پرفروش ترین nft آموزش NFT

10 پرفروش ترین nft سال 2022 با ترفندهای خرید آنها

  • توسط mahtab
  • 11 دقیقه

پرفروش ترین nft را می شناسید؟ nft ها به تازگی نام خود را در زمینه فعالیت های دیجیتال درخشان کرده اند و در همین باب قصد داریم تا به صورت کامل شما را با پرفروش ترین nft آشنا کنیم. در ادامه به صورت کامل و به زبان ساده مطالب پیرامون این حوزه برای شما مطرح خواهد شد. پس برای شناخت بهترین ها با بهترین ها همراه باشید.

پرفروش ترین nft ها کدامند؟

در ادامه قصد داریم تا پرفروش ترین nft ها را به شما عزیزان معرفی کنیم تا به صورت کامل با آنان آشنا شوید. در سال های اخیر nft ها محبوبیت بی نظیری را کسب کرده اند و بدین جهت نیز روز به روز بر قیمت آنان افزوده می شود و همیشه برخی از این nft ها با قیمت های بالا تری به فروش می رسند. پرفروش ترین nft عبارتند از:

Beeple’s Ocean Front

Beeple’s Ocean Front

این توکن یکی از مشهور ترین nft های دنیا بوده و اثر یکی از هنرمندان بزرگ دیجیتالی یعنی بیپل است. این اثر نیز در بازار ارز های دیجیتال نیز شناخته شده است و ارزش بالایی دارد و توانسته است تمام استاندارد ها را حفظ کند و با قیمت 6 میلیون دلار به فروش رسیده است.

A Coin for the Ferryman

A Coin for the Ferryman

این توکن نیز یکی از پرفروش ترین nft ها بوده و در بازار ارزهای دیجیتال دارای شهرت است و مربوط به توکن اصلی xcopy نیز می باشد. این ارز توانسته است تا با قیمت بیشتر از 6 میلیون دلار به فروش برسد. این توکن در سال 2018 ساخته شد و شکل نیز نیز صورتی با ترکیب متفاوت بر روی یک صفحه و پس زمینه ای رنگارنگ است.

کراس رود بیپل

کراس رود بیپل

این توکن نیز در دسته گرانترین nft ها قرار داشته و خالق آن نیز هنرمند آثار دیجیتالی یعنی بیپل می باشد و موفق شده است تا بسیاری از افراد سرمایه دار را به سمت خودش جذب کند. این اثر با قیمت 6.6 میلیون دلار نیز به فروش رسیده است و یک فیلم کوتاه 10 ثانیه ای با مقصود سیاسی است.

کریپتوپانک #7804

کریپتوپانک #7804

از پرفروش ترین nft های دنیا می توان این مورد را نام برد که با قیمتی چیزی در حدود 7.6 میلیون دلار به فروش رسید. این اثر یک کریپتوپانک بوده که دارای ویژگی های خاص خود بوده و با سایرین متفاوت است. این توکن چهره یک فرد غریبه را نشان می دهد که پوستی آبی دارد و در حال پیپ کشیدن است و کلاهی نیز بر روی سرش دارد.

کریپتوپانک #3100

کریپتوپانک #3100

این توکن نیز در دسته کریپتوپانک ها قرار داشته و از پرفروش ترین nft های جهان می باشد. جالب است بدانید که این اثر یکی از نادر ترین ان اف تی های موجود در بازار ارزهای دیجیتال بوده و یک غریبه را با پوستی به رنگ آبی روشن نشان می دهد و یک هدبند با رنگ آبی پر رنگ تر و سفید بر روی سرش داشته و موفق شده است تا با قیمت 7.67 میلیون دلار به فروش برسد.

کریپتوپانک #7523

کریپتوپانک #7523

از پرفروش ترین nft ها می توان این اثر را نام برد و در دسته نادر ترین nft ها در بازار ارز های دیجیتال نیز قرار دارد. این توکن نیز چهره یک غریبه است که دارای رنگ پوست آبی بوده و یک کلاه قهوه ای به سر دارد و همچنین تصویر یک ماسک نیز بر روی دهان آن نمایان است و با قیمت 11.75 میلیون دلار به فروش رسیده است.

HUMAN ONE

HUMAN ONE

این اثر نیز یک اثر هنری دیگر از بیپل بوده و هم در دنیا و هم در بازار ارز های دیجیتال دارای گرانترین قیمت بوده و در دسته پر فروش ترین ها نیز قرار دارد و در بین کاربران دارای شهرتی جهانی است. آن اثر موفق شده است تا با قیمت 28.985 میلیون دلار به فروش برسد.

همه روز: 5000 روز اول

همه روز: 5000 روز اول

این توکن موفق شده است تا با قیمت 69.3 میلیون دلار به فروش برسد و یکی دیگر از آثار هنری بیپل است که در خانه حراجی کریستیز به فروش رسیده است. این توکن نمایانگر 5000 اثر هنری آغازین بیپل بوده است که در تصویر آن نیز قابل مشاهده است.

The Merge

The Merge

در آخر نیز می رسیم به پرفروش ترین nft جهان که در سال 2021 با قیمت 91.8 میلیون دلار فروخته شد. این توکن توجه بسیاری از سرمایه داران را به سمت خود جذب کرده است و موفق شده است تا لقب گرانترین nft را از آن خود کند که در تصویر نیز قابل مشاهده است. همچنین لیست گرانترین nft ها را از اینجا دریافت کنید.

دلیل قیمت بالای پرفروش ترین nft ها در چیست؟

حتما برایتان این سوال پیش آمده است که چرا برخی از nft ها دارای قیمت بالایی هستند؟ در جواب این سوال باید گفت که این ها ابزاری برای سرمایه گذاری بوده و عوامل ذکر شده در پایین نیز اهمیت زیادی در قیمت nft ها دارند که عبارتند از:

  • میزان سوددهی
  • نحوه مالکیت
  • تاریخچه
  • درک و پیش‌ بینی خریدار
  • ارزش آینده

از عوامل دیگر نیز می توان به این مورد اشاره کرد که چون هنری دیجیتالی بوده بر قیمت آنان افروده شده است و بدین جهت دارای ارزش بالایی شده اند. برخی از آنان نیز دارای کاربرد اقتصادی و سیاسی بوده که بر قیمت و ارزش آنان افزوده است.

برای خرید پرفروش ترین nft ها به چه چیز هایی نیاز است؟

باید گفت که nft ها مبتنی بر بلاک چین اتریوم بوده و بدین جهت بهتر است از ارز دیجیتال اتریوم برای خرید و از کیف پول متامسک برای انجام معاملات استفاده کنیم زیرا کیف پول ارز دیجیتال متامسک با nft ها سازگار بوده و بهترین گزینه برای این کار است.

سوالات متداول پرفروش ترین nft

موارد لازم برای خرید پرفروش ترین nft چیست؟

جهت این کار باید از ارز دیجیتال اتریوم استفاده کنید و همچنین کیف پول ارز دیجیتال متامسک بهترین گزینه است زیرا دارای سازگاری بالایی با nft ها است.

مشاوره لازم را برای خرید پرفروش ترین nft ها از کجا دریافت کنم؟

جهت این کار می توانید با تیم متاورس یاب ارتباط برقرار کرده تا به صورت حرفه ای مشاوره شوید.

آیا کاربران ایرانی می توانند برای خرید nft ها اقدام کنند؟

بله کاربران ایرانی می توانند برای خرید nft ها اقدام کرده و بدون هیچ محدودیتی آنان را خریداری کنند.

امتیاز دهید
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها