جراحی در متاورس اخبار متاورس

اولین جراحی در متاورس چگونه انجام شد؟

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

در این مقاله پی می بریم که متاورس در زمینه های مختلف چقدر تاثیر گذار خواهد بود. اخیرا یک جراحی در متاورس انجام شد. این جراحی مورد استقبال پزشکان و علاقه مندان به حوزه متا قرار گرفت.

اولین جراحی در متاورس

با گسترش متا خیلی از افراد و کسب و کار های مختلف از آن استقبال کردند. از جمله شرکت های حمل و نقل ، باشگاه های ورزشی، رستوران های زنجیره ای، پوشاک ورزشی و … که به طور رسمی فعالیت های خود را در این حوزه شروع کرده اند. اخیرا متا در زمینه پزشکی مورد استقبال متخصصان این حوزه قرار گرفت تا این که چند روز پیش برای اولین بار جراحی در متاورس صورت گرفت.

اولین جراحی
اولین جراحی

جراحی سرطان سینه در متا

جراحی در متاورس که اخیرا با موفقیت انجام شد. با کمک متاورس از راه دور صورت گرفت. این جراحی توسط یکی از پزشکان در کنار بیمار و پزشک دیگری با فاصله 1000 کیلومتری در یک کشور دیگه انجام شد. تا کنون خبر بیشتری از این عمل منتشر نشده است.

پزشکان ایرانی و متاورس
پزشکان ایرانی و متاورس

پزشکان ایرانی و متاورس

جراحی در متاورس که هفته پیش با موفقیت صورت گرفت می تواند اتفاق و پیشرفت بزرگی در حوزه علم پزشکی محسوب شود. به احتمال زیاد در آینده نه چندان دور این قابلیت متا در دسترس تمام پزشکان قرار خواهد گرفت. این امر باعث تبادل اطلاعات در بین پزشکان می شود و هم میزان دقت عمل و جراحی ها بسیار افزایش می یابد و در نتیجه میزان مرگ و میر در دنیا کاهش پیدا خواهد کرد. در انتها پیشنهاد می کنیم مقاله پروژه های آینده متاورس را حتما مطالعه کنید. همچنین توجه داشته باشید مطالب وب سایت رایگان بوده و می توانید به هیچ هزینه ای از تمام مطالب آموزشی سایت متاورس یاب استفاده کنید.

سوالات متداول جراحی در متاورس

آیا تا کنون جراحی در متاورس صورت گرفته است؟

بله اخیرا یک عمل سرطان سینه به کمک متا انجام شد.

چه کسب و کار هایی به متا ملحق شده اند؟

شرکت های حمل و نقل، رستوران های زنجیره ای و … رسما فعالیت خود را شروع کرده اند.

2.3/5 - (3 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها