استقبال کشور های مختلف از متاورس اخبار متاورس

میزان استقبال کشورهای مختلف از متاورس + جایگاه ایران

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

در این مقاله می خواهیم استقبال کشورهای مختلف از متاورس و میزان آشناییت از آن را بررسی کنیم که قطعا این آمار برای شما جذاب خواهد بود. قبل از خواندن مقاله می توانید در دل خود حدس بزنید کدام کشور بیشترین شناخت از متا را دارد. همراه سایت متاورس یاب باشید.

کدام کشور با متاورس آشناییت بیشتری دارد؟

شاید حدس بزنید که بیشترین کاربران متا در کشورهای مطرحی مانند آمریکا، انگلستان و … می باشند. چند روز پیش آمار استقبال کشورهای مختلف از متاورس اعلام شد. شاید باورش سخت باشد که رتبه اول متعلق به کشور ترکیه باشد! ترکیه با 86 درصد اولین کشوری است که مردم آن بیشترین آشناییت با متاورس را دارند. این آمار خیلی از مردم را شگفت زده کرد. به دلیل این که کشورهای مطرح بیشتر در اروپا و آمریکا قرار دارد. دومین عامل مخالفت های شدید دولت ترکیه با ارزهای دیجیتال می باشد.

ترکیه با 86 درصد
ترکیه با 86 درصد

کدام کشورها آشناییت کم تری از متاورس دارند؟

قطعا این آمار همان طور که برای کاربران جذاب بوده است. برای شما هم جالب خواهد بود. استقبال کشورهای مختلف از متاورس واقعا غیر قابل پیش بینی بود. برای هیچ کس قابل پیش بینی نبود که کشورهای آسیایی بیشترین شناخت از متا داشته باشند. هر چند که پروژه های کشورای اروپایی و آمریکایی از آسیا بیشتر بود اما دلیل نمی شود که میزان شناخت هم کم باشد.کشورهای زیر به ترتیب کم ترین میزان آشناییت از متاورس را داشته اند:

  • ژاپن 22 درصد
  • بریتانیا 26 درصد
  • بلژیک و کانادا 30 درصد
  • آلمان و فرانسه 31 درصد
ژاپن 22 درصد
ژاپن 22 درصد

کشورهای آسیایی پیشرو در متاورس!

بیش ترین استقبال کشورهای مختلف از متاورس متعلق به کشورهای آسیایی بوده است. بعد از ترکیه کشورهای هند با 80 درصد، چین با 73 درصد و کره جنوبی با 71 درصد در جایگاه های بعد قرار داشتند. این آمار نشان گر این است دیگر مرز کشورهای جهان سوم و کشورهای در حال توسعه از بین رفته است. فقط توجه داشته باشید این آمار و ارقام مرتبط با بیشترین میزان آشناییت از متا بوده است. در مقاله های بعد به این که بیشترین کاربران در کدام کشورها زندگی می کنند اشاره خواهیم کرد. لازم به ذکر است کشورهای عربی هم بازخورد خوبی به متا نشان داده اند. کشورهای عربستان، کویت،قطر و … فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده اند و به زودی باید شاهد نتایج آن باشیم.

شناخت ایرانیان از متا

نام کشور ایران متسفانه در بین کشورهای دیگر نبود. اما می توان آینده ای درخشان برای کشورمان پیش بینی کرد. متا پروژه ای نو ظهور است و هنوز به طور کامل در ایران و در کل دنیا شناخته شده نیست. افراد و برندهای مطرح ایرانی اخیرا کم و بیش به متا اشاره کرده اند. بعضی از آنها اعلام کرده اند که قصد دارند در متا به زودی فعالیت خود را شروع خواهند کرد. اگر از متا هیچ گونه شناختی ندارید به هیچ وجه نگران نباشید. ما در متاورسیاب سعی داریم افراد و کاربران را با متاورس و ان اف تی آشنا سازیم. امیدواریم استقبال کشورهای مختلف از متاورس مقاله جذابی برای شما بوده باشد.

سوالات متداول

آیا آمار استقبال کشورهای مختلف از متاورس قابل پیش بینی بود؟

خیر به هیچ وجه هیچ کس فکر نمی کرد ترکیه در رتبه اول قرار گیرد.

کدام کشور آشناییت کم تری از متاورس دارد؟

ژاپن با 22 درصد کم ترین میزان شناخت را دارد.

5/5 - (2 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها