ های درون بازی در بازار Highstreet و املاک در Highstreet World استفاده کرد. همچنین برای پیشرفت به مناطق مختلف در گیم پلی و دسترسی به رویدادهای انحصاری در Highstreet استفاده می شود.

نحوه کسب درآمد از های استریت

برای داشتن توکن های HIGH، می توانید:

 • بین اعتبارات HIGH و STREET مبادله کنید.
 • توکن های HIGH را مستقیماً از صرافی ها خریداری کنید.

برای کسب توکن‌ های STREET، همچنین می‌ توانید با انجام کارهای درون بازی مانند مبارزه با هیولاها یا ماموریت‌ های روزانه، اعتبار خیابانی کسب کنید.  بازیکنان جدیدی که کوئست اولیه را تکمیل می کنند، به اندازه کافی Street Creds برای ورود به قاره Solera خواهند داشت.

نحوه کسب درآمد از های استریت

HighStreet برای چه مواردی استفاده می شود؟

 • دسترسی درون بازی: توکن های HIGH در مناطق مختلف برای پیشرفت بازی یا دسترسی به رویدادهای خاص مورد نیاز است.
 • ارز درون بازی برای آیتم های تخصصی: توکن های HIGH را می توان برای خرید موارد خاص استفاده کرد.  به عنوان مثال املاک و مستغلات یا محصولات با نسخه محدود در بازار Highstreet.
 • حکومت: دارندگان HIGH Token می‌ توانند برای تعیین ویژگی‌ های آینده Highstreet، با محاسبه وزن رای متناسب با توکن‌ های در نظر گرفته شده، پیشنهاد های مدیریت زنجیره‌ای ایجاد کرده و به آن رأی دهند.
 • بازی و کسب درآمد: STREET Token را می توان با شکار هیولاها، تکمیل ماموریت ها و شرکت در فعالیت ها به دست آورد.

های استریت چه مشکلاتی را حل می کند؟

های استریت یک متاورس غیرمتمرکز و تجارت محور است که بازی برای کسب درآمد دارد که با پشتیبانی VR و ارز دیجیتال بومی آن، HIGH، به عنوان قلب آن ساخته شده است. 

 1. پل زدن بین دنیای فیزیکی و دیجیتالی : Highstreet یک MMORPG است که هدف آن محو کردن مرزهای بین دنیای مجازی و فیزیکی است.  این بدان معناست که تمام آیتم های درون بازی که در پلتفرم به عنوان NFT نشان داده می شوند، نمایش فیزیکی خود را در دنیای واقعی نیز خواهند داشت.
 2. تعریف نسل جدید خرده فروشی : یکی دیگر از اهداف این پروژه ایجاد استانداردی جدید برای نسل بعدی خرده فروشی و ارائه روشی جدید برای خرید آنلاین است.  این روش جدید بدون دردسر، ایمن و حتی سرگرم کننده خواهد بود تا مشتریان را جذب کند و تجربه خرده فروشی آنها را بالا ببرد، در درجه اول از طریق ادغام فناوری های واقعیت مجازی (VR).
 3. بازار با نسخه محدود : Highstreet در حال ایجاد یک بازار با نسخه محدود است که راهی عالی برای برندها برای ورود به متاورس و ارائه محصولات خود خواهد شد.  البته این بدان معناست که این محصولات نسخه محدود خواهند بود و توسط برندهای سطح بالا ارائه می شوند، به همین دلیل است که این پلتفرم استارتاپ ها و شرکت های معتبر را تشویق می کند تا برای افزودن محصولات خود به بازی درخواست دهند و با توجه به محدود بودن اقلام، قیمت آنها می تواند به راحتی با تقاضا افزایش یابد.
 4. محصولات فیژیتال : محصولات این پلتفرم همانطور که پروژه آنها را نامیده است “فیگیتال” خواهد بود، به این معنی که آنها به عنوان اقلام فیزیکی و دیجیتالی وجود خواهند داشت.  Highstreet این را راهی جالب برای نمادی از شیوه زندگی عادی می‌ بیند، جایی که نیمی از آن در دنیای واقعی و نیمی دیگر در اینترنت است.  همین امر در مورد اقلام آن نیز صادق خواهد بود.
 5. نقدینگی فوری : نکته دیگری که قابل ذکر است این است که بازیکنان به نقدینگی فوری دسترسی خواهند داشت، به این معنی که هرگز مجبور نخواهند شد منتظر خریدار و فروشنده باشند.  این پروژه راه حلی به نام StreetSmart Bonding Curves ایجاد کرده است که بازار را قادر می سازد تا به طور مستقیم توکن ها را با ارزش بازار منصفانه پویا در هر زمانی از شبانه روز خریداری و بفروشد.
 6. تضمین اصالت : در نهایت، به لطف فناوری بلاک چین، این واقعیت که محصولات به طور مستقیم با برندها و سازندگان مرتبط هستند و توکنیزه شده و به NFT تبدیل می‌شوند که اثبات اصالت آنها توسط هر کسی بسیار آسان خواهد بود.  کاربران همیشه مطمئن خواهند بود که کالایی که می‌خرند معامله واقعی است، زیرا این رویکرد امکان تقلبی بودن را کاملاً از بین می‌برد.

امنیت شبکه های استریت چگونه است؟

Highstreet توسط Certik، یک شرکت حسابرسی محبوب برای پلتفرم‌ های غیرمتمرکز، گواهی و ممیزی می‌ شود. تاریخچه حسابرسی و آمار کلی آنها را می توانید در سایت اصلی بررسی کنید.

چگونگی خرید توکن های استریت

توکن Highstreet را می توان برای طیف وسیعی از کاربردها، مانند حکومت داری و بازی استفاده کرد.

توکن های Highstreet را می توان به راحتی با مراحل زیر خریداری کرد. 

 1. با پلتفرم معاملاتی کریپتو حساب باز کنید.
 2. مقدار مشخص ارز فیات خود را به حساب خود انتقال دهید.
 3. منتظر بمانید تا سپرده شما تایید شود و Highstreet را از طریق حساب معاملاتی خود خریداری کنید.

کدام کیف پول رمزنگاری از Highstreet (HIGH) پشتیبانی می کند؟

پلتفرم PTPWallet از بسیاری از ارزهای دیجیتال مانند Highstreet (HIGH) به طور همزمان پشتیبانی می کند.  به دلیل کاربرد وسیع آن، به یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌ ها تبدیل شده است، زیرا به عنوان صرافی و موتور جست و جویی برای کشف سایر ارزهای دیجیتال عمل می‌ کند.  کاربران به راحتی می توانند از PTPWallet به عنوان کیف پول  HIGH  خود استفاده کنند زیرا یک رابط تعاملی ساده را ارائه می دهد.

آینده Highstreet چگونه است؟

دنیای ارزهای دیجیتال عاشق دنیای متاورس شده است، که توضیح می دهد که چرا بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال دنیا، متا توکن ها را یکی پس از دیگری راه اندازی می کند. با توکن‌ های SAND و MANA که در نمودار های توکن‌ متاورس پیشرو هستند، HIGH چشم‌انداز دیگری است که باید به آن توجه کرد. پروژه Highstreet (HIGH) با ارائه‌ های منحصربه‌فرد خود مانند ابر جهان باز، سرزمین‌ های مجازی و فناوری مجازی، همه ویژگی‌ هایی را دارد که می‌ تواند آن را در دنیای کریپتو به اوج برساند.
علاوه بر این، ویژگی بازی برای کسب درآمد ارائه شده توسط Highstreet چیزی است که گیمرهای زیادی را به سمت خود جذب کرده و خواهد کرد. اگر تیم پشت پروژه Highstreet (HIGH) به ساخت ویژگی‌ های جدید ادامه دهد و به‌روزرسانی‌ های مستمری را در متاورز گیمینگ خود ارائه دهد، بازی حتی می‌تواند از Axie Infinity (AXS) پیشی بگیرد، یک پروژه بازی برای کسب درآمد که توانست میلیاردها فروش را در سال به دست آورد. در ادامه مقاله پیشنهادی معرفی پلتفرم لوکس ریر را بخوانید.

سوالات متداول

های استریت چیست؟

یک متاورس تجاری برای کسب درآمد که خرید های فیزیکی و دیجیتال را به بازی های اضافه کرده است.

بنیانگذاران های استریت چه کسانی هستند؟

 بنیانگذاران LumiereVR و Highstreet تراویس وو و جنی گوئو هستند.

از توکن Highstreet چقدر موجود است؟

این یک توکن چند زنجیره ای با حداکثر عرضه 100 میلیون است که به تدریج با توسعه پروژه باز می شود.

نحوه کسب درآمد از های استریت چگونه است؟

می‌ توانید با انجام کارهای درون بازی مانند مبارزه با هیولاها یا ماموریت‌ های روزانه، اعتبار خیابانی کسب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
MH

MH

اولین توسعه دهنده متاورس و ابزار استفاده از آن به زبان فارسی هستم. 5 سال سابقه پژوهش و تدریس تاثیرات متاورس در آینده را دارم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها