متاورس در چین اخبار متاورس

متاورس در چین و توسعه آن

متاورس در چین به وسطه عواملی، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و یکی از این عوامل رشد صنعتی و فناوری بالا در این کشور به حساب می اید. از ان جایی که این دسترسی به تکنولوژی برای بیشتر چینی ها فعال بوده به طور طبیعی استقبال از این فضا مجازی که سبب سهولت کارها می باشد هم نیز بالا خواهد بود. این استقبال به طوری پیش رفته است که صنعت متاورس در چین تاکنون 780 میلیون دلار سرمایه جذب کرده که این رقم کمی نمی باشد! همراه سایت متاورس باشید.

بررسی متاورس در چین تا به امروز

همان طور که گفته شد صنعت متاورس در کشور چین به گفته رسانه های ان جا مبلغی معادل 5.46 میلیارد یوان سرمایه از این طریق جمع اوری کرده اند در این گزارش انتشار شده توسط رسانه چینی گفته شده است علاوه بر 160000 شرکتی که در دنیای مجازی واقع هستند حدود 20 استان نیز از این فضای مجازی پشتیبانی می کنند که در اینده این رقم افزایش چشمگیری نیز خواهد داشت.

آینده متاورس در چین

آینده متاورس در چین چگونه است؟

اتفاقاتی که در اینده برای متاورس در کشور بزرگ چین رخ خواهد داد شامل افزایش حجم بازار چین تا سال 2030 و یا به عبارتی سال 1409 شمسی به 5.8 تریلیون دلار می باشد! در همین حال دو شرکت چینی که یکی از بزرگ ترین شرکت ها در زمینه بازی های ویدیویی هستند در حال رقابت و تلاش برای راه هایی هستند تا سبب افزایش توسعه متاورس شود. دو شرکت Netease Yaota و Tencent از جمله این شرکت ها می باشند.

شرکت بزرگ Tencent سعی دارد با ادغام هوش مصنوعی (AI) به بازی ها و متاورس بر روی اقتصاد واقعی تمرکز کند و Netease Yaota تمام تلاش خود را برای ارئه بازی های ابری و هوش مصنوعی برای ساختن سیستمی متمرکز شده گذاشته است تا در نتیجه ان ها تعاملات را در دنیای مجازی و متاورس افزایش دهد!

نظر وو یونشنگ در این مورد

وو یونشنگ که معاون بخش ابری شرکت Netease Yaota می باشد در رابطه با تلاش ها دیگر شرکت چینی فعال در حوضه بازی های ویدیویی و متارس یعنی شرکت Tencent گفته است:

برای اجرای فناوری متاورس، ما به وضوح بین 2B و 2C تمایز قائل نخواهیم شد. فناوری متاورس این شرکت دارای سناریوهای کاربردی در زمینه 2B (مانند استیل Baowu) است و همچنین تلاش‌ های زیادی در متاورس QQ سمت C وجود دارد. بنابراین، وقتی متاورس ما اجرایی می شود، 2B یا 2C بودن آن مهم نیست، بلکه فقط منتظر آن هستیم تا ببینیم که فناوری ما چه ارزش و راحتی واقعی را برای زندگی مردم و تولید کنندگان به ارمغان می‌آورد.»

سوالات متداول

آینده متاورس در چین چگونه است؟

اتفاقاتی که در اینده برای متاورس چین رخ خواهد داد افزایش حجم بازار چین تا سال 2030 به 5.8 تریلیون دلار است.

شرکت بزرگ Tencent چگونه سعی بر توسعه متاورس دارد؟

سعی دارد با ادغام هوش مصنوعی (AI) به بازی ها و متاورس بر روی اقتصاد واقعی تمرکز کند.

5/5 - (1 امتیاز)
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فعالیت اصلی من تولید محتوا حوزه متاورس می باشد. در خدمت شما در بهترین سایت متاورس ایران یعنی متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها