زمین های بکر در متاورس زمین های متاورس

زمین های بکر در متاورس در Pax World

  • توسط soheil
  • 4 دقیقه

خیلی از کاربران به دنبال موارد خاص از جمله زمین های بکر در متاورس هستند. در این مقاله قصد داریم یکی از آنها که به زودی قرار است مورد استقبال قرار گیرد را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

قطعه ای به نام Pax World

تعداد زمین های بکر در متاورس زیاد است. در این مقاله می خواهیم زمین معروفی به نام Pax World را خدمت شما معرفی کنیم. البته لازم به ذکر است که فروش عمومی این قطعه مدتی است که آغاز شده است. این زمین دارای ویژگی های زیادی است از جمله ایجاد کاروانسرا ، مراکز آموزشی و… خیلی از کاربران از آن مطلع نیستند. با متاورسیاب همراه باشید تا در ادامه با ویژگی های این لند بیشتر آشنا شوید.

قطعه ای به نام Pax World
قطعه ای به نام Pax World

Pax World در سال 2022

برای سرزمین صلح (Pax World) برنامه های زیادی در سال آتی مد نظر گرفته شده است. این برنامه ها ممکن است باعث شود دیگر Pax World شامل زمین های بکر در متاورس نشود. بهتر است بدانید که سرزمین آشتی در اصل یک جزیره است. در کنار این زمین پروژه های چشمگیری از جمله مجتمع تجاری و…. در حال ساخت می باشد که قطعا در افزایش ارزش Pax World تاثیر مستقیم خواهد داشت.

دنیای پکس
دنیای پکس

سازنده سرزمین آشتی

بیان گذار دنیای پکس فرانک فیتز جرالد در یک نشست مطبوعاتی اعلام کرد: متاورس دنیایی است که افراد از سر تا سر دنیا می توانند دور هم جمع شوند و از تجربیات خود به اشتراگ بزارند. همان طور که اشاره کردیم امسال، سال دنیای پکس است. سرزمین آشتی به زودی از لیست زمین های بکر در متاورس خارج شده و جزء پروژه های وایرال قرار خواهدگرفت. اگر به دنبال سرمایه گذاری در متا می باشید Pax World می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. در مقاله های بعد حتما به جزئیات بیشتری از جزیره اشاره خواهیم کرد. اخبار متاورس را از متاورس یاب دنبال کنید. در ادامه حتما راهنمای مزایده زمین در متاورس را بخوانید.

سوالات متداول

یکی از زمین های بکر در متاورس را معرفی کنید؟

زمین آشتی گزینه خوبی برای سرمایه گذاری می باشد.

سازنده دنیای پکس چه کسی می باشد؟

بیان گذار Pax World فرانک فیتز جرالد می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)
soheil

soheil

خبرنگار حوزه فناری، متاورس و هوش مصنوعی هستم. یکی از اعضا بخش آموزش مجموعه متاورس یاب هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها