مجموعه okay bears اخبار NFT

تحلیل و بررسی مجموعه okay bears از سولانا

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

در این مقاله می خواهیم به یکی از جدیدترین کالکشن های ان اف تی بپردازیم که مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. در ادامه به معرفی کامل مجموعه okay bears خواهیم پرداخت.

اولین مجموعه سولانا
اولین مجموعه سولانا

اولین NFT سولانا

مجموعه okay bears به عنوان اولین کالکشن سولانا معرفی شد. این کالکشن مورد استقبال کاربران قرار گرفت و توانست طی 24 ساعت در پلتفرم اپن سی بیشترین فروش را داشته باشد. تا کنون سولانا به این کالکشن و فروش آن واکنشی نشان نداده است. سولانا بعد از اتریوم در مقام دوم صاحب بزرگترین بستر ان اف تی می باشد. سولانا فعالیت های خود را در بزرگترین پلتفرم یعنی اپن سی انجام می دهد. رقابت سولانا و اتریوم بسیار تنگاتنگ است و امکان پیشی گرفتن سولانا وجود دارد.

قیمت okay bears

مجموعه okay bears یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) می باشد. در حال حاضر دارای قیمت کف 147SOL می باشد و حجم فروش فعلی آن 490/102.44SOL می باشد. با توجه به استقبال کاربران از این مجموعه احتمال آن زیاد است که شاهد افزایش قیمت آن باشیم. برای این مجموعه برنامه های زیادی در نظر گرفته شده است که در مقاله های بعد حتما به آن اشاره خواهیم کرد. این کلکسیون مورد انقادات زیادی قرار گرفته است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

توکن غیر قابل تعویض (NFT)
توکن غیر قابل تعویض (NFT)

آینده توکن okay bears

به دلیل این که دو روز از رونمایی این توکن غیر قابل تعویض می گذرد فعلا نمی توان آینده دقیقی برای مجموعه okay bears پیش بینی کرد. ولی با توجه به شناخته شدن اولین مجموعه توکن سولانا میشه حدس زد که آینده ای درخشان خواهد داشت. تا کنون خبر بیشتری از این مجموعه منتشر نشده است. حتما در مقاله های بعد به ویژگی و جزئیات این مجموعه خواهیم پرداخت. این کلکسیون از نظر ظاهری شباهت زیادی به کلکسیون خرس های کمیاب دارد که در ادامه به معرفی این مجموعه خواهیم پرداخت. دیگر مطالب لیست بهترین کالکشن های nft را بخوانید.

سوالات متداول

در کدام پلتفرم از مجموعه okay bears رو نمایی شد؟

در پلتفرم اپن سی از این مجموعه رو نمایی شد.

اولین توکن غیر قابل تعویض سولانا چه نام دارد؟

مجموعه okay bears نام دارد.

5/5 - (1 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها