بازی دراگونری بازی های متاورس

بررسی بازی دراگونری (DRAGONARY)

در یک سال گذشته استقبال از بازی های کریپتویی با هدف کسب درآمد در بین کاربران محبوبیت زیادی به دست آورده است. در این بازی ها همزمان با سرگرمی و بازی کردن می توان رمزارز و توکن هایی را به دست آورده و از آن ها کسب درآمد نمود. بازی دراگونری یکی از بازی های کریپتویی می باشد که به علت رایگان بودن آن کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این بازی در شروع نیازی به پرداخت هزینه ندارد و گزینه مناسبی جهت کسب درآمد از بازی های متاورسی می باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد بازی دراگونری صحبت کرده و سپس به بررسی آموزش این بازی و راهنمای حساب کاربری در آن بپردازیم. تا پایان همراه ما و وب سایت تخصصی متاورس یاب باشید تا به صورت کامل با این بازی آشنا شوید.

بازی دراگونری چیست؟

بازی دراگونری چیست؟

در ابتدای این نوشته به معرفی بازی دراگونری و تاریخچه آن می پردازیم. همان طور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد بازی دراگونری یکی از بازی های کریپتویی می باشد که به علت رایگان بودن آن کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

این بازی در شروع نیازی به پرداخت هزینه ندارد و گزینه مناسبی جهت کسب درآمد از بازی های متاورس می باشد. در این بازی یک مجموعه از اژدها ایجاد کرده و سطح خود را در بازی ارتقا دهید. با گذراندان ماموریت و چالش های مختلف موفق کسب جوایز و پاداش بازی در قالب ان اف تی های این بازی خواهید شد. یکی از مهم ترین ویژگی های این بازی اهدای جوایز مختلف در طول آن است.

در این بازی امکان فروش آیتم های خریداری شده یک روز پس از خرید آن وجود دارد و یکی از نقطه قوت های آن محسوب می شود و کاربران را جذب خود نموده است. محیط و رابط کاربری این بازی ساده می باشد و بدون نیاز به کیف پول امکان ثبت نام در آن وجود دارد.

برای این کار تنها نیاز دارید به بخش play for free بروید. در بخش های بعدی روش ساخت حساب و روش شروع بازی دراگونری را بررسی خواهیم نمود.

بازی dragonary رایگان است؟

در پاسخ به این سوال که بازی dragonary رایگان است؟ باید گفت همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم بازی دراگونری یکی از بازی های کریپتویی می باشد که به علت رایگان بودن آن کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

این بازی در شروع نیازی به پرداخت هزینه ندارد و گزینه مناسبی جهت کسب درآمد از بازی های متاورسی می باشد. برای این کار تنها نیاز دارید به بخش play for free بروید.

ارز دیجیتال بازی دراگونری چه نام دارد؟

در این قسمت به بررسی ارز دیجیتال بازی dragonary می پردازیم. ارز دیجیتال این بازی CYT ( Coinary Token) نام دارد و با گذراندان ماموریت و چالش های مختلف موفق کسب جوایز و این رمز ارز در بازی خواهید شد. در بخش بعدی به بررسی استخراج ارز CYT خواهیم پرداخت.

استخراج این ارز چگونه است؟

استخراج این ارز چگونه است؟

در ادامه مقاله در پاسخ به این سوال که استخراج این ارز چگونه است؟ باید گفت برای استخراج ارز CYT باید با گذراندان ماموریت و چالش های مختلف و ارتقا دادن اژدهایانی که دارید موفق به استخراج رمزارز این بازی با نام CYT می شوید. با به دست آوردن ابسیدن مورد نیاز در نبرد ها می توانید لیست بازیکنان برتر قرار گرفته و این توکن را به دست آورید.

آیا این بازی ایمن است؟

در جواب این سوال که آیا این بازی ایمن است؟ باید گفت پاسخ به این سوال مثبت می باشد و بازی دراگونری از امنیت لازم برخوردار است و با بدون هیچ مشکلی می توان به انجام و کسب درآمد از این بازی پرداخت.

آموزش بازی دراگونری در چند قدم ساده

حال نوبت به بررسی مهم ترین بخش این مقاله یعنی آموزش بازی dragonary با انجام چند مرحله ساده می رسد. برای این کار ابتدا نیاز ساخت کاربری در بازی دارید و سپس می توانید بازی را شروع کنید. در ادامه این دو بخش مورد بررسی قرار گرفته اند و به صورت کامل توضیح داده شده است.

روش ساخت حساب کاربری

در ابتدا برای ساخت حساب کاربری در بازی دراگونری نیاز به کیف پول یا نرم افزار خاص و اضافی نخواهید داشت و برای این کار تنها نیاز دارید روی گزینه play for free کلیک کنید.

در ادامه برای ساخت حساب کاربری می توانید از اکانت جیمیل یا فیسبوک خود استفاده کرده و وارد بازی شوید. سپس در حساب کاربری خود کیف پول بومی بازی را می توانید انتخاب کنید.

روش شروع بازی

در این بخش برای شروع بازی می توانید از نسخه های مختلفی که برای این بازی ارئه شده اند متناسب با نیاز خود استفاده کنید و اقدام به دانلود آن نمایید. پس از دانلود و نصب بازی دراگونری می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید.

در ابتدا سه اژدهای رایگان با سطح معمولی به شما داده می شود و باید و سطح آن ها را در بازی ارتقا دهید تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید. در نتیجه نخستین روش برای کسب درآمد ارتقای سطح این دراگون ها خواهد بود. برای ارتقای این دراگون ها نیاز به مراجعه به بخش سیر Missions >Story و سپس با انتخاب ماموریت به بخش گیم پلی بازی وارد شوید.

همچنین امکان خودکار کردن انجام این ماموریت ها وجود دارد و با این کار سرعت انجام آن ها افزایش پیدا می کند. با این حال بهتر است خودتان این مراحل را گذارنده و با توانایی های خود آن را طی کنید.

دانلود بازی دراگونری برای کدام سیستم عامل ها ممکن است؟

دانلود بازی دراگونری برای کدام سیستم عامل ها ممکن است؟

در ادامه این مقاله باید به سوال پاسخ داد که دانلود بازی دراگونری برای کدام سیستم عامل ها ممکن است؟ در پاسخ باید گفت نسخه های مختلف اندروید، ios و ویندوز که برای این بازی ارائه شده اند متناسب با نیاز خود استفاده کنید و اقدام به دانلود آن نمایید. در ادامه روش دانلود نسخه مختلف بازی دراگونری ارائه شده اند.

دانلود بازی dragonary برای اندروید

جهت دانلود بازی dragonary برای اندروید می توانید آن را از وب سایت رسمی این بازی و یا گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

دانلود بازی dragonary برای ویندوز

جهت دانلود کردن بازی dragonary برای سیستم عامل ویندوز می توانید آن را وب از سایت رسمی این بازی دانلود و نصب کنید.

دانلود بازی dragonary برای ios

جهت دانلود کردن بازی dragonary برای ios می توانید آن را از وب سایت رسمی این بازی و یا اپ استور دانلود و نصب کنید.

کسب درآمد از بازی دراگونری چگونه است؟

در این قسمت به این سوال پاسخ می دهیم کسب درآمد از بازی دراگونری چگونه است؟ در جواب باید گفته شود با گذراندان ماموریت و چالش های مختلف و ارتقا دادن اژدهایانی که دارید موفق به استخراج رمزارز این بازی با نام CYT می شوید.

با به دست آوردن ابسیدن مورد نیاز به میزان هزار در نبرد ها می توانید لیست بازیکنان برتر قرار گرفته و این توکن را به دست آورید. برای به به دست آوردن ابسیدن باید بخش غار (Cave) رفته و آن را کسب کنید. با داشتن اژدهای کمیاب مقدار توکن بیشتری به دست خواهد آمد.

روش دیگر برای کسب درآمد از بازی دراگونری استفاده از روش انجام معاملات است که با معامله و خرید و فروش ان اف تی در مارکت پلیس nft مخصوص این بازی می توانید این کار را انجام دهید. همان طور که گفته شد با داشتن اژدهای کمیاب مقدار توکن بیشتری به دست خواهد آمد.

شرط نادر بودن ان اف تی ها داشتن سه اژدهای کمیاب و نادر است یعنی این دراگون ها برتری نسبت به سایر دراگون های موجود داشته باشند.

استقبال از این بازی چقدر بوده است؟

در پایان برای بررسی استقبال از این بازی باید گفت همان طور که در ابتدا اشاره شد بازی دراگونری یکی از بازی های کریپتویی می باشد که به علت رایگان بودن آن کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این بازی در شروع نیازی به پرداخت هزینه ندارد و گزینه مناسبی جهت کسب درآمد از بازی های متاورسی می باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های این بازی اهدای جوایز مختلف در طول آن است. در این بازی امکان فروش آیتم های خریداری شده یک روز پس از خرید آن وجود دارد و یکی از نقطه قوت های آن محسوب می شود و کاربران را جذب خود نموده است.

محیط و رابط کاربری این بازی ساده می باشد و بدون نیاز به کیف پول امکان ثبت نام در آن وجود دارد. همه این موارد باعث استقبال زیاد کاربران از بازی دراگونری شده است.

سوالات متداول

دانلود بازی دراگونری برای کدام سیستم عامل ها ممکن است؟

در پاسخ باید گفت نسخه های مختلف اندروید، ios و ویندوز که برای این بازی ارائه شده اند متناسب با نیاز خود استفاده کنید و اقدام به دانلود آن نمایید.

استخراج ارز بازی چگونه است؟

رای استخراج ارز CYT باید با گذراندان ماموریت و چالش های مختلف و ارتقا دادن اژدهایانی که دارید موفق به استخراج رمزارز این بازی با نام CYT می شوید.

بازی dragonary رایگان است؟

این بازی در شروع نیازی به پرداخت هزینه ندارد و گزینه مناسبی جهت کسب درآمد از بازی های متاورسی می باشد. برای این کار تنها نیاز دارید به بخش play for free بروید.

امتیاز دهید

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها