بازی پاویا بازی های متاورس

آموزش و ترفندهای بازی بازی پاویا + فیلم آموزشی Pavia

  • توسط mahtab
  • 10 دقیقه

بازی پاویا چیست؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی راجب این بحث سخن گفته و بدانیم که چگونه می توان زمین های مجازی این بازی را خرید و سپس بدانیم که چگونه دست به کسب درآمد از بازی Pavia بزنیم پس در نتیجه در متاورس یاب همراه ما باشید تا پا به دنیای بازی های متاورس و بلاک چین بگذاریم.

بازی پاویا چیست؟

بازی پاویا چیست؟

در جواب به این سوال می توان گفت که این بازی یکی از بازی های حوزه بلاک چین بوده و می توان اشاره کرد که بر بستر کاردانو نیز قرار گرفته است و سال ۲۰۲۱ سالی بود که این بازی فعالیت خود را به صورت جدی شروع کرد. حال نگاهی خواهیم داشت بر ارز دیجیتال کاردانو که می توان این طور راجب آن گفت رشدی که ارز دیجیتال کاردانو تجربه کرد بیشتر بخاطر بازی پاویا بود. آدا یا Ada نام ارز دیجیتالی است که کاردانو با آن شناخته می شود.

باید اشاره کرد که کاربران می توانند در این بازی برخی فعالیت های تجاری و اقتصادی را شروع کنند که می توان اشاره کرد به عنوان مثال کاربران می توانند معاملات زمین های مجازی پاویا را انجام دهند و خرید و فروش را شروع کنند و حتی می توان گفت کاربران این بازی قادر هستند تا به خرید و فروش ان اف تی پرداخته و بدین طریق نیز کسب درآمد کنند و همان طور که متوجه شدید روش های اصلی کسب درآمد بازی های کریپتویی در این بازی امکان پذیر شده است.

همان طور که اندکی قبل‌ تر گفته شد این بازی بر بستر بلاک چین کاردانو قرار دارد و بدین جهت نیز در دسته بازی های معروف این بلاک چین بوده و موفق شده است تا محبوبیت بالایی را در این زمینه کسب کند و نامش را درخشان سازد.

ویژگی های بازی پاویا چیست؟

در ادامه بحث نیت بر این است تا به صورت تخصصی راجب این موضوع سخن گفته و ویژگی های بازی پاویا را به صورت حرفه‌ ای برایتان شرح دهیم که در همین رابطه می توان به ویژگی های جالب زیر اشاره کرد:

آواتار: شما درست مانند بازی دسنترالند این قابلیت را دارید تا آواتار دلخواه خودتان را در بازی بسازید و به نوعی این آواتار ظاهر شما در بازی پاویا است و برای ساخت آن قابلیت های زیادی در اختیار شما قرار داده شده است که از این بین می توان به ترکیب پوست، ساختار بدن، سر، مو، لباس و … اشاره کرد. خوشبختانه همان طور که متوجه شوید این اختیار به شما داده شده است تا در این بازی به راحتی با توجه به سلیقه خودتان آواتار را شخصی سازی کرده و بسازید.

شناسه خط مشی پاویا (Pavia Policy ID): در ادامه می رسیم به این ویژگی بازی Pavia که در مورد آن باید گفت یک کلید ایمن به جهت شناسایی اصالت قطعات land بوده و لازم است که بدانید یک فرد بازیکن باید قبل از خرید زمین در بازار فروش مجدد ان اف تی کاردانو، آی دی بسته Pavia LAND را چک نماید.

نقشه: این ویژگی تا میزان زیادی قابل حدس زدن است و می توان راجب آن گفت که توسط آن کاربران قادر هستند تا موقعیت مکانی و زمین های خودشان را در بازی پاویا به راحتی پیدا کنند و بعد از پیدا کردن به آن وارد شوند و در ادامه می توان افزود که این نقشه ها مالکان زمین های مربوطه را برجسته ساخته و به طور کلی در دنیای گسترده متاورس این بازی دارای نقشه خاص خود است.

بازار پاویا: بازا پاویا توسط ان اف تی کاردانو پشتیبانی شده و می توان گفت که این بازی دارای فروشگاه مخصوص به خود است. به طور کلی موارد قابل ملاحظه را می توان در این بازار خرید و فروش کرد که عبارتند از:

  • املاک
  • قطعات زمین
  • آیتم های بازی در جهان (in-world game)
  • هر چیز مربوط به بازی پاویا

نقشه راه و اهداف پاویا متاورس: در ادامه می رسیم به این بحث که می توان راجب آن گفت این بازی یک پروژه رمزنگاری بوده که دارای نقشه راه مشخص و مختص خود است. در ادامه باید افزود که زمان فروش و پسش فروش زمین های مجازی بازی پاویا تمام شده است و حال زمان توزیع ایر دراپ توکن ها و زنده شدن پلتفرم است. می توان این نتیجه را گرفت که این بازی و آینده آن طبق یک برنامه ریزی در حال طی شدن است.

توکن بومی بازی Pavia چه نام دارد؟

توکن بومی بازی Pavia چه نام دارد؟

حال در ادامه شاید برایتان این سوال مطرح شود که توکن بومی این بازی چه نام دارد که در جواب می توان گفت این توکن، توکن پاویا نام دارد و همان طور که حدس زده اید درست هم نام بازی خود یعنی پاویا است. شما به عنوان بازیکنان این بازی می توانید از این توکن برای انجام فعالیت های خودتان استفاده کنید.

این توکن قابلیت های خوبی به شما می دهد و به طور مثال اگر دارای این توکن باشید می توانید ساخت و ساز درون این بازی را انجام دهید. هرآنچه که در این بازی وجود دارد مانند محصولات و آیتم ها آن و … توسط این توکن قابل معامله هستند و در مورد تعداد این توکن می‌توان گفت که دو میلیارد عدد از آن وجود دارد.

بازیکنان این بازی قادر هستند تا دارایی های ان اف تی خودشان را با توکن پاویا معامله نمایند و بعد از این که این کار را انجام دادند با مراجعه به صرافی های ارز دیجیتال آنان را به فروش برسانند و بدین ترتیب از این طریق کسب درآمد کنند‌. بازی پاویا هنوز در حال توسعه است و لازم به ذکر است که بدانید تنها صرافی های غیرمتمرکز از بازی پاویا پشتیبانی می کنند.

قیمت توکن Pavia چقدر در نظر گرفته شده است؟

در اینجا سوالی مطرح می شود و آن نیز این است که قیمت توکن بازی پاویا چقدر است که در جواب می توان گفت قیمت توکن پاویا 0.05$ دلار در نظر گرفته شده است و همان طور که شاید حدس زده باشید ارزش و قیمت ارز دیجیتال آدا به صورت کاملا مستقیم بر روی این توکن تاثیر گذار است. حال اگر می خواهید تا برای خرید توکن پاویا اقدام کنید می توانید به صرافی sundaeswap مراجعه نموده و خرید خودتان را انجام دهید.

هدف بازی پاویا چیست؟

هدف بازی پاویا چیست؟

شاید برایتان این سوال مطرح شده باشد که هدف از بازی پاویا چیست که در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر آن و می توان گفت این بازی به صورت صد در صد کامل نشده و هنوز در حال توسعه است و نمی توانید کار های زیادی بر روی آن انجام دهید و زمین های این بازی فعلا برای صاحبانشان از روی نقشه قابل مشاهده است و فقط موقعیت آنان قابل رویت است و امکان ورود به آنان وجود نداشته و حتی امکان ساخت و ساز نیز در این زمین های مجازی وجود ندارد.

اگر در دسته بازیکنانی هستید که می خواهند در این بازی فعالیت خودشان را شروع کنند می توانید آواتار خودتان را در این بازی بسازید و ساخت آواتار توسط پلتفرم ready player امکان پذیر است و نکته جالبی که وجود دارد این است که می توانید از این آواتار ها نیز در خارج از بازی پاویا استفاده کنید.

راهنمای خرید زمین های مجازی بازی پاویا

حال نگاهی خواهیم داشت بر بحث خرید زمین های مجازی پاویا و مباحث پیرامون آن را همراه با جزئیات کامل برایتان بازگو خواهیم کرد که در همین راستا می توان گفت فروش اولیه زمین های بازی پاویا تمام شده است و باید گفت که با مراجعه به بازار ان اف تی کاردانو و انتخاب پروژه پاویا از فیلتر آن می توانید قطعات زمین های مجازی پاویا را مشاهده کنید.

اگر در صدد این هستید تا این زمین ها را بخرید می توانید پیشنهاد خودتان را در این بخش قرار داده و سپس توسط ارز دیجیتال کاردانو یعنی آدا به صورت مستقیم زمین را خریداری کنید.

قیمت زمین های مجازی بازی Pavia چقدر است؟

در ادامه شاید برایتان این سوال مطرح شده باشد که قیمت زمین های مجازی بازی پاویا چقدر است و اگر بخواهید خرید خود را انجام دهید چقدر باید هزینه کنید که در جواب باید گفت خوشبختانه استقبال خوبی از زمین های پاویا به عمل آمده است و تقاضا برای خرید آن بالا رفته و بسیاری بدین جهت کشیده شده اند تا برای خرید این زمین ها اقدام کنند که به همین دلیل قیمت این زمین ها تا سقف قیمتی ۱۰۰۰ دلار نیز رسیده است.

نگاهی بر نحوه بازی پاویا

نحوه بازی پاویا بحثی است که باید به آن توجه کرد که در همین رابطه می توان گفت این بازی هنوز به مرحله رونمایی نرسیده است و هنوز مدت زمانی برای این کار لازم است که در همین رابطه می توان گفت در این بازی تنها می توان معاملات مربوط به زمین را انجام داد و خرید و فروش در این زمان را انجام داد و هنوز امکان ساخت و ساز در این بازی وجود ندارد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر مراحل خرید زمین در این بازی.

برای خرید باید از کیف پول های بلاک چین آدا استفاده کنید که از dapp پشتيباني کرده و باید به بازار ان اف تی کاردانو متصلش کنید و در قدم بعد از فیلتر این بازار پروژه پاویا را پیدا کرده و سپس به بازار این بازی وارد شده و با توجه به مختصات xy زمین موقعیت مکانی آن را پیدا کنید که در نقشه اصلی بازی قابل مشاهده است و سپس با توجه به سلیقه و بودجه خودتان زمین مورد نظرتان را گزینش کنید.

سرمایه گذاری در بازی پاویا توصیه می شود؟

سرمایه گذاری در بازی پاویا توصیه می شود؟

در نهایت شاید این بحث ذهن شما را مشغول کرده باشد که آیا بازی پاویا ارزش سرمایه گذاری دارد یا نه که در جواب می توان گفت این بازی هنوز در حال توسعه است و در مورد آینده و حتی سرمایه گذاری بر روی آن نمی توان نظری دقیق داد ولی می توان این نکته را مدنظر داد که قیمت توکن پاویا افزایش قابل توجهی را داشته است.

اما نکته ای جالب در مورد این بازی وجود دارد و آن نیز این است که نخستین بازی فعال بر روی بلاک چین کاردانو بوده و می توان این طور این نتیجه را گرفت که مزیتی مهم به شمار می آید که قابل توجه بسیاری قرار گرفته است.

دسترسی کاربران ایرانی به این بازی ممکن است؟

در جواب این سوال می توان گفت که بله هیچ محدودیتی برای این کار وجود ندارد و کاربران ایرانی می توانند از این بازی به راحتی استفاده کنند و تنها کافی است تا مراحل ثبت نام خودتان را طی کنید و سپس بعد از انجام برخی اقدامات لازم فعالیت خودتان را در این بازی شروع کنید. در صورت نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه می توانید از تیم های فعال در این زمینه راهنمایی لازم را کسب نمایید.

پیشنهاد ما به شما این است تا مقاله بازی اسپلینتر لندز را نیز مطالعه کنید زیرا مرتبط به این حوزه بوده و می توانید با برخی از بازی های فعال در این حوزه آشنا شوید.

سوالات متداول

برای خرید توکن پاویا باید به کدام صرافی مراجعه کرد؟

برای خرید توکن پاویا باید به صرافی sundaeswap مراجعه کنید.

آیا امکان ساخت و ساز در بازی پاویا وجود دارد؟

در حال حاضر خیر این امکان در بازی پاویا وجود ندارد.

آواتار های بازی پاویا را توسط کدام پلتفرم می توان ساخت؟

آواتار های بازی پاویا توسط پلتفرم ready player قابل ساخت است.

قیمت زمین های مجازی بازی پاویا چقدر است؟

با توجه به استقبال مردم از این بازی قیمت آن تا سقف قیمتی ۱۰۰۰ دلار رسیده است.

آیا می توان از این بازی کسب درآمد کرد؟

بله می توان از بازی Pavia کسب درآمد کرد که در مقاله به صورت کامل راجب آن صحبت شد.

امتیاز دهید
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها