همکاری تایم و ان اف تی اخبار NFT

همکاری مجله تایم و ان اف تی با مجموعه توکن های Time Pieces

  • توسط soheil
  • 5 دقیقه

قصد داریم به همکاری تایم و ان اف تی بپردازیم که قرار است تغییر و تحولات زیادی در حوزه ان اف تی و حتی کاربردهای nft ایجاد کنند.

معرفی کامل تایم

اهالی اخبار و رسانه کاملا با تایم آشنا هستند. تایم که نزدیک به صد سال است دارد در حوزه رسانه فعالیت می کند. که اخیرا هم تصمیم گرفته است فعالیت های خودرا به روز کند و در NFT فعالیت خودرا شروع کند. در ادامه دقیق تر به همکاری تایم و ان اف تی اشاره خواهیم کرد.

نگاهی بر پروژه همکاری تایم و ان اف تی

کیت گروسمن صاحب این رسانه صد ساله در یک نشست مطبوعاتی اعلام کرد: تایم به طور رسمی پارسال فعالیت خودرا در ان اف تی تحت عنوان Time Pieces آغاز کرد. تا کنون توانسته ایم 33 ارز دیجیتال را برای شروع انتخاب کرده و گسترش دهیم. همکاری تایم و ان اف تی در این پروژه به اتمام نمی رسد. در ادامه به همکاری های جدید این دو اشاره خواهیم کرد.

غول رسانه ای

تایم که به آن لقب غول رسانه ای نسبت داده اند توانسته است در سال 2021 بیش از 20000 ان اف تی (توکن غیر مثلی) تحت عنوان Time Pieces تولید کند. در طی سال گذشته سود تایم حاصل از توکن های غیر مثلی بیش از ده میلیون دلار بوده است.

اخباری از یک منبع غیر رسمی منتشر شده است که تایم در سال 2022 قرار است از 50000 توکن غیر مثلی رونمایی کند! تا کنون هیچ کس و کمپانی ای نتوانسته در طول یک سال بیش از 30000 توکن غیر مثلی تولید کند. باید ببینیم آیا time می تواند امسال رکورد تولید ان اف تی را به نام خود ثبت کند؟

همکاری تایم و ان اف تی
غول رسانه ای

مجموعه توکن های Time Pieces

تا کنون اخبار زیادی از ویژگی های مجموعه Time Pieces منتشر نشده است و هنوز لیست هم نشده است. فقط تعداد توکن ها، نام مجموعه، کف قیمت و… تعیین شده است. که در پاراگراف بالا به آن اشاره کردیم. خیلی از کاربران و فعالان در حوزه ان اف تی پیش بینی کرده اند توکن های غیر مثلی به زودی در بین ده توکن برتر خواهند بود. اگر قصد خریداری ان اف تی را دارید حتما توکن های تایم را مورد بررسی قرار دهند.

تایم و نیکوکاری در همکاری تایم و ان اف تی

جدا از بحث همکاری تایم و ان اف تی بد نیست به فعالیت های تایم در حوزه بشر دوستانه اشاره داشته باشیم. در ماه گذشته time با سود صد میلیون دلاری اش، نزدیک به یک میلیون دلار به کودکان سرپرست اهدا کرد. این خبر بلافاصله مورد توجه کاربران قرار گرفت. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتر فعالیت های تایم اشاره خواهیم کرد. با متاورسیاب همراه باشید.

در پایان باید گفت که اگر این مطالب مربوط به nft توجه شما را جلب کرده است برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقالات آینده nft و طرح های nft را برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

سوالات متداول

رسانه تایم پارسال چند توکن غیر مثلی منتشر کرد؟

با توجه به مقاله همکاری تایم و ان اف تی، نزدیک به بیست هزار ان اف تی منتشر کرد.

مجموعه توکن غیر مثلی تایم چه نام دارد؟

با توجه به مقاله همکاری تایم و nft، مجموعه توکن های Time Pieces نام دارد.

به رسانه تایم چه لقبی داده اند؟

لقب غول رسانه ای نسبت داده اند.

امتیاز دهید
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها