انتقال دفاتر دولتی دبی به متاورس اخبار متاورس

انتقال دفاتر دولتی دبی به متاورس

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

در این پست قصد داریم برای بار مجدد به دبی بپردازیم. با هم انتقال دفاتر دولتی دبی به متاورس را بررسی خواهیم کرد. همراه جدیدترین اخبار متاورس باشید.

دبی پیشرو در متاورس

شاید بتوان گفت دبی جزء سه شهر یا کشور برتر از نظر فعالیت در متا می باشد. نزدیک به یک ماه پیش بود که به این موضوع ای تحت عنوان: ساخت اولین شهر مجازی مبتنی بر نقشه واقعی جهان اشاره کردیم. حالا پس از یک ماه نوبت به انتقال دفاتر دولتی دبی به متاورس رسیده است که در ادامه به جزئیات کامل این خبر اشاره خواهیم کرد.

دبی پیشرو در متاورس
دبی پیشرو در متاورس

استراتژی های خاص Dubai

شیخ همدان بن محمد بن رشید آل مکتوم، ولیعهد دبی هفته گذشته در یک نشست مطبوعاتی اعلام کرد: به زودی کل دنیا شاهد استراتژی های خاص Dubai در متا خواهند بود. انتقال دفاتر دولتی دبی به متا بخش کوچکی از پروژه های ما می باشد. هم چنین اعلام کرد: دبی در آینده باید جزء 10 کشور برتر در این حوزه باشد. اهداف بن محمد به این جا ختم نمی شود. با متاورسیاب همراه باشید تا در ادامه با اهداف بن محمد بیشتر آشنا شویم.

اشتغال زایی دبی در متاورس

بن رشید به این موضوع هم اشاره کرد که یکی از اهداف مهم وی اشتغال زایی دبی در متاورس می باشد. هدف گذاری انجام شده ایجاد 40000 شغل در متا می باشد. این خبر بلافاصله مورد توجه کاربران قرار گرفت. ولیعهد Dubai امیدوار است که تا ده سال آینده امارات به عنوان پایتخت فناوری جهان محسوب شود. انتقال دفاتر دولتی دبی به متاورس می تواند نقطه ای شروع برای رسیدن به تمامی این اهداف باشد.

شیخ همدان بن محمد بن رشید آل مکتوم
شیخ همدان بن محمد بن رشید آل مکتوم

تمرکز اصلی

تمرکز اصلی Dubai طبق سخنان ولیعهد تا ده سال آینده فقط بر روی وب3 و هوش مصنوعی خواهد بود. تا کنون دبی با کمپانی های مطرح وب 3 از جمله سندباکس، سولانا، بلاک چین اتریوم، دیسنترالند و… همکاری داشته است. البته لازم به ذکر است کشورهای دیگری هم مانند کره جنوبی، ژاپن، ترکیه و… هستند که در متاورس فعالیت های چشمگیری دارند. باید ببینیم تا چند سال آینده کدام کشورها در این حوزه فعالیت بهتری دارند.

بررسی کلی انتقال دفاتر دولتی دبی به متاورس

انتقال این دفاتر صدای زنگ ایجاد کسب و کار در متا می باشد. یک خبر به صورت غیر رسمی منتشر شده است که دبی به افراد متخصص در حوزه وب 3 اقامت خواهد داد. تمامی این اخبار نشان دهنده این است که متا چه اهمیت زیادی برای Dubai دارد. به زودی باید شاهد فعالیت و دست آوردهای جدید دبی در حوزه وب 3 باشیم. اگر قصد سرمایه گذاری در این حوزه را داشتید حتما پروژه های دبی را بررسی کنید.

سوالات متداول انتقال دفاتر دولتی دبی به متاورس

انتقال دفاتر دولتی دبی به متاورس به چه منظوری صورت گرفته است؟

به منظور ایجاد کسب و کار در متاورس.

چند کشور مطرح و فعال در حوزه وب 3 نام ببرید؟

کره جنوبی، ژاپن، امارات

5/5 - (1 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها