6 کیف پول متاورس دانشنامه

6 کیف پول متاورس برتر از نظر امنیت و امکانات

 • توسط mahtab
 • 13 دقیقه

هدف از این مقاله بررسی کیف پول متاورس و معرفی تعدادی از بهترین این کیف پول ها می باشد. همراه ما و وب سایت متاورس یاب باشید تا به طور کامل در مورد کیف پول های متاورس صحبت کنیم.

کیف پول متاورس چیست؟

کیف پول متاورس چیست؟

در ابتدای این پست می خواهیم به معرفی کیف پول متاورس پرداخته و با ویژگی های آن ها آشنا شویم. همان طور که می دانید متاورس در ماه اخیر به بحثی پرطرفدار در میان کاربران برای سرمایه گذاری تبدیل شده است.

بنابراین برای سرمایه گذاری در متاورس نیاز به آشنایی با کیف پول های آن است. کاربران برای فعالیت در زمینه متاورس وخرید و فروش ابزار ها در این فضا نیاز به اتصال به حساب های خود به کیف پول های مخصوص این کار خواهند داشت.

برای مثال برای حضور در متاورس لازم است از آواتار های مخصوص خود یعنی آواتار متاورس استفاده کنید که نیازمند خرید از طریق کیف پول متاورس دارید. بهترین کیف پول های metaverse و ویژگی های آن ها در ادامه این پست معرفی شده اند.

چرا باید از کیف پول metaverse استفاده کرد؟

حال در ادامه به بررسی اهمیت استفاده از والت های متاورس می پردازیم. همان طور که در بخش قبل نیز عنوان شد برای حضور در دنیای مجازی متاورس نیاز به استفاده از کیف پول های آن برای مدیریت دارایی های خود و خرید و فروش ابزار های مختلف خواهید داشت.

در نتیجه برای معامله ارزهای متاورس جهت خرید و فروش در متاورس باید از کیف پول معتبر آن استفاده نمود و هدف از این مقاله معرفی تعدادی از آن ها است.

آیا ولت های metaverse امن هستند؟

در این بخش از مقاله نوبت به پاسخ این سوال می رسد که آیا کیف پول های metaverse امن هستند؟ که در پاسخ به این سوال باید گفت کیف پول ها برای تامین امنیت خود از رمزنگاری و الگوریتم هایی استفاده می کنند تا امنیت را به حداکثر حالت خود برسانند. با استفاده از عبارات بازیابی چند کلمه ای در کنار این رمزنگاری ها، نگرانی درباره امنیت ولت های متاورس کاهش پیدا خواهد کرد.

هر چند استفاده از رمز عبور های قوی و احراز هویت های دو مرحله ای برای امنیت بیشتر کیف پول ها توصیه می شود.

مهم ترین ویژگی های کیف پول های metaverse

در این قسمت از پست نوبت به بررسی مهم ترین ویژگی های کیف پول های metaverse می رسد. همان طور که اشاره کردیم برای ورود به دنیای متاورس نیاز به استفاده از کیف پول خواهد بود. کاربران قبل از انتخاب یک کیف پول متاورس نیاز به آشنایی با ویژگی های آن ها دارند.

قبل از معرفی تعدادی از آن ها به بررسی ویژگی های این کیف پول ها می پردازیم. تعدادی از این ویژگی ها را با هم مورد بررسی قرار داده ایم که عبارت هستند از: برخورداری از امنیت بالا، امکان اتصال به انواع صرافی ها، نصب و استفاده با دسترسی آسان، امکان معامله ارزها و nft های متنوع و داشتن قابلیت ساخت چند آدرس برای کیف پول

بهترین ولت های metaverse کدامند؟

بهترین ولت های metaverse کدامند؟

حال در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین کیف پول متاورس می پردازیم. تعدادی از بهترین ولت های متاورس برای انجام معاملات در این حوزه به همراه ویژگی های منحصر به فرد هر یک در این قسمت آورده شده است.

کیف پول متامسک

از محبوب ترین گزینه های موجود برای انتخاب و استفاده کیف پول متامسک می باشد. این کیف پول با رابط کاربری مناسب دارای مزایایی می باشد که می توان به امنیت بالا، امکان ساخت چندین آدرس، استفاده از افزونه هایی داخل مروگر های موبایل و دسکتاپ برای دسترسی آسان تر و فعالیت dapps برای توکن هایی که مبتنی بر اتریوم هستند اشاره کرد. متامسک از صد ها ارز پشتیبانی کرده و امکان ذخیره کردن کلید های خصوصی روی دستگاه های کاربران را دارا می باشد.

کیف پول بیتسکی (Bitski) 

یکی دیگر از کیف پول های مناسب برای فعالیت در متاورس کیف پول بیتسکی می باشد. کیف پول بیتسکی یکی از پلتفرم های خودکار برای خرید و فروش توکن های nft و راهی برای انجام بازی های متاورسی است. این کیف پول به علت داشتن رابط کاربری مناسب و امنیت بالا، برای کاربران تازه وارد گزینه مناسبی جهت ورود به دنیای ارزهای دیجیتال و متاورس می باشد.

کیف پول کوین بیس (Coinbase)

کوین بیس از دیگر کیف پول های محبوب برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال و متاورس است. از این کیف پول می توان به جهت ذخیره کردن توکن و nft ها و کنترل کامل دارایی ها به صورت ایمن در کامپیوتر و سایر دستگاه های خود استفاده کرد.

با استفاده از رابط کاربری جذاب و نیز دارا بودن امنیت بالا با امکان اتصال به صرافی های متنوع این کیف پول به یکی از بهترین گزینه ها برای فعالیت و سرمایه گذاری در متاورس تبدیل شده است.

کیف پول انجین (Enjin)

برای خرید nft ها در بازی های متاورس می توان از این کیف پول استفاده نمود. توکن مخصوص این پلتفرم ENJ نام دارد. برای خرید کلکسیون های درون بازی ها و کنترل دارایی ها از این توکن استفاده می شود. این کیف پول نیز دارای رابط کاربری ساده و امنیت بالا می باشد و امکان دسترسی به پروژه های متاورسی و دیفای را دارد.

کیف پول آلفا

این کیف پول امکان انجام معاملات روی توکن هایی را دارد که مبتنی بر شبکه اتریوم هستند. آلفا به کاربران در جهت استخراج و سرمایه گذاری در NFT ها کمک می کند. با استفاده از یک کلید امنیتی 12 کلمه ای، امنیت این کیف پول تضمین شده است و رابط کاربری جذاب و پشتیبانی از NFT های گوناگون آن به مزیت های مختلف آلفا افزوده است.

کیف پول مث ولت (Math Wallet)

این کیف پول تا حدود زیادی مشابه متامسک می باشد. از مزایای کیف پول مث ولت (Math Wallet) می توان به مواردی اشاره کرد که در ادامه آورده شده است:

 • پشتیبانی بیشتر از 65 شبکه بلاک چین
 • امنیت بالا
 • ادغام با کیف پول های سخت افزاری
 • قابلیت ساخت چند آدرس برای کاربران
 • دسترسی به بازار nft ها 
 • امکان استیکینگ

این کیف پول ها برای کدام سیستم عامل ها ارائه شده اند؟

در این قسمت از مطالب پست سیستم عامل های ارائه شده برای کیف پول های متاورس را مورد بررسی قرار می دهیم و در مورد آن ها صحبت می کنیم. لازم به ذکر است این کیف پول ها برای انواع سیستم عامل های ویندوز، اندروید و IOS، و نیز نسخه مورد استفاده در مرورگر ها ارائه شده است. در قسمت بعدی راهنمای دانلود کیف پول های metaverse مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دانلود این کیف پول ها چگونه است؟

دانلود این کیف پول ها چگونه است؟

حال در ادامه مباحث نوبت به راهمای دانلود کیف پول metaverse می رسد. برای دانلود این کیف پول ها و نسخه مورد نیاز خود باید به سایت مرتبط با آن مراجعه کنید یا از طریق گوگل پلی و اپ استور برای دانلود و نصب اقدام نمایید.

راهنمای ساخت والت های metaverse

حال در ادامه مباحث در مورد راهنمای ساخت والت های metaverse بررسی های صورت خواهد گرفت. برای استفاده از این کیف پول ها نیاز دارید ابتدا حسابی را در آن ایجاد کنید. ساخت حساب در این ولت ها شامل مراحلی است که در ادامه آورده شده است:

 • دانلود و نصب کیف پول
 • ساخت کیف پول جدید با کلیک بر روی گزینه  Create a Wallet
 • موافقت با قوانین
 • ایجاد یک رمز عبور
 • ذخیره کردن عبارت بازیابی چند کلمه ای
 • تایید عبارت بازیابی

پس از انجام این مراحل شما موفق به ساخت یک کیف پول metaverse شده اید و از این پس می توانید از آن استفاده کنید.

آیا کاربران ایرانی می توانند از این والت ها استفاده کنند؟

حال نوبت به بررسی مجوز استفاده کاربران ایرانی از این کیف پول ها می رسد. برای پاسخ به سوال بالا باید به هر یک از سایت های ارائه دهنده کیف پول مربوطه مراجعه نمود و بررسی کرد که آیا کاربران ایرانی می توانند از این والت ها استفاده کنند؟

با این حال بسیاری از کیف پول های محبوب متاورس مانند موارد مطرح شده در این مقاله برای ایرانی ها قابل استفاده بوده و منعی در این خصوص وجود نخواهد داشت.

استقبال از این والت ها چقدر بوده است؟

در پایان در پاسخ به سوال استقبال از این والت ها چقدر بوده است؟ باید گفت با توجه محبوبیت روز افزون متاورس و نیاز به سرمایه گذاری در این حوزه کاربران زیادی برای فعالیت در متاورس به فکر استفاده از یک کیف پول معتبر هستند. از این جهت استقبال از کیف پول های متاورس روز به روز بیشتر خواهد بود.

سوالات متداول

این کیف پول های متاورسی روی چه سیستم عاملی ارائه شده است؟

کیف پول متاورس برای انواع سیستم عامل های اندروید، ios و نیز برای انواع نسخه های ویندوز ارائه شده است.

کاربران ایرانی می توانند از این والت ها استفاده کنند؟

باید به هر یک از سایت های ارائه دهنده کیف پول مربوطه مراجعه نمود و بررسی کرد که آیا کاربران ایرانی می توانند از این والت ها استفاده کنند یا خیر.

مهم ترین ویژگی های کیف پول metaverse چیست؟

مواردی مانند: امنیت بالا، قابلیت اتصال به انواع صرافی ها، نصب آسان و رابط کاربری مناسب.

بهترین کیف پول های metaverse کدامند؟

برخی از این کیف پول ها عبارت هستند از: کیف پول کوین بیس، متامسک، آلفا، مث ولت و انجین

5/5 - (4 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها