ارتش امریکا در متاورس اخبار متاورس

ارتش امریکا در متاورس

ارتش ایالت متحده سال ها است که سعی بر ساخت متاورس دارد. ارتش امریکا در متاورس برنامه های خاص و منحصر به فردی دارد که با افتتاح این پروژه اتفاقات جالب و هجان انگیزی اتفاق می افتد که برای صنعت نظامی این کشور بسیار مفید می باشد. همراه اخبار متاورس باشید.

هدف از تشکیل متاورس ارتش مریکا

تشکیل متاورس ارتش امریکا با اهداف متفاوتی ایجاد شده است که یکی از این هدف ها ترک سیسم ها قدیمی و جایگزینی سیستم های نو می باشد. تشکیل متاورس ارتش یک پلتفرم بسیار مفید در جهت اموزش و تمرین با انواع سلاح ها به حساب می اید. این پروژه از سال 2017 در حال توسعه یافتن می باشد و در حال حاضر یک سیستم واحد و کامل برای کابران به حساب می اید.

این پلتفرم بخش جدا نشدنی از آموزش خلبانان و افراد نظامی می باشد که کمک بسیار در تمرین دادن نظامیان و افراد علاقه مند ب این حوضه دارد. این متاورس اهداف والا تری از عناوین گفته شده دارد که با افتتاح این طرح می توان به طور بهتر به ان ها پرداخت.

ارتش امریکا در متاورس

بررسی امکانات ارتش امریکا در متاورس

این متاورس شامل امکانات بسیاری می باشد که در راستای اموزش و تمرین نظامان ایحاد شده است. از ان جایی که متاورس سال ها است که در حال ساخت می باشد انتظار می رود دارای ویژگی های زیادی باشد. استفاده از هوش مصنوعی در این پروژه یکی از بهترین یده هایی است که به ان پرداخته شده است.

سیسم های متنوعی بر رویی این متاورس کار گذاشته شده اند که تضیمنی بر انجام درست کار ها و بازی ها باشند به طور مثال کارآموزان در این متاورس می توانند شبیه ساز تانک، درختان و بوته ها که از ان ها برای استتار اسستفاده می شود و همین طور ساختمان های موجود در زمین را به عناون خلبان یک جنگنده می بینند که این امر موجب می شود تا افرادی که در این متاورس فعالیت می کنند برای عملیات های ترکیبی آماده شوند. ایجاد متاورس ارتش آمریکا کمک بسیار بزرگی به آمادگی مردم و نظامیان برای حملات نظامی و دفاع از کشور می کند.

هزینه ساخت این متاورس

این فناوری که اتفاق بسیاری مهمی برای آمریکاییان به حساب می اید حال به بخشی جداناپذیر از آموزش ارتشیان به حساب می اید. هینه های زیادی برا تحویل این پروژه تا به حال صورت گرفته است که یکی از ان ها خرد زمین های بزرگ در متاورس می باشد. علاوه بر هزینه ای که برای هر قطعه زمین استفاده می شود نیز مخارج میلیون دلاری ای که صرف لوازم و تجهیزات نظامی برای این قطعات می شود بایستی در لحاظ شود و به این علت است که متاورس ارتش امریکا یکی از پر هزینه ترین متاورس ها به حساب می اید.

خریداری هدست برای کار اموزان و افراد ملحق شده به ارتش نیز یکی دیگر از هزینه هایی است که ارتش آمریکا ان را به عهده گرفته است.

سوالات متداول

هدف از تشکیل متاورس ارتش مریکا چیست؟

تشکیل متاورس ارتش امریکا با اهداف متفاوتی ایجاد شده است که یکی از این هدف ها ترک سیسم های قدیمی و آموزش نظامیان می باشد.

پروژه متاورس ارتش امریکا از چه سالی شروع شده است؟

این پروژه از سال 2017 در حال توسعه یافتن می باشد و در حال حاضر یک سیستم واحد و کامل برای کابران به حساب می اید.

5/5 - (1 امتیاز)
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فعالیت اصلی من تولید محتوا حوزه متاورس می باشد. در خدمت شما در بهترین سایت متاورس ایران یعنی متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها