بازی بلاکتوپیا بازی های متاورس

راهنمای بازی بازی بلاکتوپیا با قوانین و ترفندهای آن

 • توسط mahtab
 • 11 دقیقه

بازی بلاکتوپیا چیست و آیا می توان از آن کسب درآمد کرد؟ مارکت این بازی دارای چه مواردی برای خرید و فروش است؟ برای کسب جواب و اطلاعات در مورد بازی بلاکتوپیا همراه متاورس یاب باشید تا با بازی های متاورس و بلاکچینی به صورت کامل آشنا گردید. تمام تلاش ما این است تا به صورت کامل اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم پس در نتیجه تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بازی بلاکتوپیا چیست؟

بازی بلاکتوپیا چیست؟

بازی بلاکتوپیا چیست و دارای چه ویژگی هایی است؟ در جواب می توان گفت که بازی بلاکتوپیا از بازی های متاورس است و حتی می توان از آن به عنوان بازی بلاک چینی نیز یاد کرد که دارای ویژگی ها و امکانات قابل توجهی است. در بازی بلاکتوپیا یک آسمان خراش قرار دارد که این آسمان خراش ۲۱ طبقه وجود دارد و جالب است که بدانید از این برج به عنوان هسته و مرکز بازی بلاکتوپیا نیز یاد می شود.

حال شاید تعداد طبقات این بازی توجه شما را جلب کرده باشد که در این رابطه باید گفت تعداد طبقات این آسمان خراش از تعداد ارزهای دیجیتال بیت کوین الهام گرفته شده است و اگر به یاد داشته باشید تعداد ارزهای دیجیتال بیت کوین ۲۱ میلیون واحد است.

در ادامه باید گفت که اگر به دنبال ساخت تجربه ای جذاب و هیجان انگیز هستید بازی بلاکتوپیا یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. یکی دیگر از ویژگی های این بازی این است که می توان از آن کسب درآمد کرد و خوشبختانه روش های زیادی نیز برای این کار وجود دارد که عبارتند از:

 • معامله املاک
 • تبلیغات
 • انجام بازی‌ های مختلف
 • ساخت شبکه
 • و …

موتور استفاده شده در این بازی یک موتور بازی سازی سه بعدی است که دارای قدرت بی نظیری برای ساخت تصاویر و آثار گرافیکی بازی است و می تواند عناصر بازی را به صورت واقع گرایانه و با کیفیت بالا به تصویر بکشد.

نگاهی بر روند بازی بلاکتوپیا

خب در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این بحث و روند بازی بلاکتوپیا را بشناسیم که می توان گفت بازی بلاکتوپیا دارای ۴ روند اصلی است که به عنوان بازیکنان بازی باید با آنان تعامل داشته باشید. روند های بازی بلاکتوپیا عبارتند از:

یادگیری: شما باید آموزش های مربوط به این بازی را فرا بگیرید که بیشتر این آموزش ها در رابطه با بحث کریپتو است و می توان این ادعا را کرد که یکی از اهداف این بازی به همراه تیم توسعه دهنده آن این است که دانش لازم در مورد کریپتو را به کاربران خودش منتقل کند.

کسب درآمد: شما می توانید در این بازی به کسب درآمد بپردازید و درست پس از این که عرضه اولیه این بازی انجام شود شما به عنوان بازیکنان این بازی می توانید خرید، فروش و معامله املاک و دارایی‌ ها را انجام‌ دهید.

مدل بازی: مدل Play-to-Earn مدلی است که برای کاربران در این بازی فراهم شده است و حال عملکرد این بازی چگونه است؟ در جواب باید گفت که عملکرد این مدل بدین گونه است که افراد بازیکن می توانند بوسیله انجام بازی و شبکه سازی با سایر افراد بازیکن در واقعیت مجازی به سفر پرداخته و توکن های دیجیتال را به عنوان پاداش و جوایز دریافت کنند.

خلق اثر: خبر خوش برای طراحان و خالقان اثر این است که آنان می توانند از این پلتفرم استفاده کرده و آثار خودشان را در این بازی خلق کنند. توسعه دهندگان و بازی سازان و طراحان می توانند در این پلتفرم فعالیت خودشان را شروع کنند و مواردی مانند موارد نام برده شده در زیر را بسازند که عبارتند از:

 • خلق صحنه
 • آثار هنری
 • چالش‌ ها
 • بازی‌ های اجتماعی

با نگاهی دقیق تر در مورد این پلتفرم می توان گفت که دارای اپلیکیشن ها و ابزار هایی است که به راحتی می توان از آنان استفاده کرد و حتی اگر دانش برنامه نویسی کمی داشته باشید می توانید از تمام این موارد به آسانی استفاده کنید.

آشنایی با محیط بازی بلاکتوپیا

آشنایی با محیط بازی bloktopia از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر می خواهید در این بازی فعالیت کنید بهتر است تا در این مورد دارای دانش کامل باشید. همان طور که اندکی قبل تر گفته شد این بازی دارای یک آسمان خراش است و این آسمان خراش دارای ۲۱ طبقه است که هر کدام از این طبقات دارای بازی های خاص خود است و هر بازی نیز دارای ویژگی ها و قوانین خاص خود است. این آسمان خراش به عنوان هاب مرکزی این بازی عمل کرده و جالب است که بدانید در زمان شروع این بازی در خارج ساختمان آسمان خراش قرار خواهید گرفت.

طبقه اول: در اولین قدم بهتر است تا در مورد طبقه اول این آسمان خراش صحبت کنیم که در همین رابطه می توان گفت این طبقه محلی است که افراد بازیکن در آنجا جمع می شوند و شما به عنوان بازیکنان این بازی می توانید ابزار های ناوبری و راهنمایی را در آنجا پیدا کنید.

می توان افزود که این محل بیشتر برای اطلاع رسانی و اخبار و رویدادها استفاده می شود. در ادامه بهتر است بدانید که در طبقه اول شرکت کردن در رویداد ها و تعامل با صرافی ها و ابزار های عظیم مانند صرافی بایننس، CoinGecko، Coinmarketcap و … وجود دارد.

همان طور که گفته شد این آسمان خراش دارای طبقات زیادی است و لذا هر طبقه از این آسمان خراش دارای قسمت های گوناگونی از روند اصلی بازی است اما متاسفانه اطلاعات بیشتری از این طبقات وجود ندارد.

اتاق بازی و پنت هاوس: خب در ادامه می رسیم به این بخش‌ از آسمان خراش که می توان در مورد آن گفت اگر به دنبال سرگرمی و ساخت یک روز خوب برای خودتان هستید پیشنهاد می شود تا در این بخش وقت خودتان را بگذرانید. این اجازه را دارید تا در پنت هاوس بلاکتوپیا به تنهایی و یا با دوستان خودتان وقت گذرانی و تفریح کنید.

در پنت هاوس بلاکتوپیا می توانید بازی های مختلفی را انجام دهید و لحظات خوشی را برای خودتان بسازید. امکانی جالب در این قسمت فراهم شده است و آن نیز این است که در این طبقه هم می توانید به تفریح بپردازید و هم این که توکن های block را دریافت نمایید.

طراحی آواتار در بازی بلاکتوپیا چگونه است؟

طراحی آواتار در بازی بلاکتوپیا چگونه است؟

حال نوبت به این بحث می رسد تا بدانیم که چگونه می توان در این بازی آواتار را طراحی کرد که در ادامه می توان گفت در این بازی امکانات فراهم شده است تا بازیکنان بتوانند آواتار های خودشان را بسازند و با توجه به سلیقه خودشان آنان را شخصی سازی کنند.

حال برای این که این کار را انجام دهید در قدم اول باید ثبت نام خودتان را انجام دهید و سپس یک والت دیجیتال را نصب کرده و آن را متصل نمایید و در ادامه برای ساخت آواتار اقدام کنید. خوشبختانه برای کاربران ابزار هایی در نظر گرفته شده است تا بتوان توسط آنان آواتار ها را شخصی سازی کرد. بعد از این که آواتار را ساختید یک نام برای آن انتخاب کرده و سپس از آن برای فعالیت در بازی استفاده نمایید.

تبلیغات در بازی بلاکتوپیا چگونه است؟

حال در ادامه سوالی که مطرح می شود این است که روش های تبلیغات در بازی بلاکتوپیا کدامند؟ که در جواب می توان گفت روش های زیادی برای این کار وجود دارد که دقیقا مشابه روش های دنیای واقعی هستند و به راحتی می توان عملکرد آنان را درک کرد.

تبلیغات در این بازی در قالب بیلبورد و صفحات مجازی بوده که در بین طبقات این آسمان خراش به نمایش در می آیند. حتی برای تبلیغات در این بازی از رادیو نیز بهره گرفته شده است و می توان گفت که به طور کلی ۳ روش برای تبلیغات وجود دارد که عبارتند از:

 • تبلیغات خارج از ساختمان
 • ایستگاه رادیو
 • و …

آموزش بازی bloktopia به زبان ساده

آموزش این بازی از اهمیت بالایی برخوردار است و بهتر است تا در مورد آن اطلاعات کاملی داشته باشیم که در همین رابطه می توان گفت این بازی هنوز در حال توسعه و تولید است ولی در حال حاضر نسخه آلفای آن منتشر شده است. برای بازی بلاکتوپیا بهتر است تا از کیف پول Bloktopia Wallet استفاده کنید زیرا این کیف پول برای این کار توصیه شده است. این والت، والت اختصاصی این بازی بوده و امکانات خوبی را در اختیار کاربران خودش قرار داده است.

بهترین کیف پول دیجیتال برای بازی بلاکتوپیا

در اندکی بالاتر به این بحث اشاره شد و حال در ادامه با جزئیاتی بیشتر وارد این بحث خواهیم شد که می توان گفت این کیف پول، والت اختصاصی بازی بلاکتوپیا است و طراحی آن مخصوص این بازی است و کاربران این بازی می توانند تا دارایی های بازی را در این والت ذخیره کنند و سپس به مدیریت دارایی های خودشان بپردازند.

موارد قابل خرید در مارکت بازی bloktopia

در مارکت بازی bloktopia چه چیز هایی را می توان خرید و یا فروخت؟ شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که در ادامه به شما پاسخ داده خواهد شد و در ادامه می توان گفت اگر در این بازی عمل خرید دارایی را انجام دهید به این عمل ReBlok گفته خواهد شد و در این مارکت می توان دارایی هایی مانند مستغلات و املاک را خرید و بهتر است که بدانید تمام این موارد در قالب توکن های nft خواهند بود.

بازی های موجود در بلاکتوپیا کدامند؟

بازی های موجود در بلاکتوپیا کدامند؟

در آخر های مقاله بهتر است بدین بحث بپردازيم تا بدانیم که این بازی یعنی بلاکتوپیا در خود دارای چه بازی هایی است و این بازی ها دارای چه ویژگی هایی هستند که در همین رابطه می توان گفت بازی های بلاکتوپیا در هر طبقه از این آسمان خراش قرار گرفته اند و هر کدام نیز دارای ویژگی های خاص خود هستند که در نتیجه این کار هر کدام نیز قوانین خاص خود را دارند و نمی توان این ادعا را کرد که دارای سبک یکسانی هستند ولی تمام آنان دارای یک ویژگی مشترک هستند و آن نیز این است که دارای فعالیت های مشابه روزانه و روزمره هستند و برای این کار طراحی شده اند.

در ادامه باید اشاره کنیم که این بازی یا به‌ طور کلی بازی های بلاکتوپیا دارای رتبه بندی سنی هستند که به عنوان مثال می توان گفت برخی از بازی های آن برای بزرگسالان مناسب هستند و تنها باید آنان این بازی ها را انجام دهند.

در پایان باید گفت که اگر این بازی ها توجه شما را جلب کرده اند برای کسب اطلاعات بیشتر باید مقالات مرتبط را مانند مقاله بازی اسکای ویور مطالعه کنید.

سوالات متداول

بازی بلاکتوپیا چیست؟

بازی بلاکتوپیا یکی از بازی های بلاک‌چینی و متاورسی است که هم می توان در آن کسب درآمد کرد و هم به تفریح پرداخت.

آسمان خراش بازی بلاکتوپیا چند طبقه دارد؟

این آسمان خراش دارای ۲۱ طبقه است.

تعداد طبقات آسمان خراش بازی بلاکتوپیا از چه چیزی الهام گرفته شده است؟

تعداد طبقات این آسمان خراش از تعداد ارزهای دیجیتال بیت کوین الهام گرفته شده است.

امکان کسب درآمد از بازی بلاکتوپیا وجود دارد؟

بله می توان از بازی bloktopia درآمد کسب کرد که این کار به روش های مختلف قابل انجام است که در مقاله به صورت کامل راجب آنان صحبت شد.

آیا این بازی دارای کیف پول اختصاصی است؟

بله این بازی دارای کیف پول اختصاصی است که در مقاله به صورت کامل معرفی شد.

ايرانی ها می توانند در این بازی فعالیت کنند؟

بله می توانند در بازی بلاکتوپیا فعالیت کنند و هیچ مشکلی برای این کار وجود ندارد.

آیا می توان در این بازی آواتار را شخصی سازی کرد؟

بله توسط ابزار های موجود در این بازی می توان آواتار را طبق سلیقه خود شخصی سازی کرد.

امتیاز دهید
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها