مجموعه توکن های جانی دپ اخبار NFT

افزایش قیمت مجموعه توکن های جانی دپ

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

اخیرا سلبریتی های زیادی به دنیای متاورس و ان اف تی پیوسته اند. در این مقاله هم قصد داریم به مجموعه توکن های جانی دپ و حواشی آن بپردازیم.

NFT جانی دپ

افراد مطرح زیادی در سراسر دنیا هستند که از متاورس استقبال بسیار خوبی کرده اند. جانی دپ هنرمند سرشناس آمریکایی جزء اولین ستاره های هالیوود بود که تصمیم گرفت مجموعه توکن های مثلی داشته باشد. مجموعه توکن های جانی دپ اخیرا رشد خوبی داشته است که در ادامه به دلیل آن اشاره خواهیم کرد. نام کلکسیون وی هرگز از حقیقت نترس نام دارد نام این مجموعه مرتبط به حواشی وی و همسرش امبر می باشد. این کالکشن دارای 11/111 توکن می باشد. شکل این توکن ها بر گرفته از نقاشی های جانی و دوستانش می باشد که به صورت انیمیشن درآمده است. یکی از نکاتی که در این کالکشن وجود دارد نقاشی حرفه ای Johnny می باشد که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

NFT جانی دپ
NFT جانی دپ

رشد قیمت کلکسیون جانی دپ

این روزها تقریبا همه از ماجرای جانی و همسرش امبر هرد مطلع هستند. در طی یک سال اخیر اتهام های زیادی علیه جانی وارد شده بود. اما هفته گذشته با توجه به برنده شدن Johnny در دادگاه تمام دیدگاه ها نسبت به وی عوض شد. حتی از قبل مورد محبوبیت بیشتری قرار گرفته است. مجموعه توکن های جانی دپ هم تحت تاثیر این اتفاقات قرار گرفته است. فقط در طی چند روز کالکشن جانی بیش از 50 درصد رشد کرده است. در این دو ماه گذشته قیمت های توکن ها به شدت کاهش داشته است. کالکشن Johnny جزء محدود کلکسیون هایی بود که رشد قیمت آن صعودی بوده است.

جانی و امبر
جانی و امبر

آینده توکن های Johnny

با توجه به تمام شدن مشکلات، می توان شاهد رشد مجموعه توکن های جانی دپ باشیم. Johnny در روز نخست اعلام کرد که بخشی از مبلغ فروش این کلکسیون قصد دارد به خیریه اهدا کند. تمام شدن مشکلات و حواشی جان می تواند نظر سرمایه گذاران را به خود جلب کند. در دوران حواشی او خیلی از تهیه کنندگان، سرمایه گذاران و … تمام قرار دادهای خود را با وی کنسل کردند. در مقاله های بعد حتما به جزئیات بیشتری از این کالکشن منتشر خواهیم کرد. در نهایت پیشنهاد می کنیم دیگر مطالب سایت متاورس یاب را بخوانید. تیم ما به صورت روزانه اخبار مهم را بررسی کرده و مهم ترین آن ها را اینجا به اطلاع شما خواهد رساند. از همین رو پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر سایت مطالب سایت را نیز بخوانید.

سوالات متداول

مجموعه توکن های جانی دپ از چند توکن تشکیل شده است؟

این مجموعه دارای 11/111 توکن می باشد.

چه عاملی باعث رشد قیمتی کالکشن جانی شد؟

برنده شدن جانی در دادگاه و اثبات بی گناه ای اش باعث رشد مجموعه وی شد.

5/5 - (5 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها