اتحاد کریستیانو رونالدو و بایننس اخبار NFT

اتحاد کریستیانو رونالدو و بایننس برای ساخت NFT

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

این پست می تواند برای طرفداران فوتبال و کاربران ان اف تی بسیار جذاب باشد. با متاورس یاب همراه باشید تا به اتحاد کریستیانو رونالدو و بایننس بپردازیم.

شراکت رونالدو در NFT

کریستانیو رونالدو بازیکن مطرح و سرشناس فوتبال در سال 1985 در کشور پرتغال متولد شد. او سابقه بازی در تیم های منچستر، رئال مادرید و یوونتوس را دارد. وی فعالیت خودرا در حوزه توکن های غیر مثلی استارت زد. ده روز پیش بود که خبر اتحاد کریستیانو رونالدو و بایننس به طور رسمی اعلام شد. شاید به طور قطع بتوان گفت که پیوستن رونالدو به این حوزه مهم ترین خبر در طول چند ماه اخیر بوده است و کاربران زیادی در سر تا سر دنیا نسبت به آن واکنش مثبت نشان داده اند. در ادامه به جزئیات بیشتری از همکاری اشاره خواهیم کرد.

شراکت رونالدو در NFT
شراکت رونالدو در NFT

توکن های غیر مثلی رونالدو

رونالدو نسبت به فعالیتش در ساخت توکن های غیر مثلی اعلام کرد: هیچ چیزی برای من مهم تر از هوادارانم در دنیا وجود نداره. یکی از اهداف اصلی من برای ساخت توکن های غیر مثلی طرفدارانم می باشند که بدون شک از این مجموعه لذت خواهند برد. بایننس به واسطه این همکاری تجربه هواداران ورزشی را به سطوح بی سابقه ای افزایش می دهد. طبق اخبار منتشر شده اتحادیه فوتبال آرژانتین، برزیل و چند باشگاه دیگر در ساخت این مجموعه همکاری خواهند کرد. حتی بعضی از باشگاه ها نسبت به اتحاد کریستیانو رونالدو و بایننس واکنش مثبت نشان داده اند و حاضر هستند در این پروژه سرمایه گذاری کنند. باید ببینیم در آینده این پروژه چه اهدافی را دنبال خواهد کرد. البته لازم به ذکر است تمرکز اصلی کاملا روی رونالدو نیست او در بخشی از این پروژه همکاری داشته است.

توکن های غیر مثلی رونالدو
توکن های غیر مثلی رونالدو

ان اف تی مسی

روز به روز شاهد این هستیم که ورزشکاران بیشتری در حال پیوستن به متاورس و حوزه ان اف تی هستند. از بازیکنان فوتبالی که در این حوزه فعالیت چشمگیر دارند می توان به نیمار اشاره کرد. او صاحب چندین توکن غیر مثلی از میمون های کسل می باشد. در مقاله های بعد حتما به جزئیات بیشتری از اتحاد کریستیانو رونالدو و بایننس اشاره خواهیم کرد. طبق گفته ها تا ماه آینده تعداد توکن های غیر مثلی این مجموعه و کف قیمت خرید تعیین و اعلام خواهد شد. همه اطلاع دارند که مسی رقیب سرسخت کریستیانو در فوتبال می باشد. خیلی از کاربران پیش بینی کرده اند که باید منتظر حضور مسی در این حوزه باشیم. تا کنون مسی نسبت به این خبر و پیش بینی هیچ گونه واکنشی نشان نداده است. در ادامه مقاله مهم ترین ویژگی های nft خوب را بخوانید. همچنین دیگر اخبار NFT مهم را از اینجا بخوانید.

سوالات متداول

اتحاد کریستیانو رونالدو و بایننس در چه حوزه ای می باشد؟

مرتبط به ساخت مجموعه توکن های غیر مثلی می شود.

غیر از رونالدو کدام فوتبالیست ها در حوزه ان اف تی فعالیت جدی دارند؟

نیمار بازیکن سرشناس صاحب چندین توکن از مجموعه برد ایپ می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها