نظر سنجی WFE اخبار متاورس

نظر سنجی WFE چیست؟ اخبار آخرین نظرسنجی و تاثیرات آن

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

اخیرا در کشور های اروپایی نظر سنجی WFE انجام شد که جواب آن جالب بود. در ادامه به این نظر سنجی اشاره خواهیم کرد. همراه اخبار متاورس باشید.

علاقه مند به متاورس

چند روز پیش بود که بین کشور های در حال توسعه نظر سنجی WFE انجام شد. اول ببینیم WFE مخفف چه عبارتی است؟ World Federation of exchanges که به فارسی به معنا سازمان بین المللی اوراق بهادر می باشد. اکثریت رای آرای نشان دهنده این بود که این کشور ها آماده استقبال از متا می باشند.

علاقه مند به متاورس
علاقه مند به متاورس

متا در کشور های جهان سوم

همان طور که اطلاعات دارید وب 3 جزء فرآیند های نو ظهور می باشد. اشاره کردیم که نظر سنجی WFE در بین کشور های در حال توسعه صورت گرفته است. اما با توجه به شیوع تکنولوژی نباید انتظار داشت که بعد از مدت زیادی متا وارد کشور های جهان سوم شود.

متا و ارز های دیجیتال

خیلی از کشور های مطرح در ابتدا از ارز های دیجیتال استقبال کردند. اما پس از مدتی با توجه به بالا و پایین رفتن قیمت ها این استقبال به کناره گیری تبدیل شده است. اما متا چه آینده ای خواهد داشت؟ آیا جواب نظر سنجی WFE کافی است؟ جدا از جواب این نظر سنجی شاهد داغ بودن حوزه متا هستیم. متا هم مانند ارزهای دیجیتال فراز و نشیب زیادی دارد. اما متا یک تفاوت بزرگی که با ارزهای دیجیتال دارد این است که احتمال صفر شدن سرمایه وجود ندارد.

علاقه مند به متاورس
متا و ارز های دیجیتال

دلیل حمایت از متا

چه تضمینی وجود دارد که حمایت از وب 3 مانند حمایت از ارزهای دیجیتال نشود؟ در این دو ماه گذشته خیلی از اداره و ارگان هایی که حامی ارزهای دیجیتال بوده اند تبدیل به منتقدین بزرگ آن شده اند. جواب نظر سنجی WFE می تواند یک حرکت مثبت در حوزه متا باشد. اما باید شاهد این باشیم که این حمایت ها تداوم خواهد داشت؟

سوالات متداول

جواب نظر سنجی WFE چی بود؟

جواب آن مثبت بود و قرار شد کشورهای در حال توسعه از آن استقبال کنند.

آیا تضمینی وجود دارد متا به اوضاع فعلی ارزهای دیجیتال تبدیل نشود؟

خیر هیچ گونه تضمینی وجود ندارد.

5/5 - (2 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها