اخبار متاورس

ویتالیک بوترین به انتقاد از متاورس پرداخت

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

ویتالیک بوترین اخیرا در توییتی به انتقاد از متاورس پرداخت. این نقد درد مشترک خیلی از کاربران می باشد. همراه سایت متاورس یاب باشید.

ویتالیک بوترین

ویتالیک که یکی از بنیان گذاران اصلی و خالق اتریوم می باشد. وی در هفته گذشته به انتقاد از متاورس پرداخت. ویتالیک در زمینه های نویسندگی، برنامه نویسی و … فعالیت می کند. او یکی ازمخالفین سرسخت متاورس می باشد. هفته گذشته بوترین در توییتی نظر کاربران را به خود جلب کرد.

اوضاع نامناسب متاورس

بوترین بیان کرد که برای متاورس در حال حاضر هیچ گونه تعریف و توضیح خاصی وجود ندارد. تعداد زیادی از کاربران حوزه متاورس و ان اف تی هم با این قضیه کاملا موافق هستند. با گذشت یک سال و پیوستن افراد و کمپانی مطرح به متا هنوز تعریف واحدی برای آن صورت نگرفته است. انتقاد از متاورس این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

ویتالیک بوترین
ویتالیک بوترین

تجارت یا حوزه

انتقاد از متاورس بوترین به این جا ختم نمی شود. او بیان کرد اوضاع فعلی متاورس به هیچ وجه برای یک حوزه خاص مناسب نیست. شرایط فعلی بیشتر شبیه به یک تجارت شده است. کاربران به خرید و فروش دارایی های خود اقدام می کنند. و تفاوت زیادی بین متا و ارزهای دیجیتال نمی بیند.

متا
متا

رقابت با مارک زاکر برگ

در مقاله های قبل به مارک زاکربرگ و دست آوردهای آن اشاره کرده ایم. خیلی از کاربران مارک زاکربرگ خالق متا را رقیب اصلی ویتالیک بوترین خالق اتریوم می دانند. این رقابت در انتقادات آن ها از یکدیگر هم قابل مشاهده است. باید در آینده ببینیم متا می تواند به انتقادات دیگران خاتمه دهد یا نه؟ پیشنهاد می کنیم دیگر اخبار متاورس را از متاورس یاب بخوانید.

سوالات متداول

چه کسی اخیرا به انتقاد از متاورس پرداخت؟

ویتالیک بوترین اخیرا متا را در توییتی نقد کرد.

رقیب اصلی ویتالیک بوترین چه کسی می باشد؟

یکی از رقیب های اصلی بوترین، مارک زاکر برگ می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها