شرکت های سرمایه گذار در nft اخبار NFT

لیست بزرگ ترین شرکت های سرمایه گذار در nft با زمینه های فعالیتشان

  • توسط mahtab
  • 9 دقیقه

شرکت های سرمایه گذار در nft کدامند؟ حتما برایتان این سوال مطرح شده است که کدام شرکت ها در nft سرمایه گذاری کرده اند و قصدشان از این عمل چه بوده است! در این مقاله قصد بر این است تا به صورت تخصصی راجب این موضوع سخن گفته و به صورت کامل با آن آشنا شویم‌. پس با متاورس یاب همراه باشید تا به دنیای سرمایه گذاری در nft وارد شوید.

بحث ان اف تی بحث داغ این روز های دنیای دیجیتالی است و بسیاری از شرکت ها و حتی مردم عادی در صدد این هستند تا در این حوزه شروع به فعالیت و سرمایه گذاری کنند. بسیاری از شرکت ها سرمایه گذاری خود را در حوزه nft شروع کرده و فعالیت های خود را آغاز نموده اند. در ادامه کمپانی های سرمایه گذار در ان اف تی به شما عزیزان معرفی خواهند شد.

کمپانی andreessen horowitz از شرکت های سرمایه گذار در nft

کمپانی andreessen horowitz از شرکت های سرمایه گذار در nft

این کمپانی از شرکت های بزرگ در زمینه بازار های nft بوده و با کمک کارآفرینان در تلاش است تا توسط فناوری های نوین قدمی در راستای تحول دنیا بردارد. با توجه به یکی از مقالاتی که در این راستا در سال ۲۰۲۱ و در ماه نوامبر منتشر شد، این شرکت در ۳۹.۲۷ درصد از تمام سرمایه گذاری های پر ریسک در حوزه nft شرکت نموده است. این شرکت تنها به دنبال بزرگ ترین مقادیر ارزشی بوده و تنها آنان را به عنوان هدف قبول می کند. این کمپانی تاکنون سرمایه گذاری های عظیمی را حتی تا ۱۵۰ میلیون دلار انجام داده است که در جستجویی ساده در فضای اینترنت می توانید از جزئیات آن با بخیر شوید.

کمپانی coatue

از دیگر شرکت های سرمایه گذار در ان اف تی می توان این شرکت را نام برد که بر روی شرکت های عمومی و خصوصی مرتبط با حوزه های گفته شده تمرکز دارد. این کمپانی های سرمایه گذاری های عظیمی را در حوزه nft و مسائل مرتبط به آن انجام داده است که با جستجویی ساده می توانید از آنان آگاهی یابید.

کمپانی بنچمارک

کمپانی بنچمارک

این کمپانی در سان فرانسیسکو مستقر است و فعالیت آن به گونه ای است که سرمایه اولیه مورد نیاز استارت آپ ها را تامین می نماید و همچنین یکی از کمپانی های سرمایه گذار در ان اف تی به شمار می آید. این شرکت تاکنون برای بازار های مبتنی بر nft سرمایه گذاری هایی را انجام داده است و از کمپانی های سرمایه گذار در این حوزه به شمار می آید.

کمپانی moonrock capital

این کمپانی از شرکت های تامین بودجه پروژه های nft مستقر در آلمان و انگلستان بوده و از شرکت های سرمایه گذار در nft نیز به شمار می آید. این کمپانی در فرایند راه اندازی یکی از پلتفرم های ارز دیجیتال در لندن مشارکت داشته است. همچنین این کمپانی بودجه ای را برای یک پلتفرم گیمینگ در نظر گرفته است ولی اطلاعات دقیقی راجب این مسئله در دسترس نیست. در ادامه باید گفت که این کمپانی سرمایه گذاری های خوبی را در مورد مرتبط نیز انجام داده است که با کمک اینترنت می توانید آنان را بشناسید.

کمپانی animoca brands

کمپانی animoca brands

این کمپانی یک شرکت سرمایه گذار در nft و یک شرکت نرم افزاری نیز به شمار می آید و در هنگ کنگ مستقر است. این شرکت نیز سرمایه گذاری های بزرگی را در حوزه های مرتبط انجام داده است که از این بین می توان به جذب بودجه برای یک بازار nft سه بعدی به جهت ساخت و ساز در حیطه متاورس و همچنین فرایند تامین بودجه برای unicly یک پروتکل nft تحت حاکمیت جامعه فعال اشاره کرد. در ادامه می توان گفت که این کمپانی در راستای رسیدن کاربران به محیطی برای کسب درآمد قدم هایی برداشته است.

کمپانی divergence ventures

این کمپانی در کالیفرنیا مستقر است و از کمپانی های سرمایه گذار در ان اف تی به شما می آید. این شرکت نیز مانند شرکت های قبلی در حوزه ان اف تی و موارد پیرامون آن سرمایه گذاری هایی انجام داده است که از این بین می توان به تامین بودجه برای fractional یک شرکت هنری و مبتنی بر سرگرمی nft اشاره کرد. همچنین این کمپانی در کارنامه خود تامین بودجه برای یک شرکت مبتنی بر هنر nft را دارد. علاوه بر تمام این موارد این شرکت کمپانی های دیگری را نیز ساپورت کرده است و فعالیت های درخشانی را در کارنامه خود دارد.

کمپانی coinbase ventures

از دیگر کمپانی های سرمایه گذار در ان اف تی می توان به این شرکت اشاره کرد که بودجه مورد نیاز برای استارت آپ هایی را که در زمینه سیستم های امور مالی فعالیت می کنند فراهم می کند. این شرکت تامین بودجه پلتفرم های هنری دیجیتال مبتنی بر nft را در کارنامه درخشان خود دارد و همچنین فعالیت های قابل توجهی را در این زمینه انجام داده است.

دلیل سرمایه گذاری شرکت ها در nft چیست؟

دلیل سرمایه گذاری شرکت ها در nft چیست؟

با تمام موارد ذکر شده باید گفت که nft به دلیل ویژگی های منحصر بفردی که دارد یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری بوده و هر کس که ویژگی آن را درک کند فرصت سرمایه گذاری در آن را از دست نمی دهد. قطعا شرکت های عظیم این ویژگی ها و خصوصیات را درک کرده و برای سرمایه گذاری در آن اقدام کرده اند و در دسته کمپانی های سرمایه گذار در ان اف تی به شمار قرار گرفته اند.

مشاوره های سرمایه گذاری را از کجا دریافت کنیم؟

مشاوره های سرمایه گذاری را از کجا دریافت کنیم؟

اگر می خواهید در حوزه ان اف تی شروع به فعالیت کنید و سرمایه گذاری های خودتان را انجام دید می توانید به راحتی توسط راه های ارتباطی موجود با تیم متاورس یاب ارتباط برقرار کنید تا به صورت حرفه ای تحت مشاوره قرار گیرید. همچنین از دوره های آموزشی nft متاورس یاب نیز می توانید نهایت بهره را ببرید. همچنین دوره آموزش nft را به شما پیشنهاد می کنیم.

سوالات متداول

سوالات متداول

شرکت های سرمایه گذار در nft کدامند؟

در طول مقاله به تمام این شرکت ها اشاره شد و با شرکت های سرمایه گذار در nft آشنا شدید.

دلیل سرمایه گذاری شرکت ها در nft چیست؟

nft دارای آینده ای روشن است و به دلیل ویژگی هایی که دارد بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است.

مشاوره های لازم در مورد سرمایه گذاری ان اف تی را از کجا دریافت کنیم؟

جهت کسب مشاوره می توانید با تیم متاورس یاب ارتباط برقرار کنید.

5/5 - (4 امتیاز)
mahtab

mahtab

من کارشناس هوش مصنوعی و محقق در زمینه متاورس و ارائه دهنده مطالب آموزشی در مورد متاورس از سال 2019 هستم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها