هک توکن های غیر مثلی اخبار NFT

هک توکن های غیر مثلی و ان اف تی های معروف و ایجاد نگرانی در کاربران

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

این مقاله باعث می شود بیشتر امنیت را فضای مجازی رعایت کنید. همچنین اشاره خواهیم کرد به هک توکن های غیر مثلی که این روز ها بسیار افزایش یافته است. پس همراه سایت متاورس یاب باشید و جدیدترین اخبار nft را بخوانید. سایت ما تمامی این اخبار را بدون هیچ فاصله ای در اختیار شما قرار خواهد داد.

هک ان اف تی
هک ان اف تی

نگرانی کاربران از هک شدن

در این شش ماه اخیر مجموعه های زیادی مورد حمله یا هک قرار گرفته است. بعضی از این هک ها موفقیت آمیز بوده و بعضی ها هم شکست خورده. به دلیل گران بودن آواتار ها افراد سود جو در کمین هک توکن های غیر مثلی و رایگان به دست آوردن می باشند. در ادامه می پردازیم به این که چه کار هایی می توان انجام داد تا هک نشویم.

لینک های تقلبی moonbirds

ماه پیش بود که مقامی از مجموعه مون بردز اعلام کرد بعضی از حساب های این مجموعه مورد هک قرار گرفته است. افراد سود جو به کاربران لینک های تقلبی ارسال می کردند. هک توکن های غیر مثلی مون بردز باعث شد خیلی از کاربران احتیاط بیشتری بکنند. دقیقا مثل همین حمله برای کالکشن azuki اتفاق افتاد.

هک مجموعه میمون های کسل

لازم به معرفی مجموعه میمون nft کسل نیست. قطعا با این کلکسیون آشناییت دارید. میمون های کسل در طی همین ماه گذشته نه یک بار بلکه به صورت چندین بار متوالی مورد حمله هکر ها قرار گرفته است. علاوه بر هک توکن های غیر مثلی، هک پیج اینستاگرام این مجموعه باعث ایجاد ترس و نگرانی در بین صاحبان آواتار ها گشته است. در انتها پیشنهاد می کنیم از دیگر مطالب سایت ما استفاده کنید. همچنین با دنبال کردن پیج اینستاگرام متاورس یاب می توانید از ما حمایت کنید.

سوالات متداول هک توکن های غیر مثلی

پیج اینستاگرام کدام کلکسیون مورد هک قرار گرفته است؟

در ماه گذشته پیج اینستاگرام مجموعه میمون های کسل برای مدت کوتاهی هک شد.

در ماه گذشته کدام مجموعه ها مورد حمله هکر ها قرارگرفت؟

مجموعه هایی نظیر مون بردز، میمون های کسل و آزوکی مورد حمله واقع شدند.

5/5 - (1 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها