جدیدترین nft آموزش NFT

جدیدترین nft معتبر را از کجا پیدا کنیم؟

 • توسط mahtab
 • 7 دقیقه

جدیدترین nft کدام است؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی راجب این موضوع سخن گفته و شما را به صورت کامل با جدید ترین nft ها آشنا کنیم. ان اف تی از جدید ترین موضوعات این روز های دنیای فناوری و دیجیتال است که بهتر است راجب آن اطلاعات کافی داشته باشیم. پس در ادامه با تیم تخصصی متاورس یاب همراه باشید تا ما به دنیای جدید ترین ها بگذارید و همیشه بروز باشید.

 • پیشنهاد می کنیم از مشاوره nft ما استفاده کنید.
جدیدترین nft ها کدامند؟

جدیدترین nft ها کدامند؟

در این لحظه چندتا از جدید ترین nft ها برای شما عزیزان از منابع خارجی جمع آوری شده اند تا با آنان بیشتر آشنا شوید. هنوز اطلاعات دقیق و زیادی از این ان اف تی در دسترس نیست ولی ما تمام تلاشمان را کرده ایم تا با جمع آوری تمام اطلاعات موجود شما را در این مسئله یاری کنیم. طبق منابع خارجی جدیدترین nft ها عبارتند از:

 • توکن Moon strike: این ان اف تی نیز از جدیدترین nft های موجود بوده و قیمت در نظر گرفته شده برای آن چیزی در حدود ۰.۱۵ eth است.
 • توکن pixel beanz: این توکن ان اف تی شکلی مانند لوبیا داشته و از جدیدترین ها به شمار می آید و قیمت در نظر گرفته شده برای آن‌ چیزی در حدود ۰.۰۲ eth است.
 • توکن Stoned Kangaroos: این توکن ها دارای اشکال مختلف از کانگورو ها بوده و قیمت در نطر گرفته شده برای آن چیزی در حدود ۱.۷۷ sol است و در دسته جدیدترین ها نیز قرار دارد.
 • توکن Infinite Arcade – Whitelist Open: از دیگر توکن های nft جدید می توان به این توکن اشاره کرد که قیمت در نظر گرفته شده برای آن چیزی در حدود ۰.۰۷۴ eth است.
 • توکن karma cats: این توکن ها نیز دارای اشکال مختلفی از گربه ها بوده و قیمت در نظر گرفته برای آنان چیزی در حدود ۰.۰۳ eth است.
 • توکن MetaGoblin NFT by MetaBlaze: از دیگر توکن های جدید می توان این مورد را نام برد که قیمت در نظر گرفته شده برای آنان چیزی در حدود ۰.۱۰۹ اتر است.
 • توکن Alkebulan Tribe: از دیگر جدیدترین nft ها می توان بدین توکن اشاره کرد که قیمت در نظر گرفته شده برای آن چیزی در حدود ۰.۱۲ eth است.
 • توکن Poodles: در ادامه می توان بدین توکن اشاره کرده که قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده است چیزی در حدود ۰.۰۴۴ sol است.
 • توکن The Defi Mafia: و در پایان نیز این توکن در دسته جدید ترین ها قرار گرفته است که قیمت در نظر گرفته شده برای آنان چیزی در حدود ۰.۶۶۶ eth است.

سرمایه گذاری بر روی جدیدترین nft ها ممکن است؟

بله به طور کلی می توان اقدامات سرمایه گذاری را برای تمام ان اف تی ها چه قدیمی و چه جدید انجام داد و برای این کار بهتر است تا دانش لازم در این زمینه را کسب کنید تا زیانی شامل شما نشود. به طور کلی nft از گزیته های برتر برای سرمایه گذاری به شمار آمده و می توانید برای این کار اقدام کنید. اگر در این زمینه تخصص ندارد می توانید از مشاوره های متاورس یاب نهایت بهره را ببرید و یا این که از دوره های آموزشی کسب درآمد و سرمایه گذاری تیم ما نهایت بهره را ببرید.

کسب درآمد از جدیدترین nft ها ممکن است؟

کسب درآمد از جدیدترین nft ها ممکن است؟

با نگاهی دقیق و با اطمینان می توان گفت که توسط nft ها می توان درآمد کسب کرد و یا انجام فعالیت های معاملاتی پولی خوبی را به جیب زد. حال چه قدیمی ترین nft ها و چه جدیدترین nft ها انجام این عمل را ممکن کرده اند و می توان بدین طریق درآمد خوبی را کسب کرد. کسب درآمد از ان اف تی ها مناسب کسانی است که عاشق دنیای وب بوده و به دنیای ارزهای دیجیتال چیز علاقه دارند و اگر در این دسته از افراد قرار دارید این گزینه بهترین منبع درآمد برای شماست.‌ روش های کسب درآمد از جدیدترین nft ها را می توانید توسط مشاوره از ما دریافت کنید و یا این که از دوره های کسب درآمد از nft متاورس یاب نهایت بهره را ببرید.

نحوه خرید جدیدترین nft ها به چه صورت خواهد بود؟

همان طور که در مقالات مربوطه نیز بدین موضوع پرداخته شده است، شما جهت خرید و یا فروش nft ها باید به بازار های مخصوص آنان مراجعه کنید. در متاورس یاب در مقالاتی تخصصی تمام سایت های مخصوص خرید و فروش nft معرفی شده اند که برای خرید آنان می توانید اقدام کنید. همچنین برای خرید جدیدترین nft ها به کیف پول ارز دیجیتال مخصوص نیاز خواهید داشت که در ادامه به شما عزیزان معرفی می گردد.

برای خرید این nft ها از کدام کیف پول باید استفاده کرد؟

برای خرید این nft ها از کدام کیف پول باید استفاده کرد؟

همان طور که در اندکی بالاتر گفته شد شما برای خرید ان اف تی باید به بازارهای مخصوص آن مراجعه کنید. در همین راستا باید گفت که هر بازار nft دارای کیف پول مخصوص به خود یا تایید شده است و شما برای خرید از آن بازار باید از کیف پول مخصوص و مورد تایید همان بازار استفاده کنید. برای نمونه کیف پول متامسک یکی از بهترین کیف پول هایی است که بسیار در بازار های nft استفاده شده و مورد تایید آنان است. لازم به ذکر است که بدانید در حوزه متاورس این کیف پول تنها کیف پولی است که از سمت پروژه های متاورس تایید شده و باید در متاورس از این کیف پول استفاده کنید.

سوالات متداول

جدیدترین nft ها کدامند؟

در طول مقاله به جدیدترین nft ها اشاره شد.

آیا از جدیدترین nft ها می توان کسب درآمد کرد؟

بله این امکان وجود دارد.

خرید جدیدترین nft ها چگونه است؟

جهت خرید nft ها باید به بازار های مخصوص nft مراجعه کنید.

مشاوره های لازم برای خرید nft را از کجا دریافت کنم؟

جهت خرید nft ها می توانید مشاوره های لازم را از متاورس یاب بگیرید.

امتیاز دهید
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها