ارتش جنگی در متاورس اخبار متاورس

ساخت ارتش جنگی در متاورس

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

این روزها شاهد اتفاق های جالبی در حوزه متا هستیم. اخیرا آمریکا اقدام به ساخت ارتش جنگی در متاورس کرده است. در ادامه به جزئیات مقاله اشاره خواهیم کرد. همراه سایت متاورس یاب باشید.

ارتش ایالات متحده

تقریبا نزدیک به یک ماه است که آمریکا خبر ساخت ارتش جنگی در متاورس را منتشر کرده است. این کشور در زمینه های نظامی ابر قدرت می باشد. خیلی از کارشناسان بر این عقیده هستند که آمریکا قصد دارد ابر قدرت بودن خود را در واقعیت مجازی حفظ کند. اما قطعا سوالات زیادی برای شما و کاربران این حوزه پیش می آید. داشتن ارتش در متا چگونه ممکن است؟ آیا امکان وقوع جنگ وجود دارد؟ و سوالات بسیار دیگر ….

ارتش ایالات متحده
ارتش ایالات متحده

استفاده از امکانات واقعیت مجازی در ارتش

آمریکا هفته پیش خبرهای بیشتری از ارتش جنگی در متاورس منتشر کرد. وزیر دفاع این کشور اعلام کرد از این به بعد ملوانان و خلبانان نظامی باید در دوره های تکنولوژِی واقعیت مجازی شرکت کنند. در صورت نیاز و وقوع جنگ در وب 3 ارتش آمریکا آمادگی کامل را داشته باشد. تا کنون کشورهای دیگر نسبت به این اقدام واکنشی نشان نداده اند.

خلبانان نظامی
خلبانان نظامی

ساخت قلمرو نظامی در متا

آمریکا اعلام کرد که ارتش جنگی در متاورس نیاز به یک قلمرو دارد تا سربازان بتوانند در آنجا تمرین های لازم را انجام دهند. این محل باید تجهیزات کافی برای دفاع هم داشته باشد. اما این اقدامات امریکا چقدر می تواند بر کشورهای دیگر تاثیر بگذارد؟ مهم ترین فاکتور در یک جنگ واقعی تلفات انسانی می باشد. ولی خوشبختانه در جنگ های مجازی شاهد کشت و کشتار حقیقی نیستیم.

سوالات متداول

اولین کشور که اقدام به ساخت ارتش جنگی در متاورس کرد کدام کشور است؟

آمریکا اخیرا به عنوان اولین کشور اقدام به ساخت ارتش در متا کرده است.

آیا امکان کشت و کشتار در جنگ متاورسی وجود دارد؟

کشت و کشتار واقعی نه ولی میشه تلفات در آواتارها پیش بینی کرد.

5/5 - (4 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها