اولین توییت تاریخ آموزش NFT

ماجرای خرید اولین توییت تاریخ توسط یک ایرانی و عاقبت تلخ آن

  • توسط mahtab
  • 9 دقیقه

اولین توییت تاریخ چیست و مال کیست و به چه کسی فروخته شده است؟ در این مقاله قصد بر این است تا به صورت تخصصی به مطالب پیرامون این مسئله پرداخته و آن را به صورت تخصصی مورد بحث قرار دهیم. پس با سایت متاورس یاب همراه باشید تا اندکی در تاریخ گشت و گذار کرده و سپس به زمان حال برگردیم. تا پایان مقاله ما را دنبال کنید.

اولین توییت تاریخ مال کیست؟

اولین توییت تاریخ مال کیست؟

در ابتدا بهتر است تا بدانیم که اولین توییت تاریخ مال کیست و حاوی چه محتوایی بوده است. باید گفت که این توییت مال جک دورسی بنیان گذار شبکه اجتماعی توییتر بوده است که در سال۲۰۰۶ و در ماه ۲۱ مارس در حساب کاربری خود منتشر کرد.

باید گفت که این توییت حاوی یک متن کوتاه بود و جک دورسی در آن اعلام کرد که توییتر را راه اندازی کرده است. در سال بعد این توییت نیز به nft تبدیل شد و برای فروش گذاشته شد. بر باور بسیاری این توییت دارای ارزش بالایی است و روز به روز بر ارزش آن افزوده می شود و روزی تمام افراد فعال در بازار های nft ارزش آن را خواهند فهمید.

اولین توییت تاریخ در چه سالی منتشر شد؟

حال شاید بهتر است تا در ادامه اندکی راجب این موضوع صحبت کنیم. با این که در بالا اندکی بدین موضوع اشاره شد باید گفت که اولین توییت تاریخ در ۲۱ مارس سال ۲۰۰۶ منتشر شد که شاید گهگاهی در فضای اینترنت این موضوع به چشمتان خورده باشد‌. با توجه به سال انتشار آن می توان نتیجه گرفت که سال های زیادی از آن مسئله گذشته و اثری تاریخی به شمار می آید.

اولین توییت تاریخ حاوی چه مطلبی بود؟

سوالی که ممکن است مطرح شود و برای شما جذاب باشد این است که این توییت حاوی چه متنی بود و در آن چه چیزی عنوان شد؟ در جواب باید گفت که جک دورسی در توییت خود مطرح کرد که این توییت صرفا به جهت راه اندازی توییترم است. این‌ توییت تنها حاوی همین متن ساده و تاریخی بود که امروزه به یک اثر تاریخی و با ارزش تبدیل شده است.

خریدار اولین توییت تاریخ کیست؟

خریدار اولین توییت تاریخ کیست؟

جالب است بدانید که اولین توییت تاریخ توسط یک ایرانی خریداری شده است. نام این خریدار سینا استوی بوده و یک کارآفرین ایرانی نیز به شمار می آید. وی این اثر تاریخی را با قیمت ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار خریده است. در صورت تمایل می توانید اطلاعات مربوط به این شخص را در فضای پهناور اینترنت جستجو کرده و بخوانید.

مبلغ فروش این حراجی صرف چه شد؟

طبق خبرهایی که به دست ما رسیده است این طور عنوان شده است که مبلغ فروش حاصل از این حراجی به خیریه اهدا شده است. شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا اوضاع در کشور های آفریقایی کمی سخت شود و به همین جهت طبق یک قرار قبلی قرار بود که پول حاصل از این حراجی به کشور های فقیر آفریقایی اهدا شود.

نظر خریدار اولین تویت تاریخ در مورد آن چیست؟

نظر خریدار اولین تویت تاریخ در مورد آن چیست؟

طبق خبر های موجود این طور بیان شده که سینا استوی در مورد اولین توییت تاریخ گفته است که این توییت، تنها یک توییت معمولی نیست و با گذشت زمان ارزش واقعی آن نیز معلوم خواهد شد و تمام مردم آن را درک خواهند کرد درست مانند بسیاری از آثار هنری که با گذشت زمان مردم اهمیت و ارزش بالای آن ها را درک کرده اند.

رقیب سینا استوی در این حراجی که بود؟

قطعا افراد بسیاری وجود داشتند که در صدد خرید اولین توییت تاریخ برای خود بودند که در بین تمام این ها، سینا استوی تنها یک رقیب سرسخت داشت و آن کسی نبود جز جاستین سان مدیر عامل و بنیان گذار شرکت بیت تورنت که سینا استوی موفق شد تا وی را کنار زده و مالکیت اولین توییت تاریخ را از آن خود کند.

نگاهی بر آینده اولین توییت تاریخ

نگاهی بر آینده اولین توییت تاریخ

ممکن است برایتان سوال شود که آینده این توییت چه خواهد شد و آیا ممکن است حدف گردد؟ در جواب باید گفت که این توییت هنوز بر روی توییتر موجود بوده و همه می توانند آن را مشاهده کنند. اما جک دورسی هر زمان که بخواهد می تواند آن را حذف کند و از دسترس خارج کند.

حال تکلیف خریدار این توییت چیست؟ در جواب باید گفت که خریدار این توییت از سمت جک دورسی یک گواهی نامه دیجیتال شامل فراداده توییت اصلی دریافت می کند که خود جک دورسی آن را شخصا تایید کرده است.

سینا استوی علاوه بر اولین توییت تاریخ، موارد دیگری نیز خریده است؟

بله وی در قدم های بعدی برای خرید موارد مشابه دیگری اقدام کرده است که می توان از بین آنان توییت های جدید ایلان ماسک را نام برد. سینا استوی با پرداخت ۱ میلیون ۱۰۰ هزار دلار یکی از توییت های ایلان ماسک را خریداری کرده است. ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا می باشد که می توانید زندگی نامه آن را در ویکی پدیا مطالعه کنید.

آیا کاربران ایرانی می توانند برای خرید این موارد اقدام کنند؟

آیا کاربران ایرانی می توانند برای خرید این موارد اقدام کنند؟

بله کاربران ایرانی قادر هستند تا بدون هیچ محدودیتی برای خریداری این موارد اقدام کرده و بدون هیچ محدودیتی و با آزادی کامل و به دور از تحریم ها، آنان را برای خود خریداری کنند. اگر در بازار های nft گشت و گذار کرده باشید حتما می دانید که محدودیتی وجود ندارد و می توانید هرآنچه را که می خواهید خریداری کنید.

سوالات متداول

اولین توییت تاریخ مال کیست؟

این توییت توسط جک دورسی منتشر گشت.

اولین توییت تاریخ را چه کسی خرید؟

این توییت توسط سینا استوی یک کارآفرین ایرانی خریداری شد.

اولین توییت تاریخ در چه تاریخی منتشر گشت؟

اولین توییت تاریخ در ۲۱ مارس سال ۲۰۰۶ منتشر شد.

این توییت با چه قیمتی خریداری شد؟

این اثر تاریخی با قیمت ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار خریداری شد.

این توییت دارای چه متنی است؟

در این توییت راه اندازی توییتر توسط جک دورسی اعلام شده است.

کاربران ایرانی می توانند برای خرید این موارد از nft اقدام کنند؟

بله ایرانیان بدون هیچ محدودیتی می توانند برای این کار اقدام کنند.

5/5 - (8 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها