دلیل خرید توکن های غیر مثلی اخبار NFT

دلیل خرید توکن های غیر مثلی یا NFT چیست؟

  • توسط soheil
  • 4 دقیقه

در این مقاله قصد داریم دلیل خرید توکن های غیر مثلی توسط کاربران را بررسی کنیم. اخیرا یک نظرسنجی انجام شده است که به کمک آن می توان پاسخ سوال را بدهیم.

نظر سنجی از کاربران

تقریبا ده روز پیش بود که یک نظرسنجی از کاربران حوزه متاورس و ان اف تی صورت گرفت. در این نظرسنجی دلیل خرید توکن های غیر مثلی را بررسی می کند. کاربران اهداف و دیدگاه متفاوتی نسبت به توکن ها دارند که در این مقاله به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد. قبل از مطالعه این پست می توانید دلیل و هدف خود را تعیین کنید و در ادامه ببینید جزء کدام دسته از کاربران قرار می گیرید؟

کسب درآمد از توکن
کسب درآمد از توکن

کسب درآمد از توکن

نزدیک به 60 درصد از جواب کاربران به دلیل خرید توکن های غیر مثلی، کسب درآمد بوده است که شامل بیشتر کاربران می شود. اکثر کسانی که از توکن ها کسب درآمد می کنند سرمایه گذاران محسوب می شوند. این درصد نشان دهنده این است که NFT فرصت خوبی برای درآمد کسب کردن و سرمایه گذاری می باشد. البته درصد این دسته افراد قبل از سقوط های مکرر بازار بیشتر بود. لازم به ذکر است که سرمایه گذاران حرفه ای کاملا آگاه هستند توکن همانند ارزهای دیجیتال فراز ونشیب زیادی دارد و اگر قصد سود بردن از این بازار وجود دارد باید با استراتژی و برنامه ریزی جلو رفت که خیلی از افراد چنین دیدگاهی ندارند.

جمع آوری قطعات هنری

تقریبا 15 درصد به جمع آوری قطعات هنری می پردازند. خیلی از افراد علاقه دارند کلکسیونی از آثار هنری و توکن های مورد علاقه شان جمع کنند. همیشه دلیل خرید توکن های غیر مثلی بعد مالی ندارد. البته بعضی وقت ها با افزایش قیمت نجومی توکن ها این کاربران وسوسه می شوند و به کاربران دسته اول می پیوندند. جمع آوری آثار دیجیتالی نشان دهنده این است که پیشرفت تکنولوژی تا کلکسیون جمع کردن آثار هنری نفوذ کرده است. یک نکته ای وجود دارد که بیشتر کاربران به خصوص این دسته را نگران کرده است و آن هم هک هایی که اخیرا انجام شده است. تا کنون راه حل مناسبی برای عدم هک شدن آثار هنری دیجیتال عنوان نشده است.

قطعات هنری
قطعات هنری

کاربران خاص NFT

دلیل خرید توکن های غیر مثلی برای برخی از کاربران جنبه دیگری دارد. بعضی از افراد فقط به خاطر علاقه به بازی ها و امکانات ویژه ای که برای صاحبان توکن ها امکان پذیر می باشد وارد این حوضه می شوند. شاید برای شما جالب باشد کاربری چندین میلیارد تومان به خاطر علاقه به بازی وارد این دنیا شده باشد. افراد کمی هم هستند که تمایل دارند از تکنولوژی استفاده کنند و دوست دارند فقط در این حوزه ها حضور داشته باشند. البته هنوز افرادی هستند که هیچ گونه اعتقادی به توکن ها و معاملات آن ندارند. با توجه به این درصد نظرسنجی به راحتی می توان متوجه شد که بازار NFT برای سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد. شما هم می توانید دلیل و هدف خود را به صورت کامنت بنویسید. در نهایت پیشنهاد می کنیم بهترین صرافی های nft را بخوانید.

سوالات متداول در مورد دلیل خرید توکن های غیر مثلی

دلیل خرید توکن های غیر مثلی برای بیشتر کاربران چه می باشد؟

اکثر کاربران به دلیل سرمایه گذاری وارد این بازار می شوند.

کاربران خاص NFT چه کسانی هستند؟

افرادی که به خاطر علاقه به بازی وارد این معاملات می شوند.

5/5 - (2 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها