طرح دزدی در متاورس اخبار متاورس

ماجرای طرح دزدی در متاورس و اضافه شدن پلیس متاورس

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

بستر متاورس و حوزه های مرتبط آن امروزه به سطحی رسیده است که می توان کار های مختلفی در آن انجام داد مثلا می توان رانندگی کرد یا به کنسرت موسیقی رفت. اخیرا هم طرح دزدی در متاورس بین کاربران مورد توجه زیادی قرار گرفته است. در ادامه همراه سایت متاورس یاب باشید.

پلتفرم دزدی متاورسی
پلتفرم دزدی متاورسی

دزدی متاورسی

پلتفرم معروف break in این قابلیت برای کاربران فراهم کرده است که روش های دزدی را در آنجا بتوانند امتحان کنند. تقریبا دو روز است که این خبر منتشر شده است. در ادامه این مقاله به جزئیات طرح دزدی در متاورس اشاره خواهیم کرد.

دستگیری در متاورس

روز به روز جرایم مختلف در متا در حال گسترش است و تا حالا جرایمی نظیر تجاوز، شورش، دزدی و … دیده شده است. به منظور حفظ امنیت در این حوزه پلیس متاورس طراحی شده است تا با متخلفین یا آواتار های خلاف کار برخورد کند. تقریبا یک ماه پیش بود که شورشی به وجود آمد و پلیس وارد عمل شد و تعداد زیادی از اختشاشگر ها را دستگیر کرد. پلیس تا کنون به طرح دزدی در متاورس بازخودی نشان نداده است.

افزایش جرایم در متا

متا به دلیل این که یک بستر نو پا می باشد هنوز کاملا امنیت در آن بر قرار نشده است. به همین دلیل روز به روز شاهد افزایش جرم های مختلف در این حوزه می باشیم. کاربران باید مراقب وسایل قیمتی خود باشند. با اعلام طرح دزدی در متاورس خیلی از کاربران را به این فکر فرو برده است که برای یک بار هم شده از این طرح امتحان کنند.

پلیس در متا
پلیس در متا

پلیس در متا

خیلی نگران نباشید پلیس در متا فعالیت خود را شروع کرده است. اخیرا هم اعلام شد که پلیس در حال افزایش نیرو و گشت های خود می باشد تا برای کاربران یا آواتار ها امنیت را بر قرار کند. با توجه به طرح دزدی در متاورس، پلیس هم استراتژی های جدید خود را اجرا خواهد کرد. در مقاله های بعد به فعالیت های پلیس در متا اشاره خواهیم کرد. دیگر اخبار متاورس را نیز بخوانید. همچنین مطالعه مقاله بهترین nft برای سرمایه گذاری را نیز بخوانید.

سوالات متداول در مورد طرح دزدی در متاورس

کدام پلتفرم از طرح دزدی در متاورس رونمایی کرد؟

پلتفرم معروف break in از این طرح رو نمایی کرد.

آیا امکان دستگیری متخلفین در متا وجود دارد؟

بله در متا پلیس هم وجود دارد و با آواتار های متخلف برخورد خواهد کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها