کریم باقری در متاورس اخبار متاورس

کریم باقری در متاورس | راهنمای nft های کریم باقری

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

در این مقاله می خواهیم بپردازیم به فعالیت کریم باقری در متاورس که می تواند یکی از ایرانیان سرشناس باشد که در این زمینه شروع به فعالیت کرده است. همراه اخبار متاورس باشید.

کریم باقری در متاورس | راهنمای nft های کریم باقری
NFT های کریم باقری

ایرانیان در متاورس

همان طور که از دنیای متاورس مطلع هستید هر روز تعداد بیشتری از افراد و کمپانی های مطرح در حال پیوستن به این حوزه هستند. اما تا کنون این حوضه برای بعضی از کشور ها از جمله ایران نا شناخته است یا حداقل افراد و کمپانی های شناخته شده نا چیزی در این حوضه فعالیت می کنند.در ادامه همین مقاله می پردازیم به فعالیت های کریم باقری در متاورس که می تواند تغییر و تحول بزرگی برای ایرانیان محسوب شود.

NFT های کریم باقری

طبق آخرین اخبار بازیکن سابق تیم ملی کشورمان و باشگاه پرسپولیس به دنبال این می گردد که بتواند مجموعه توکن های غیر مثلی (nft) از خودش به ثبت رساند. قرار است این توکن ها از لحظه های جذاب و ماندگار وی که در تیم ملی و پرسپولیس به ثبت رسیده است تشکیل شود. قطعا خیلی از ایرانیان بی صبرانه منتظر این توکن ها و حضور کریم باقری در متاورس هستند.

پیام کریم باقری در اینستاگرام
پیام کریم باقری در اینستاگرام

پیام کریم باقری در اینستاگرام

اخیرا این بازیکن محبوب در صفحه اینستاگرامش نوشت: آنچه از دیر باز باعث خلق لحظات ماندگار دوران من در باشگاه پرسپولیس و تیم ملی گشته حضور طرفداران و هواداران وفادار و پر شوری است که همواره در این مسیر حضور داشته و من را همراهی کرده اند. تصمیم گرفته ام برای اولین بار در ورزش ایران از توکن های غیر مثلی استفاده کنم. کریم باقری در متاورس این شرایط را آماده می کند که سایر ایرانیان از این حوزه استقبال بهتری کنند.

سوالات متداول

کدام بازیکن قصد فعالیت در متاورس را دارد؟

کریم باقری بازیکن سابق تیم ملی و پیروزی قصد دارددر متا فعالیت داشته باشد.

کریم باقری در متاورس قصد انجام چه فعالیتی را دارد؟

قصد دارد توکن های غیر مثلی لحظات ماندگار خود را به ثبت رساند.

5/5 - (3 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها