سئول در متاورس اخبار متاورس

متاورس سئول چیست؟ عکس و هدف این پروژه

پروژه متاورس سئول یکی از جدید ترین پروژه های حاضر در دنیا گسترده ی مجازی می باشد. به طور کلی متاورس یک شبکه مجازی است که کاربران این شبکه قابلیت هایی چون امکان ارتباط با یکدیگر و تعامل با محیط را دارند. این متاورس نیز بر این محور فعالیت می کند و متعلق به شهر سئول می باشد. همراه اخبار متاورس باشید.

هدف متاورس سئول چیست؟

این پروژه متاورس ایده ای از دولت متروپولین سئول است که هدف ان درک راحت تر و بهتر از دنیای متاورس است. شهردار این شهر، اوه سهون با دعوت مردمانش به این پروژه متاورس قصد دارد گام بزرگی در جهت پذیرش دنیای گسترده و فوق العاده مجازی بردارد. در صورتی که هدف این طرح به خوبی صورت بگیرید تحولات بسیاری در دنیا واقعی و حقیقی انسان ها اتفاق خواهد افتاد که در نتیجه آن می توان به رشد و پیشرفت سریع دنیا اشاره کرد!

در ابتدا این طرح تنها مخصوص شهروندان سئول بود اما برنامه هایی در جهت آزاد کردن این پروژه برای تمام مردم نیز در حال رخ دادن است که در ادامه همین پست به ان اشاره ای خواهیم داشت در نتیجه همراه سایت متاورس یاب باشید.

متاورس سئول

استارت پروژه متاورس سئول در سال2021

استارت این پروژه اولین بار در سال 2021 صورت گرفت که مقامات سئول در بیانیه ای وعده یک فضای مجازی برای شهروندان را ارائه دادند. یکی از قابلیت ها این طرح این بود که شهروندان می توانستند به راحتی با مقامات در ارتباط باشند و برای مسائلی چون رسیدگی به شکایات یا دیگر کار های اداری نیازی نباشد به این ادارات مراجعه کنند.

وعده این پروژه فضای مجازی خبر خوش حال کننده ای در ابتدا برای شهروندان سئول و همین طور تمام مردم جهان است چرا که با مدیریت حرفه ای و امکانات عالی ای برای این طرح ایجاد شده است. یکی دیگر از خوبی های پروژه سئول این است که می تواند در اتلاف وقت نقش بسیار موثری را ایفا می کند و امروزه وقت یک از مهم ترین سرمایه های انسان به حساب می اید.

رونمایی از نسخه ازمایشی این متاورس در سال2023

طبق اطلاعاتی که در رابطه با این پروژه وجود دارد قرار است نسخه آزمایشی متاورس سئول برای اولین بار در سال2023 برای عموم مردم جهان آزاد شود. این نسخه آزمایشی دارای امکاناتی چون آمایشگاه فین تک، مرکز پشتیبانی انواع شرکت هایی که با این پروژه همکاری کرده اند و 10 جاذبه گردشگری برتر شهر سئول می باشد که بدون نیاز به سفرهای خارجی و یا هزینه های بالا برای بهره برداری از این امکانات در دنیا حقیقی به راحتی می توانید با این متاورس به ان ها دسترسی داشته باشید.

نسخه ازمایشی متاورس سئول نیز دارای اتاق مشاوره و مربی گری برای جوانان، مشاوره خدمات ملکی و خدمات مالیاتی می باشد و اوه سهون شهردار این شهر در این ارتباط گفته است:

این متاورس ابزار ارتباطی مهمی برای شهروندان به حساب می اید چرا که این سرویس اداری فراگیر بوده و همه می توانند بدون هیچ گونه مانعی و در هر زمان از ان استفاده کنند.

سوالات متداول

هدف متاورس سئول چیست؟

هدف ان درک راحت تر و بهتر از دنیای متاورس است.

نسخه ازمایشی این متاورس چه زمانی در دسترس عموم قرار می گیرد؟

طبق اطلاعاتی که در رابطه با این پروژه وجود دارد قرار است نسخه آزمایشی متاورس سئول برای اولین بار در سال2023 برای عموم مردم جهان آزاد شود.

5/5 - (1 امتیاز)
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فعالیت اصلی من تولید محتوا حوزه متاورس می باشد. در خدمت شما در بهترین سایت متاورس ایران یعنی متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها