هشدار به سرمایه گذاران NFT اخبار NFT

هشدار به سرمایه گذاران NFT

  • توسط soheil
  • 3 دقیقه

در این مقاله می خواهیم بپردازیم به واکنش و اقدامات اداره مالیات استرالیا و هشدار به سرمایه گذاران NFT که باعث ایجاد نگرانی شده است.

اداره مالیات استرالیا

خیلی از دولت ها و کشور ها از ارز های دیجیتال و رمزنگاری استقبال کردند و خیلی از کشور های دیگری هم سعی دارند محدودیت های زیادی برای کاربران و سرمایه گذاران ایجاد کنند. ماه گذشته AOT (اداره مالیات استرالیا) هشدار به سرمایه گذاران NFT و ارز های دیجیتال داد و اعلام کرد قرار است مالیات های زیادی از این افراد بگیرد.

اداره مالیات استرالیا
اداره مالیات استرالیا

نگرانی سرمایه گذاران

تا کنون خبری از مبلغ مالیات منتشر نشده است. ولی با توجه به هشدار و تاکید آن از سوی AOT پیش بینی نمی شود مبلغ مالیات کم باشد. همین موضوع باعث شده است که کاربران و سرمایه گذاران احساس نگرانی کنند. بعد از منتشر شدن این خبر میزان خرید و فروش در این کشور بسیار کاهش یافت.

چهارچوب های AOT
چهارچوب های AOT

چهارچوب های AOT

طبق آخرین آمار های داده شده در استرالیا بیش از 800000 نفر دارای نوعی رمزنگاری هستند که شامل لیست AOT می شوند. هشدار به سرمایه گذاران در این مرحله به اتمام نمی رسد استرالیا به چهارچوب هایی که در مورد ارز و توکن ها تعیین کرده است را اعلام و عملی خواهد کرد.

در نهایت پیش نهاد می کنیم دیگر مطالب سایت متاورس یاب را بخوانید. سایت ما به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت داشته و علاوه بر بررسی لحظه ای اخبار nft، تحلیل های ویژه ای را در این حوزه در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین شما می توانید از مطالب آموزشی سایت که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد استفاده کنید.

سوالات متداول

کدام کشور هشدار به سرمایه گذاران NFT داده است؟

استرالیا به سرمایه گذاران هشدار داده است.

چند نفر در استرالیا دارای رمزنگار هستند؟

بیش از هشتصد هزار نفر دارای نوعی رمزنگاری هستند.

امتیاز دهید
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها