مرکز آموزشی دیسنترالند اخبار متاورس

همه چیز در مورد مرکز آموزشی دیسنترالند + آدرس

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

در این مقاله می خواهیم بپردازیم به یکی از جدید ترین و مهم ترین اتافاقات دنیای متاورس. قرار شده است مرکز آموزشی دیسنترالند افتتاح شود. در ادامه به جزئیات این مرکز اشاره خواهیم کرد.

آموزش سرمایه گذاری در دیسنترالند
آموزش سرمایه گذاری در دیسنترالند

کدام شرکت مرکز آموزشی تاسیس کرده است؟

کمپانی سرمایه گذاری چند ملیتی فیدلیتی در پنج شنبه گذشته اعلام کرد که در پلتفرم decentraland مرکز آموزشی را تاسیس کرده است. این شرکت در سال 1946 توسط ادوارد جانسون تاسیس شد. کمپانی فیدلیتی در حال حاضر بیش از 20 میلیون نفر سرمایه گذار دارد و روز به روز این تعداد در حال افزایش است. فیدلیتی به عنوان اولین مرکز آموزشی دیسنترالند ثبت شده است.

چه مبحثی آموزش داده می شود؟

در مرکز آموزشی دیسنترالند (فیدلیتی استک) علاقه مندان می توانند با سرمایه گذاری آشنا شوند. در فیدلتی استک جدید ترین و به روز ترین روش های سرمایه گذاری، مدیریت ثروت و مباحث دیگر تدریس می شود. البته یکی از نمایندگان این کمپانی اعلام کرده است که فیدلیتی قطعا عملکرد مختلفی در متاورس خواهد داشت.

فیدلیتی استک
فیدلیتی استک

آدرس مرکز آموزشی فیدلیتی استک

همان طور که اشاره کردیم این مرکز در پلتفرم دیسنترالند واقع شده است. این مرکز در یک ساختمان هشت طبقه بنا شده است. مرکز آموزشی دیسنترالند به عنوان اولین بنا های آموزشی در متاورس ثبت شده است. پروژه فیدلیتی تقریبا یک هفته است که تاسیس شده است. طبق اعلامیه یکی از مسئولان فیدلیتی باید منتظر عملکرد های متفاوتی از این کمپانی در متاورس باشیم. اگربه دنبال یاد گرفتن روش های سرمایه گذاری در متاورس هستید فیدلیتی یکی از بهترین گزینه های انتخابی شما می باشد.

سوالات متداول

مرکز آموزشی دیسنترالند در چه حوضه ای مشغول است؟

در این مرکز می توان روش های مختلف سرمایه گذاری را یاد گرفت.

مرکز آموزشی به کدام کمپانی تعلق دارد؟

مرکز آموزشی به یک کمانی بسیار بزرگی به نام فیدلیتی می باشد.

soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها